ZPC "Nasze Wypieki"

Tychy

Opinie o ZPC "Nasze Wypieki"

p

anonim, ja bym w ogóle nie wyraził zgody na pracę za darmo

Zgadzam się z opinią poniżej. Sam jestem pracownikiem [usunięte przez moderatora] Pensje bardzo marne. Atmosfera dołująca. Kierownictwo do niczego. [usunięte przez moderatora] , brak szacunku dla pracownika.Żadnych podwyżek. Gdyby nadażyła się okazja zmiany zakładu, zrobiłbym to natychmiast, bez mrugnięcia okiem.

[usunięte przez moderatora] darmowe soboty i nadgorziny [usunięte przez moderatora] atmosfera presji i donosicielstwa pensje poniżej minimum średniej krajowej

Zostaw opinię o ZPC "Nasze Wypieki" - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPC "Nasze Wypieki"