Kebes Edyta Jankowska
counter
1 2 6 5 1
maciek Nowy wpis

nikomu nie polecam.Z Panem (usunięte przez administratora)same problemy.Unika kontaktu, i odpowiedzialności za źle wykonaną pracę.

Jakub Nowy wpis
@maciek

Jakiego rodzaju problemy miałeś z firmą Kebes? Twoja wiadomość jest dla mnie na chwilę obecną, mało zrozumiała, dlatego chciałbym, abyś ją uzasadnił i podał więcej szczegółów.

maciek Nowy wpis

nikomu nie polecam. z tą firmą i Panem Sebastianem ,same problemy.

helllo Nowy wpis

Witam, jak najdalej od tego pana i tej firmy!!! Wykończenie fatalne, Krzywe płytki, brudne od kleju i fugi, ściany z zaciekami od farby, tynk odpada ze ściany... poziomicy chyba w ogóle tam firma nie używa... duży remont całego mieszkania i w każdym miejscu jest cos nie tak... w łazience płytki nie sa dokończone, a z Panem nie ma kontaktu!! Oczywiście pieniądze wziął i tyle było pana widać. Ostrzegam!!

MS

Nie polecam nikomu, praca wykonana przez tą firmę, to porażka. Wygląda tak jakby szef p. (usunięte przez administratora), ani pracownicy nie mieli o tej robocie większego pojęcia. A i w trakcie poprawek kontakt z firmą Kebes Edyta Jankowska, oraz panem (usunięte przez administratora).

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czekamy na nowe opinie odnośnie przedsiębiorstwa kebes edyta jankowska w mieście Brwinów, może ktoś z pracowników wie coś o nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Kebes Edyta Jankowska - Brwinów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kebes Edyta Jankowska