Rolmako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Kowalski

Opinie o Rolmako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Kowalski

Jak jest z pakietem medycznym w Rolmako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Kowalski? Można dołączyć rodzinę?

KTM

O pakiecie medycznym nie słyszałem, więc nie ma. Jest ubezpieczenie grupowe i można dołączyć członków rodziny.

Klient

Pozdrawiam pracowników działu części zamiennych, dobre podejście do pracy i klienta.

Llll

Witam czy firma zatrudnia nowych pracowników

Job done
@Llll

Zatrudniają w Rolmako, najlepiej zapytać osobiście.

AGREST

Zatrudniając się warto wziąć pod uwagę, że prace montażowe są na akord. Ktoś powie będę pracował jak mi się podoba, najwyżej trochę gorzej zarobię. Nie do końca tak to wygląda, praca jest zespołowa i jeden za drugiego nie będzie pracował. Żeby wszystko pasowało dwie osoby muszą pracować porównywalnie.

operator lasera

Miła rozmowa, zostałem dobrze poinformowany, nawet nie trzeba pytać, sprawdzenie świadectw pracy, po spotkaniu wszystko jest dla mnie zrozumiałem, jasne reguły pracy i płacy.

Normalne pytania, nic szczególnego

Praca Rolmako

To nie jest firma dla tych którzy chcą się ślizgnąć na pracy innych. Tylko dla solidnych i dobrych pracowników doceniających możliwość dobrego zarobienia i ciaglość zatrudnienia. Pisze bo ostatnio trafiają się nowi ktorzy marnują tylko czas innych pracowników.

Ruslan Onishchenko

Czy ktoś może ci tutaj powiedzieć, jak pracować w dziale technicznym? Jaki jest nakład pracy specjalistów technicznych?

Ruslan Onishchenko

Dobry dzień Czy firma Rolmako przyjmuje pracowników z Ukrainy?

@Ruslan Onishchenko

Są pracownicy z Ukrainy na spawalni i przy obróbce skrawaniem. Jest +/- 5 osób, kiedyś ich było więcej. Zadzwoń i zapytaj.

Dziękuję, wyślę im swoje CV

Ruslan Onishchenko

Dzień dobry!!!Czy mogę się tutaj dowiedzieć, czy Rolmako przyjmuje pracowników z Ukrainy?

@Ruslan Onishchenko

Dobrych pracowników na produkcję to pewnie tak?

Happy worker

Generalnie to dobry i uczciwy pracodawca, ale zawsze znajdzie się coś co trzeba poprawić. Zmiany na lepsze ciągle są wdrażane. Firma idzie do przodu w dobrym kierunku.

Nowy spawacz

Dobre miejsce do pracy, podoba mi się tutaj.

IPHONE

Firma się zmienia, systematycznie się rozwija i pracuje się coraz lepiej.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Rolmako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Kowalski? Ktoś coś?

Coś

Godziny pracy to 8 lub 10, tutaj żadna praca nie jest na 12 godzin.

Witam. Widzialem w ogloszeniu, ze firma szuka malarza proszkowego. Jakies szczegoly? Ile zmian, jaki system placowy itd?

Xxx

Witam jak wygląda praca na stanowisku montaż maszyn n rolniczych wiem ze jest na akord ale czy mocno trzeba zasowac żeby dobrze zarobic czy jak juz ktos dojdzie do wprawy to robi plynnie i ma czas na kawe

@Xxx

Trzeba się przykładać, tylko wtedy idzie dobrze zarobić, wiadomo o co chodzi w akordzie. Nikt nie patrzy ile razy idziesz na kawę, przerwy robisz kiedy chcesz. System pracy tutaj mi się podoba, z negatywnych rzeczy często brakuje części do montażu i musimy zaczynać kolejną maszynę, jest to denerwujące.

Xxx

Dzięki kolego za odp a wiesz moze jak wyglada praca na malarni ile zmian po ile godz

RMK

Nie mamy szansy na pracę zdalną, idziemy do przodu. Trzymamy kciuki za wszystkich pozostających w domach, zwłaszcza pracujących i oczywiście za nas samych, żeby świat się nie zatrzymał.

Mtb
@RMK

Rozumiem ze pracujecie cały czas bez ograniczeń? Trzymajcie sie chlopaki powodzenia

RMK
@Mtb

Tak, produkujemy bez przerw, oby tak dalej było

no-name

Relacje miedzy pracownikami na hali poprawne, praca ambitna można się wiele nauczyć, właściciel odnoszący się z szacunkiem do pracownika, najważniejsze idzie dobrze zarobić. Generalnie firma i ludzie w niej pracujący na właściwym poziomie.

Czesław
@no-name

Jednym słowem polecasz pracę pod wieloma względami. "Idzie dobrze zarobić", a przybliżysz co nieco jaka w takim razie podstawa/stawka i umowa? Dzięki.

no-name
@Czesław

Podstawa 3000 + więcej tzn. ile wyjdzie się na akordzie. Spawalnicze prace monterskie przy składaniu ram maszyn są tutaj na akord. Więc ode mnie zależy ile zarobię, moim zdaniem uczciwy układ. Idzie zarobić 5000 i więcej na rękę miesiąc w miesiąc, ale na pewno nie na start i co ważne nie w 8 tylko w 10 godzin od poniedziałku do piątku. To nie jest linia produkcyjna, na której montujemy np. tylko oś maszyny, gdzie po jednym dniu wiemy już wszystko i cały czas powtarzamy to samo. Moim zdaniem 3 miesiące trzeba przerobić aby móc powiedzieć, że się już coś więcej w tej firmie potrafi zrobić, jest kilka rodzajów maszyn które są od siebie zupełnie różne.

Ciekawa

Witam. Czy w Rolamko przyjmowane są kobiety? Jakie są godziny pracy?

Kobiety?
@Ciekawa

Na produkcji nie, jedynie w kadrach i księgowości

potencjalny

Witam, jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna? Praca dostępna od zaraz? Czy potrzebują tokarzy albo frezerow? Ile takowi zarabiają? Są CNC? Pozdrawiam.

Nobody
@potencjalny

Musisz zabrać dokumenty CV i świadectwa pracy. Duże serie CNC zlecane są na zewnątrz. Na miejscu wykonywane jest toczenie i frezowanie na urządzeniach konwencjonalnych - mniejsze serie. O resztę pytaj w firmie, wynagrodzenie oraz czy zatrudniają.

Rockefeller

Firma dobra pod wieloma względami. Z pewnością jest wymagająca więc nie każdemu się tu spodoba.

Czy jest możliwość w Rolmako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Kowalski pracy na część etatu?

Rockefeller

Nie znam nikogo kto by pracował na mniej niż cały etat, ale proponuje zapytać

Zostaw merytoryczną opinię o Rolmako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Kowalski - Września

• Jak się pracuje w Rolmako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Kowalski?

Zobacz opinie na temat firmy Rolmako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Kowalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rolmako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Kowalski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rolmako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Kowalski?

Kandydaci do pracy w Rolmako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Kowalski napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rolmako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Kowalski