Opinie o Air Modlin Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Air Modlin Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Air Modlin Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Air Modlin Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Kasia Nowy wpis

Czy firma rozwija się mimo pandemii?

Napolka Nowy wpis

Pracowałam tam, niestety nie polecam:( Ogólny bałagan i mało kompetentne szefostwo.

Mirosław Nowy wpis

@batman, Zawsze będą głosy zarówno pozytywne jak i negatywne. Czasami pracownicy odchodzą z przyczyn niezależnych od pracodawcy. Obecnie zwiększyła się w Polsce migracja wewnętrzna, Polacy migrują między dużymi miastami w poszukiwaniu lepszych warunków życia. Niektórym zmieniają się także plany zawodowe i życiowe. Czy wziąłeś takie czynniki pod uwagę? Może warto dać jeszcze szansę firmie Air Modlin?

batman Nowy wpis

Firma jest w Nowym Dworze Mazowieckim

Firma Air Modlin Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Pomocnik mechanika lotniczego. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
batman

Z tego co słyszałem ludzie się z tej firmy zwalniają sami. To świadczy o tym, że nie jest to dobry pracodawca. Lepiej omijać ich z daleka.

Kimkolwiek

O...w końcu ktoś się odważył i postanowił podzielić się swoją opinią na temat tej żenującej firmy i panujących tam zwyczajów. Firma kierowana prze mało uczciwych ludzi. Jeżeli cie jeszcze nie oszukali to tylko kwestia czasu. Pracownicy są ok i chyba tylko taki pozytyw ze swojego doświadczenia z tą firmą odniosłem.

Mech_love

Firma Air Modlin Sp. z o. o. prowadzi działalność lotniczą. Atmosferę jaką w tej firmie wprowadza kierownictwo, to wstyd...Pracownicy są traktowani jak prywatni niewolnicy. Oczekuje się od pracownika, żeby był dyspozycyjny 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. Jeżeli nie, to szantaż, że zostaniesz zwolniony. Nie przestrzegany kodeks pracy - pełni się dyżury dla drugiej firmy właściciela. Odmówisz, patrz jak wyżej. Całkowity brak poszanowania dla pracownika i dla jego pracy. Metoda zarządzania za pomocą kija.

Zmechanizowany
@Mech_love

Zapomniałeś(aś) dodać że 365 dni w roku i święta! :) Jeżeli dla kogoś zostanie dłużej w pracy dwa dni w miesiącu to 24/7(dodatkowo płatne lub do odbioru), to ciekawe ten ktoś ma postrzeganie czasu. Nie mówię, że zawsze jest różowo, ale kogoś chyba nieźle poniosło ostatnio po złożeniu wypowiedzenia do szefostwa. Pracuję, bywają naprawdę gorsze dni, szczególnie w sezonie letnim, ale nikt mnie kijem raczej nie bije. Pozdrawiam.

Mechanic1313
@Zmechanizowany

Ja tam pracowałem/am i zwolniłem/am się z tych samych przyczyn co napisano powyżej. Dokładnie "metoda zarządzania za pomocą kija". Jeżeli nie chciało się przyjść w weekend do pracy to "szef" mówił, to nie piekarnia, nikt cię tu nie zastąpi. Brak kultury i poszanowania dla pracownika.zapomniałem/am dodać, że najlepiej postrzegane narzędzie w rękach pracownika/mechanika to mop to mycia podłogi, przynajmniej przez 3 m-ce na okresie próbnym :)

Zmechanizowani
@Mechanic1313

Odnosimy dziwne wrażenie, że powyższy wpis to jedna i ta sama osoba, która ma straszliwy ból o to że już w tej firmie nie pracuje i pewnie za chwilę znajdzie się "trzecia" a nawet "czwarta" osoba która zwolniła się w przeciągu ostatniego miesiąca bo "bili kijem", zaraz będzie więcej ludzi którzy się zwolnili, niż kiedykolwiek tu pracowało;) Nie pozdrawiamy.

Mech_love
@Zmechanizowani

Na niespełna 10 osób zatrudnionych w firmie w ciągu ostatnich trzech miesięcy zwolniły się cztery osoby , to chyba o czymś świadczy. Nie ma co się bronić, należy przyjąć do wiadomości, że nie każdy nadaje się do zarządzania firmą i ludźmi :)

Zostaw merytoryczną opinię o Air Modlin Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki

Air Modlin Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Generała Thommee 1A lok. HANGAR NR1
    05-160 Mińsk Mazowiecki