Opinie o Beta Instal w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Beta Instal. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Beta Instal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beta Instal w Tychy

Słyszałam że poszukują księgowej. Jakie są zarobki i atmosfera w księgowości? Czy firma płaci wypłaty w terminie?

Łukasz Nowy wpis

Nie wiem jak jest teraz ale wcześniej było kilka wpisów o braku wypłaty. Moja żona też chciała wysłać CV do księgowości ale właśnie nie wiadomo jak z kasą. Jakbyś coś wiedziała to daj znać. Będę wdzięczny.

bambi Nowy wpis
@Łukasz

Płacą normalnie z tego co wiem.

Helena Nowy wpis
@bambi

A inne warunki? Jak aktualnie z atmosferą i relacjami między ludźmi tutaj?

Freak Nowy wpis
@Helena

a tam w ogóle jeszcze ktoś pracuje? słyszałem, że wszyscy pracownicy dawno się zwolnili bo firma była w samych długach

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Beta Instal?

pierwszy miesiąc masz zlecenie, potem dają umowe o prace... Tak przynajmniej było 2 mies temu

Freak
@były pracownik

A to ta firma jeszcze istnieje???

inspektor

Firma (usunięte przez administratora) pracowników i współpracujących inwestorów, nie polecam , odradzam , z daleka od nich.

Spawanie

Firma nie wypłacalna, (usunięte przez administratora) ludzi ,daje zlecenie na wykonanie usługi i nie wypłaca pieniędzy!!!! czy ktoś jeszcze został poszkodowany?

Ludek
@Spawanie

Nie jesteś sam, niestety....

Spawanie
@Ludek

Czy jeszcze jakieś osoby zostały poszkodowane i wykorzystane przez Beta-Instal?

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży eksportowej
CARBOAUTOMATYKA SA
Boguś

Jestem umówiony na rozmowe, czego moge sie spodziewac? Jestem spawaczem z 10letnim stazem MIG i TIG nie sa mi obce. Telefonicznie zaproponowano mi 3500zł wiec jestem zainteresowany jednak niechcialabym za 3mies szukac nowej pracy lub co gorsza nie otrzymac wynagrodzenia co czesto jest tutaj poruszane. Czy warto tam w ogole pojsc? Dzięki za odpowiedz Bogdan

real
@Boguś

Wypłaty wypłacają od kilku miesięcy w ratach. Ostatnia wypłata wypłacona również w części. Nie warto tam nawet na rozmowę przychodzić. Ludzie masowo się zwalniają z tej firmy i dlatego szukają nowych.

Jak jest z pakietem medycznym w Beta Instal? Można dołączyć rodzinę?

nie ma pakietu medycznego, jest ubezpieczenie grupowe do którego mogą przystąpić członkowie rodzin.

Jolanta

@Pracownik Mogą dołączyć odpłatnie? Jeśli tak, to czy drogie jest takie ubezpieczenie grupowe w Beta Instal?

@Jolanta

każdy pracownik ma wolny dostęp do tej wiedzy, wystarczy zadzwonić do biura i się zapytać.

szkoda słów

Nie tylko pracownikom w ogóle nikomu nie płacą.

Spawacz
@szkoda słów

Jakoś mi wypłacili ... Trochę ze stawki zabrali bo prezesa ratuje 5 zł z każdej godziny ;) Brak kultury od szefa i brak kultury podczas pracy ... DNOO... Same pijaki i kriminaliści ...

Robert
@szkoda słów

prawda !

Weronika

Czy firma wypłaca na czas ? Można liczyć na stałe zatrudnienie?

@Weronika

Nie mam pojęcia jak jest z zatrudnieniem, natomiast jeśli chodzi o wypłatę wynagrodzenia w terminie - nie liczyłabym na to

@Weronika

jak się przykłada do pracy to można tam lata pracować, tylko trzeba chcieć pracować. Jeżeli chodzi o terminowe wypłacanie to różnie to jest, czasem jest w terminie a czasem z opóźnieniem jak to w tej branży ale generalnie prędzej czy później wypłacają całość.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Beta Instal?

Pfyyy

Hahaha.........

Remik

Może nie zawsze jest z górki ale przesadzacie z taką nagonką!

Niestety wszystkie opinie są prawdziwe. Jestem kolejną osobą, której nie zapłacono za wykonaną pracę i co najgorsze ta firemka ma już takiego długi, że raczej tych pieniędzy się nie doczekam, nawet po upadku i windykacji...

pytajacy
@Piotr

a skąd ma Pan tak głęboką wiedzę na temat tej firmy?

Fryderyk

Niepokojące informacje piszecie. Miałem zamiar aplikować.

Qwert
@Fryderyk

Poszukaj firmy (usunięte przez administratora)

Freak

Ale wy tu głupoty piszecie! aż strach czytać. Firma funkcjonuje cały czas i gdyby było tak jak tu piszą, że niby nie płacą to czy ludzie by tam pracowali? A pracuje tam cały czas sporo ludzi. W komentarzach widać prywatne urazy ludzi na różnych płaszczyznach, oszczerstwa bez pokrycia ludzi, którzy myślę nigdy nawet nie odwiedzili biura :)

Yyy
@Freak

Nie funkcjonuje tylko wegetuje ,kto tam pracował lub pracuje to wie ;D straty straty straty ;D

@Freak

Pracowałem w tej firmie kilka ładnych miesięcy. Przez ten okres ani razu nie dostałem wynagrodzenia terminowo. Atmosfera jest nie do przyjęcia no chyba że lubisz wyzwiska przezwiska przekleństwa i poniewieranie ludźmi. Mówisz że firma ma się świetnie to dlaczego, wierzyciele pukają co dwa dni do drzwi szefa (którego akurat nie ma), nie można doprosić się o kurtki zimowe czy rękawice robocze! Nie wspomnę już tutaj o przestrzeganiu jakichkolwiek przepisów BHP kodeks pracy itp Tej FIRMIE mówię stanowcze NIE!!!

Ror

Nie polecam. Firma kryzys z wietrznymi pretensjami. Niewypłacalna Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć firmę

Co powiecie o pracy w firmie?

Aga

Nie polecam. Chyba, że chce Pan pracować jako wolontariusz. Wypłaty wypłacane nieterminowo, często z dużym opóźnieniem, za nadgodziny nie płacą w ogóle. Stabilizacja firmy równa 0.

ciekawy
@Aga

Wy można spytać jakiego stanowiska dotyczy powyższy wpis ?

@ciekawy

Generalnie dotyczy to każdego stanowiska, może oprócz pani księgowej.

Łukasz

Popieram Twoje zdanie i ja też chciałbym dowiedzieć się więcej o warunkach pracy w firmie. Od dłuższego czasu nikt nie wypowiadał się na forum w tym temacie. Aktualne informacje na temat firmy dotyczące wynagrodzenia i atmosfery w pracy są bardzo istotne dla osób szukających pracy. Na stronie pracodawcy http://betainstal.pl/pl/ nie ma żadnych ofert pracy. Czy osoby zatrudnione w firmie mogłyby napisać, czy firma szuka nowych pracowników i jakie trzeba spełniać kwalifikacje, żeby dostać się na określone stanowisko.

Beata

@Pracownik-byly, rozumiem Twoje zdanie o firmie. jednak zawsze należy próbować rozwiązywać problemy, które się pojawiają. Czy spokojna rozmowa z przełożonym mogłaby coś zmienić i poprawić atmosferę w pracy? Jakiego rodzaju umowy podpisuje pracodawca z pracownikiem? Zlecenie, czy na czas określony? Każda wypowiedź, która zawiera informacje o zatrudnieniu przyda się osobom, które szukają pracy.

Pracownik-byly
@Beata

Zgadzam sie nalezy rozmawiac. Ale aby byla rozmowa potrzebne sa dwie osoby. Niestety w tym przypadku kazda proba rozmowy z "szefem" konczy sie fiaskiem. Jak juz pisalem przeklenstwa i wyzwiska to norma. Pierwsza umowa to dzielo- 3mies. Potem jak sie sprawdzisz to umowa o prace najczesciej na dwa lata. Potem obiecuja juz na stale.

Beata

@Zenek, rozumiem, że opóźnianie się z wypłatą wynagrodzenia jest dużą niedogodnością dla pracownika. Być może firma ma przejściowe trudności z płynnością finansową i za jakiś czas wszystko wróci do normy. Czy w ogóle firma nadal funkcjonuje i przyjmuje pracowników? Mógłbyś napisać jakieś informacje na ten temat?

@Beata

Te tzw. przejściowe problemy finansowe - gwarantuje nie są przejściowe

Pracownik-byly
@Aga

Zgadzam sie z @Aga. To nie sa przejsciowe problemy. One sie z miesiaca na miesiac coraz bardziej poglebiaja. Tylko patrzec kiedy ta FIRMA oglosi upadlosc. Poza opoznieniami w wyplatach sama atmosfera tez nie jest przyjazna. Szefowie szukaja zawsze osoby winnej, oni oczywiscie sa krystaliczni nic im nie mozna zarzucic. Przeklenstwa, wyzywanie, obgadywanie za plecami to norma kazdego dnia a do tego szeroko rozymiany nepotyzm! Dobrze wam radze omijajcie to miejsce szerokim lukiem

Beata

@Julia, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać, oskarżać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli masz do dodania jakąś opinię o firmie zrób to. Pomoże to innym osobom poszukującym pracy.

Zenek
@Beata

Firma nie płaci, Julia ma racje co do księgowej, nikomu nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Beta Instal? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo ważna!

nie płacom ludziom.

Zostaw merytoryczną opinię o Beta Instal - Tychy

• Jak się pracuje w Beta Instal?

Zobacz opinie na temat firmy Beta Instal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beta Instal?

Kandydaci do pracy w Beta Instal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beta Instal