Opinie o Rostek Marian Piekarnia w Nisko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rostek Marian Piekarnia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Rostek Marian Piekarnia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rostek Marian Piekarnia w Nisko

konsument

potwierdzam cleb nie wyrosniety jak maca i coraz mniejszy

Soplica

Od lat kupuje wasz chleb zwykły. Kupiłem wasza babkę drożdżową i strucle makowy - lepiej tego nie pieczcie psujecie sobie opinię. Zwykle bułki są od tego lepsze.

Klient

Przed samymy swietami kolejka jak długa wchodza klienci pojedynczo. Czekam 10 czekam 15 minut a klientka z personelem pogaduchy a co sluchac zyczenia te sprawy ludzie nie zdaja sobie sprawy ze komus sie spieszy a w moim przypadku bylem chory. Zwrocilem uwage a przy obsludze dostalem gromy co ja se wyobrazam sie nie podoba to wynocha. I moja noga juz tam nie stanie. Nie wiem czy one za malo zarabiaja? Snd slowackiego

Anna N

Pracowałem tam 3 lata szef nie ma kultury osobistej wyzywa pracowników, brak szacunku do człowieka zostawało się po godzinach nie raz a i tak było płacone za 8h. Wyzywanie ludzi od debili,głupków,dzików warunki pracy tez nie najlepsze nie polecam pracy w tym miejscu.

marek89
@Anna N

na kazdej piekarnii jest nawalka roboty, pracowalem i z checia wroce ponownie do roboty. nie ma problemu z dogadaniem sie z godzinami pracy. wyplata planowa na 5 kazdego miesiaca, ewentualnie 6 7. szef jesli chodzi o wypowiedzi potrafi zaszokkwac jezykiem. ale szef ma byc szefem a nie kolesiem do pogaduszki. Tomek i Marcin fajne chlopaki bez dziwnych akcji dlubania w nosie. nie wiem skad takie bajki, wyplata tez na poziomie normalnym. a szef wyplaca nadgodziny wiec jest ok.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Rostek Marian Piekarnia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Eliza

A sprzątaczki są zatrudniane przez firmę czy jak?

Kuoniraat

Chamskie zachowanie kierowców Rostka to chyba standart, po zwróceniu uwagi że blokuje ulice i nie ma jak przejechać od razu z mordą i wyzwiskami wyskakuje.

Jasio

Jakie są warunki zatrudnienia w piekarni?

Nie polecam, niemiła i arogancka obsługa przy ul.Pelczara w Rzeszowie. Zupełny brak szacuku dla kilentów.

@Zgredek, niepochlebnie wypowiadasz się o przełożonym, a jak oceniasz ogólne warunki zatrudnienia? Czy wynagrodzenie jest wypłacane terminowo? Czy pracownicy otrzymują premie, benefity? A może mają dostęp do zniżek pracowniczych? Zachęcam Was do wyrażenia własnego zdania o pracodawcy.

Zgredek

Kawał (usunięte przez administratora) z tego szefa ponieważ wyzywa pracowników od dzików zatrudnia nie pełnosprawne umysłowo sprzątaczki które kradną zwroty, a co synów Szefa Tomek bardzo lubi dłubać w nosie a co do Marcina nie mam zastrzeżeń bardzo przyjemny

Franek

Niestety niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Zawsze można szukać innej pracy tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!!

Jola

Kupowałam w tej piekarni pieczywo od wielu lat. Kiedyś było naprawdę niezłe. Z chlebem bywało różnie, ale bułki, drożdżówki były pyszne. Kiedyś dawno temu. Obecne, to gnioty nie nadające się do jedzenia. Panie Rostek, dlaczego?

Gosia

to może jeszcze dodajmy opinię o produkcie z piekarni Rostek, drożdżówki z serem, ser mają tylko w nazwie.

Mieszkanka Stalowej

Jestem zniesmaczona poziomem obsługi w punkcie sprzedaży Piekarni Rostek przy ul. Poniatowskiego (obok banku BGŻ) w Stalowej Woli. Pani była bardzo nie miła, wręcz arogancka. Powinni zastanowić się nad zmianą personelu.

Chrupek

Nie polecam....miałam tam praktyke przez 3 lata dla pana Rostka liczyla sie tylko kasa zero szacunku dla praciwnika i wieczne wyzywanie od "dzikow" ...a co do dłubania w nosie to Tomek jego syn robił to chyba juz nałogowo....

klon

zakład dla roboli, szef kawał chama nie ma szacunku dla ludzi za grosz wyzysk wyzysk, zatrudnia ludzi na czarno

klon

Dodam iż warunki sanitarne to prio numer 1 i to w piekarni!!! My konsumeci spożywamy chleb powszedni!!! Jeśli brak warunków sanitarnych i masz dowód szanowny obywatelu to rób fotki co się dzieje w piekarni a potem na policję lub zrób sobie z 1000 ulotek z dowodem dla przechodniów i problem załatwiony.Warunek to autentyczny dowód z miejsca pracy obojętnie jakiej.

klon

Jeśli brak warunków sanitarnych zdjęcia i do sanepidu. A jak sanepid cisza bo kolega jest z kolegą na Ty to do wojewódzkiego oddziału sanepidu by przeprowadzili inspekcję z potwierdzeniem iż inspekcja np. z Niska nie zrobiła odpowiednich działań..Na każdego brata jest dobra bata!!! Ludzie nie bać się i jazda z koksem......;-)

pawlik

Pracowałem tam 6 lat i nie polecam to są ludzie bez kultury szef rozmawiając z pracownikiem dłubie w nosie ohyda

magda

to nie zakład pracy tylko obóz pracy dla niewolników,warunki sanitarne -żenada,brak środków czystości,zimna woda,brak papieru toaletowego,praca ponad normę tj.12-14 godzin a zarobki tylko za 8 godzin,wyzysk,wyzysk,wyzysk,omijajcie ten obóz pracy z daleka,szef nie ma najmniejszego szacunku dla ludzi,liczy się tylko zysk a nie człowiek,za to w kościele....w pierwszym rzędzie żeby ludzie mieli dobre zdanie niestety w zakładzie jest inaczej,nie wie biedny,że za pieniądze nie kupi zbawienia i za te krzywdy i wyzysk ludzi czeka go kociołek w piekiełku

Zostaw merytoryczną opinię o Rostek Marian Piekarnia - Nisko

• Jak się pracuje w Rostek Marian Piekarnia?

Zobacz opinie na temat firmy Rostek Marian Piekarnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rostek Marian Piekarnia?

Rostek Marian Piekarnia
  • OLSZYNA 2B