Ostatnio mój sąsiad były szef firmy Anmar opowiadał mi ,jak był z pewnym facetem w Holandii , nazywał tego faceta oszustem , ale mówił mi,że postawili mu tam (usunięte przez administratora) bo musiał zaliczyć mulatkę mówił ,że było super . Chociaż nie tak dobrze jaki miał romans z córką sąsiadki gdzie pozbył jej cnoty ale ona ciągle do niego dzwoniła bo tak w nim była zakochana przez pewien czas także jej płacił kasą z firmy ponieważ go szantażowała. O swojej starej opowiadał ,że tylko drze mordę on szuka prawdziwej miłość a nie w domu tylko życie jak w kieracie.
Pozdrawiam
Sąsiad