Opinie o Kebes Edyta Jankowska w Nowy Wilków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kebes Edyta Jankowska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kebes Edyta Jankowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kebes Edyta Jankowska w Nowy Wilków

Czy w Kebes Edyta Jankowska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Czy firma Kebes Edyta Jankowska udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

ann232 Nowy wpis

Firma Kebes ma zawieszoną działalność, wykonuje remonty o których nie ma zielonego pojęcia, okrada ludzi i ucieka z ich pieniędzmi.

helllo

Witam, jak najdalej od tego pana i tej firmy!!! Wykończenie fatalne, Krzywe płytki, brudne od kleju i fugi, ściany z zaciekami od farby, tynk odpada ze ściany... poziomicy chyba w ogóle tam firma nie używa... duży remont całego mieszkania i w każdym miejscu jest cos nie tak... w łazience płytki nie sa dokończone, a z Panem nie ma kontaktu!! Oczywiście pieniądze wziął i tyle było pana widać. Ostrzegam!!

@helllo

Szukam kontaktu, ponieważ będę wytaczala sprawę p. Zdunkowi i firmie Kebes

ann232 Nowy wpis

MS

Nie polecam nikomu, praca wykonana przez tą firmę, to porażka. Wygląda tak jakby szef p. (usunięte przez administratora), ani pracownicy nie mieli o tej robocie większego pojęcia. A i w trakcie poprawek kontakt z firmą Kebes Edyta Jankowska, oraz panem (usunięte przez administratora).

@MS

Proszę o kontakt ann232@wp.pl

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kebes Edyta Jankowska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
maciek

nikomu nie polecam. z tą firmą i Panem Sebastianem ,same problemy.

Basia

Z dokumentów wynika, że firma ma zawieszoną działalność od marca 2020 roku

@Basia

Witam proszę o kontakt, szukam osób, które tak samo jak ja zostały oszukane przez p. Sebastiana Zdunka i firmę Kebes Edyta Jankowska

@ann232

Proszę o kontakt-szukam osób, które zostały oszukane przez p. Zdunka i firmę Kebes

@Basia

Proszę o kontakt ann232@wp.pl w sprawie (usunięte przez administratora)przez firmę Kebes

maciek

nikomu nie polecam.Z Panem (usunięte przez administratora)same problemy.Unika kontaktu, i odpowiedzialności za źle wykonaną pracę.

Jakub
@maciek

Jakiego rodzaju problemy miałeś z firmą Kebes? Twoja wiadomość jest dla mnie na chwilę obecną, mało zrozumiała, dlatego chciałbym, abyś ją uzasadnił i podał więcej szczegółów.

@maciek

Witam Proszę o kontakt, tak samo jak Państwo zostałam (usunięte przez administratora)przez p. Zdunka i firmę Kebes

Zostaw merytoryczną opinię o Kebes Edyta Jankowska - Nowy Wilków

Kebes Edyta Jankowska
  • 48