Opinie o KK Affiliate Group w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie KK Affiliate Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie KK Affiliate Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KK Affiliate Group w Rzeszów

Mała Mi

Nie polecam, firma prowadzi program partnerski z bankami, który polega na zakładaniu kont w bankach, z czego oni czerpią korzyści. Później dzwonią do Ciebie konsultanci bankowi, z którymi musisz podpisać umowę. Należy tego pilnować, aby nie ponosić kosztów prowadzenia kont, ciągłe telefony z banków z katalogiem dodatkowych usług i możliwości w danym banku. Niestety może to negatywnie się odbić na ewentualnej historii bankowej podczas starania się o kredyt. Szczerze nie polecam.

Ola

Ale banki są tylko w pakiecie startowym, potem jest większy wybór innych ankiet, konsumenckich i tajemniczego klienta. Wystarczy skończyć startowy i potem pracować już na innych ankietach. Gdy szukałam pracy dodatkowej nie wiele firm dawało umowę, więc jeśli po przejściu pakietu startowego wchodzą inne ankiety nie widzę problemu.

marcin

Jeśli w pakiecie startowym nie założysz 6/8 kont bankowych, to nie przejdziesz przez pakiet startowy, tym samym nie dostając wypłaty za inne wykonane zadania w wyżej wymienionym pakiecie. Jeśli pakiet startowy nie zostanie w całości wykonany, analogicznie nie masz dostępu do kolejnych zadań. Dla mnie ta firma i ich ogłoszenia to pomyłka. multum tego teraz na rynku i żadnych konkretów.

Uwercia

Czy jezeli nie zrobie calego pakietu startowego i nie zaloze konta we wszystkich bankach to mi nie zaplaca ?

Amy
@Uwercia

Tak

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie KK Affiliate Group? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
zawiedziona

Jeśli ktoś chce sprzedawać swoje dane osobowe za pare złotych min.8 bankom- to właśnie jest praca dla takich osób. Na "szkoleniu" sprytnie zakłada się już kilka kont, żeby przypadkiem się nie rozmyślić. Nie polecam, praca nie ma nic wspólnego z badaniami rynku ani emarketingiem.

Vika
@zawiedziona

Nie ma nic wspólnego z badaniami, przecież robi się ankiety, a to są o ile się nie mylę badania rynku. Ja założyłam konto w 6 bankach i było ok. Zrobiłam jeszcze Lidla, który mi się podobał i dostałam wypłatę :)

Julia

Ja jestem mega zadowolona! Wypłata na czas, szkolenie ciekawe i zawsze reagują, gdy napiszę do nich. Nie wiem skąd ta nagonka na banki, które są proste i bez problemowe jak się słucha i czyta.

Kaśka

Ja założyłam konta i nie było problemu z niczym. Nigdzie w bankach nie ma zapisu, że nie można z nich zrezygnować z jakiegoś powodu. A firma- mam podpisaną umowę, są biura, więc można przyjść i się zapytać o wszystko bez problemów. Piramida finansowa? Ja nic nie słyszałam na szkoleniach czy w innych miejscach, żeby wciągać kolejne osoby do pracy i od tego mieć prowizje, a jak pracowałam w innej firmie to był ten wymóg i nie było umów normalnych. Więc nie wiem czego się bać- robisz ankiety i tyle ( poza tym bankami mają też inne ankiety nie tylko banki), a jeśli mogę dorobić kilkaset zł i połączyć to ze studiami to nie widzę problemu. Nikt nie zmusza do pracy tam.

MISIO DOBRA RADA
@Kaśka

Tak, tylko nie lepiej zakładac konta w banku bez pośrednika?! Zyskuje się wiecej, ponieważ nikt nas nie z 3/4 zarobków. Na interecie jest multum blogów o tym jak można zarabiać na promocjach bankowych, ale kto jak woli. A te cała gatka na temat ankiet to jest tylko mydlenie oczu...

Kamil Ż.

Ludzie, nie sprzedawajcie swoich danych osobowych za parę złotych!!!A druga sprawa,że pootwieracie sobie konta,a potem trzeba biegać po placówkach i zamykać i od razu powiem,że w niektórych bankach jest to mega trudne,bo bank nie chętnie pozbywa się klienta,a jeżeli już się uda to tworzy się negatywna historia,co w przyszłości może skutkować np.problemem z zaciągnięciem kredytu.Za otwarcie konta dostaniesz kilkanaście zł,zadaj sobie pytania-czy to się opłaca?

Filip
@Kamil Ż.

Widzę, że masz duże doświadczenie. Pracowałeś tam? Praca jest dobrowolna, więc nie musisz z nimi współpracować, jest normalna umowa o dzieło, którą możesz zawsze wypowiedzieć, jeśli ktoś chce pracować to nie widzę problemu aby rozpoczął.

Kolejna firma Krzysztofa Kujawińskiego. Wcześniej znana jako AK Consulting, PBR Media i BOZ, a to pewnie nie wszystkie nazwy, pod jakimi funkcjonował Kujawiński. W praktyce to po prostu zakładanie kont bankowych na potęgę. Jeśli komuś to nie przeszkadza, droga wolna. Jednak z badaniami rynku i ankietami nie ma to nic wspólnego. Zresztą widzę, że w jednym z komentarzy pada nazwa BOZ. Może powinien Pan zatrudniać bardziej skrupulatnych pracowników, Panie Krzysztofie.

maciejmoszczynski

ja zrezygnowałem właśnie z powodu tych kont, mi to śmierdzi bardzo mocno jakimś oszustwem

maciejmoszczynski

czy w swojej pracy mieliście zlecenie typu zakładanie kont bankowych przez internet, czy to jest legalne?

grehna
@maciejmoszczynski

też mam co do tego wątpliwości.. zacząłeś tam pracę? ukończyłeś 'kampanię start'?

olka
@maciejmoszczynski

ta praca to przede wszystkim zakładanie kont w bankach, użeranie sie z kurierami i zamykaniem kont po 3 miesiącach...

Kasiek

W zeszłym tygodniu byłam na szkoleniu w Białymstoku i wszystko fajnie, szkolenie profesjonalne, panel jest prosty w obsłudze, więc myślę, że problemów nie będzie z nim, umowe też szybko dostałam, więc na razie jestem bardzo zadowolona. Ankiety proste i przyjemne. Polecam osobom, które szukają pracy dorywczej.

Polecam pracę w BOZ! Pracuje tam już kilka ładnych miesięcy i nie zawiodłem się ani razu. W pełni zdalna praca,po szkoleniu można już samemu pracować, można zarobić fajne dodatkowe pieniądze. Obsługa miła, pracownicy odpowiadają zawsze na maile, pieniądze są na czas, tak jak jest to zapisane w umowie. Dodatkowo dobre szkolenie, które było wyczerpujące i doskonale wiedziałem po nim czym mam się zajmować i jak ma wyglądać moja praca. Bardzo polecam!

Tom Tom

Ja jakieś 2 tygodnie temu byłem na szkoleniu w Łodzi i wszystko wygląda fajnie, robię pierwsze ankiety, dostałem umowę. Jak na prace dorywczą wszystko zapowiada się ok, oby tak dalej!

Aga

Zgadzam się całkowicie z osobą powyżej, praca jest super, pieniądze, co jest bardzo ważne , są na czas. Zawsze można liczyć na pomoc, ostatnio poleciłam również koleżance pracę w tej firmie jest po szkoleniu i również jej się podoba praca. Fajne jest to, że samemu można sobie wybierać kiedy chce się pracować! Super

Aleks

Niedawno zaczęłam pracę w firmie i jestem bardzo zadowolona, szkolenie które odbyłam było bardzo profesjonalne, wszystko zostało wyjaśnione w miły i konkretny sposób. Dostałam również od razu umowę. Bardzo polecam jestem zadowolona, pracuję kiedy chcę i ile chcę, nikt nie narzuca mi niczego - idealna praca dodatkowa. POLECAM każdemu!

Zostaw merytoryczną opinię o KK Affiliate Group - Rzeszów

KK Affiliate Group
  • Aleja Wojciecha Korfantego 51 lok. 44