Opinie o Relopack Solutions Sp. z o.o. w Chludowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Relopack Solutions Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Relopack Solutions Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Relopack Solutions Sp. z o.o. w Chludowo

Trick Nowy wpis

Na asystentkę zarządu poprzednio zwaną pracownikiem administracyjno- biurowym widzę, że firma szuka już od grudnia. Czy ktoś może był na rozmowie ?

Emma Nowy wpis
@Trick

O, no właśnie, ja też właśnie widziałam, że rekrutuję asystentkę zarząd i nawet myślę nad wysłaniem cv. Jak już będzie ktoś pisał o rekrutacji, to czy jest taki etap jak dzień próbny w biurze? A jak jest, to jeszcze napiszcie, czy płaca czy to forma wolontariatu.

Welma Nowy wpis
@Emma

Emma, poczytaj opinie o rekrutacji. Wolontariat i brak profesjonalizmu. Rekrutacja trwa od grudnia.

Gość Nowy wpis
@Welma

No daj spokój wolontariat to można sobie w schronisku albo we fundacji zrobić.... No nie mów że chociaż najniższej nie dają?

Nie polecam firmy Relopack, są w trakcie szukania handlowca na teren Śląska. Przeszedłem dwa etapy rekrutacji, pani mnie zapewniała że rozmowa z dyrektorem odbędzie się we wtorek (ten wtorek miał być 3 tygodnie temu) najgorsze jest to że miałem propozycję pracy ale z niej zrezygnowałem bo zapewniano mnie że Relopack mnie zatrudni. Na prawdę nie polecam brak profesjonalizmu w kadrach myślę że świadczy o braku profesjonalizmu w przypadku całej firmy.

@Kandydat

Byłam w bardzo podobnej sytuacji, tylko inny oddział tej firmy, również dwie rozmowy, zapewnienia że zostanę zatrudniona, a potem cisza brak kontaktu! Również nie polecam!

księgowa

Chciałam się zapytać o stanowisko księgowej. Już 3 raz widzę ogłoszenie na to stanowisko. Czy firma tyle potrzebuje księgowych, czy może jednak jest taka rotacja? Jakie są warunki pracy i możliwości rozwoju zawodowego?"

PZN
@księgowa

A jak myślisz? Skoro ogłoszenia ukazują się systematycznie?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Relopack Solutions Sp. z o.o.?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Relopack Solutions Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Doradca techniczno-handlowy - Project Manager ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
pam

witam, jak wyglada praca, idzie zarobic w tej firmie? byl ktos na rozmowie?

W firmie Relopack Solutions Sp. z o.o. właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Pracownik Produkcji. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 7200 ?

UA

Nie ma szans na powyższe zarobki. Połowa tej kwoty jest realna.

Beata
@UA

Nawet na wyższych stanowiskach? Jakie jeszcze przynależą do struktury? Na stronie widziałam tylko opcje dla pakowacza oraz pracownika produkcji. Czy między nimi zarobki się różnią? Jakie przysługują obecnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Relopack Solutions Sp. z o.o. - Chludowo

• Jak się pracuje w Relopack Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Relopack Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Relopack Solutions Sp. z o.o.