Beauty Care Clinic

Katowice

Opinie o Beauty Care Clinic

Niezadowola

Wczoraj byłam na hybrydach przedłużanych ,a dzisiaj nie mam 2 paznokci , ponieważ mi odpadły, a trzeci jest już w trakcie łamania, nie polecam. Jeżeli ktoś twierdzi że to hejty to zapraszam o kontakt ze mną ????

Magda

Chodzę od powstania salonu i nigdy się nie zawiodłam. Te opinie powyżej to chyba od zdesperowanej konkurencji. Super atmosfera i piękne pazurki. Polecam :)

Basia
@Magda 02.10.2017 15:39

Oni nie są żadna konkurencja :D hahaha.

Klaudia

Szczerze - nie polecam! usługi fatalne, śmiem powiedzieć, że miejsce to powinno zostać skontrolowane przez Sanepid... troche słyszałam o używaniu wielokrotnie jednorazowych pilniczków, braku książeczek sanepid. przez pracownice...

Anonim

Po odwiedzeniu tego salonu i wykonanej usłudze na mnie PORAŻKA. Paznokcie krzywo zrobione. Odpadły następnego dnia. Kobieta która jest chyba szefem tego salony powtarzała ciagle, ze będę mieć ładnie paznokcie zrobione, ponieważ stylistka ma pełno kursów. Bardzo w to wątpię. Jeżeli nawet ma te kursy to chyba podrobione bo osoby po zrobieniu kursu nie robią tak szpetnych paznokci. Nawet są samouki którzy robią o wiele lepiej. Lepiej będzie żeby nikt tam nie przychodził tylko stracicie pieniądze. A po zadzwonieniu następnego dnia ze odpłaty mi paznokcie poinformowała mnie pani ze gratis zrobi mi paznockie, które znowu odpadną. Tragedia.

@Anonim 24.08.2017 18:29

Większość opinii napisane w tym samym czasie, przypadek? nie sądzę. Zwykłe hejterki, które mszczą się i leczą swoje kompleksy w internecie, dziecinada.

@Anonim 02.10.2017 13:21

Taki Hejt ze ohhh. Brawda w oczy kole. Puste tępaki w tym beauty care clinic.

Anonim

Rozmowa kwalifikacyjna fatalna. Zero konkretów, Pani Monika wciskała ciemnote. Praca niewolnicza. Wzbogacić się chcą na cudzej krzywdzie.

Ala

Nareszcie można gdzieś napisać prawdę o tym salonie bo wszędzie usuwają komentarze. Napisałam ostatnio pod zdjęciem komentarz dotyczący źle zrobionych paznokci, żeby wyrazić swoją opinie, a administrator strony usunął go. Każdy może wyrazić swoją opinie. Nie polecam.

Żanetta

Świetna stylistka która tam pracuje ma pełno certyfikatów podrobionych a robi okropne paznokcie. Nie polecam.

Katarzyna

Lokalizacja super ale nachalności Pani Moniki, męcząca kobieta. Polecam miejsce kobietom które maja cały dzień na klachanie, ale usługi fatalne. Byłam w połowie sierpnia na paznokciach, szkoda gadać. Mówiłam Pani, ze czuje ciepło na paznokciach, dalej piłowała paznockie. Tragedia. Nie polecam.

Barbara

Porażka. Byłam na paznokciach, dziewczyna zniszczyła mi paznokcie!!! Odpadły następnego dnia, 90 złotych za takie coś?! Wstyd. Nie polecam.

Niki

Nie polecam. Praca na czarno, szefowa psychiczna, brak książeczek sanepidowskich, nie wypłacają pieniędzy, ponieważ chcą by ludzie pracowali tam za darmo. Oszukują ludzi. Sami Piszą sobie opinie w necie by mieć lepszy prestiż. Unikajcie szerokim łukiem ten salon.

ola

- szefowa studia niezrównoważona psychicznie - zatrudnienia na "czarno" - brak wypłat lub nie płacenie w terminie - umowy "na gębę" - zmiany warunków zatrudnienia w momencie rezygnacji z pracy - pracownicy bez szkoleń bhp

Zuza
@ola 27.07.2017 21:45

Zgadzam się z Panią. Już tam tyle dziewczyn się przewinęło. Co miesiąc nowa.

Zostaw opinię o Beauty Care Clinic - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beauty Care Clinic