Opinie o CATTS Poland Sp. z o.o. w Dolnośląskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CATTS Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CATTS Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CATTS Poland Sp. z o.o. w Dolnośląskie

Administrator Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako Data Analyst w firmie CATTS Poland Sp. z o.o.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Specjalista

Bardzo słaba i nieprofesjonalna firemka. To co zostało wypunktowane poniżej to jeszcze nic. Brudu jest znacznie więcej. Zdecydowanie odradzam!

Marzena
@Specjalista

Poważnie więcej? A skoro tak twierdzisz to może douzupełnisz bez powtarzania się?

Tomasz Problem Nowy wpis
@Specjalista

Wciąż czekam na rozwinięcie, ale widzę, że ktoś obsrał zbroję i niczego więcej się nie dowiemy..

Marzena Nowy wpis
@Tomasz Problem

Nie rozumiem za bardzo, czemu już więcej nie da rady się dowiedzieć?

Niezłe dno Nowy wpis
@Tomasz Problem

Douzupełnić.. obsrać zbroję.. już po samym słownictwie widać kto tam pracuje.

bella ciao

To ja coś dołożę od siebie (Trade Analyst) 1. wynagrodzenie oferowane poniżej mojego minimum (a wcale nie chcę dużo, bo nie mam dużego doświadczenia) 2. konieczność używania telefonu prywatnego do kontaktu z klientami oraz zainstalowania poczty służbowej w telefonie prywatnym (nie dają służbowego telefonu) 3. konieczność pracy w święta i czasem w weekendy, bo trzeba być dostępnym dla klientów 24/7 4. nie ma benefitów, można wykupić pakiety samemu wtedy dofinansują 10% 5. i niejasny zakres pracy, tak jakby w różnych działach: niby klasyfikacja, ale zdarza się, że trzeba będzie pomóc w księgowości, w dziale administracji bo tam pracuje 1 osoba oraz na jakiejś infolinii. Praca głównie w Excelu / Word - wszelkie rejestry są w excelu, nie mają systemu. hmmm taki trochę niepoważny pracodawca...

Izabela
@bella ciao

dzięki za tak konkretną rozpiskę, mógłbyś jeszcze uściślić : 1) ale rozumiem że nie jest to jakaś minimalnna krajowa i ze z 3tys netto bedzie? 2) czy za uzywanie wlasnego telefonu coś zwracają? 3) ... 4) tutaj chodzi o multisporta czy o ubezpieczenie, co jest dostępne w firmie?

bella ciao
@Izabela

cześć, 1. - ja nie mam dużego doświadczenia, to mi powiedzieli, trochę więcej niż najniższa. 2. - nic nie dopłacają, powiedzieli, że najlepiej dla mnie jak mój telefon ma abonament 3. - ja też .... 4. - ja zwracam uwagę na Medicover (czy tam luxmed) pakiet rodzinny i Multisport - powiedzieli mi, że mają za mało "chętnych", aby wykupić te pakiety, ale są skłonni dofinansować i że szczegóły ustalają po okresie próbnym, że trzeba złożyć wniosek o to dofinansowanie. Nie bardzo chce mi się wierzyć w to, wydaje mi się, że mają mało pracowników wogóle i jakoś mam wrażenie, że wniosek nie byłby rozpatrzony pozytywnie ... u nich jest jak w małej polskiej firmie ..... a i jeszcze dają umowę o pracę: okres próbny 3 miesiące następnie umowa na rok/dwa lata, bo nie są pewni, co będzie dalej (jakoś to ładnie określili, takie było moje zrozumienie)

Dorota
@bella ciao

Dzień dobry, chciałabym się odnieść do Pani informacji. 1. Każdy kandydat informuje nas o wysokości wynagrodzenia, jakie chciałby otrzymywać, a firma bazując na doświadczeniu kandydata przedstawia swoją propozycję. 2. Nie ma konieczności używania telefonu prywatnego do kontaktu z klientem, ani tym bardziej do instalowania poczty na telefonie. 3. Praca w święta jest wymagana wówczas, gdy nasi klienci nie obchodzą danego śwęta/nie mają dnia wolnego. Nigdy nie jest tak, że pracuje się w każde święto, w każdym zespole jest to ustalane między pracownikami, tak żeby było sprawiedliwie. 4. Oferujemy trzy rodzaje benefitów - więc nieprawdą jest to, co Pani pisze o dofinansowaniu 10%. 5. Jeżeli chodzi o pracę Trade Analyst, jest to praca w zespole operacyjnym, gdzie jest kilku klientów, i każdy pracownik jest przypisany do danego klienta. Jeżeli ktoś aplikuje na stanowisko Classification Analyst, wówczas jest to praca w zespole klasyfikacyjnym. A oferta na Administrative Assistant - jest to praca w zespole kadrowo-finansowo-administracyjnym. 6. Pracujemy w Excelu, zgadza sie, ale też mamy własny system. Jeżeli ma Pani jeszcze jakieś pytania, wątpliwości - zapraszam do kontaktu.

Ave ja
@Dorota

Sama prawda od Pani Doroty

Jarosław
@Ave ja

To jak tak już wszyscy mówią prawdę to może się dowiem jak tu płacą. Pracujesz w firmie i podasz jaki jest poziom zarobków? Bo takie info bardzo by mi się przydało zanim wyśle CV.

Bogdan

Witam. CATTS Poland to firma o której totalnie nie mogę znaleźć żadnych nowych informacji. Czy jest może w wątku osoba, która wiedziałaby coś na ich temat? Mi na dobry początek wystarczy wiadomość w zakresie tego, czy firma ta pod względem oferowanego wynagrodzenia jest godna polecenia. Kto ma informacje w tym zakresie? Serdecznie zapraszam do odpowiedzi.

analityczek
@Bogdan

Cześć, firma godna polecenia. Bardzo dobre zarobki, możliwości rozwoju oraz awansu. Coś jeszcze chciałbyś wiedzieć?

KRS
@Bogdan

Patrzac na KRS, firma posiada kapital 5 tysi, wyglada malo wiarygodnie

Marzena
@KRS

Dlaczego mało wiarygodne? To potem funduszy nie mogą wnieść z czasem czy jak to wygląda?

Rozmowę kwalifikacyjną w CATTS Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Classification Analyst?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Dominika

Jaka panuje atmosfera w firmie? Polecacie CATTS jako pracodawcę? Proszę podzielcie się opinią. Aktualnie pracodawca rekrutuje? Jak wygląda sam proces rekrutacji?

Zostaw merytoryczną opinię o CATTS Poland Sp. z o.o. - Dolnośląskie

• Jak się pracuje w CATTS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CATTS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

CATTS Poland Sp. z o.o.