Opinie o Magrof Produkcja Czapek w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Magrof Produkcja Czapek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Magrof Produkcja Czapek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja dzianiny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magrof Produkcja Czapek w Głogów

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Magrof Produkcja Czapek?

Luli Nowy wpis

Najniższa krajowa

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Magrof Produkcja Czapek o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Laura Nowy wpis

Pracodawca organizuje szkolenia... Nie ma co narzekać... Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...Jeszcze nie znalazł się taki co wszystkim dogodził więc ile osób tyle opinii a mnie ciekawi że skoro jest tak źle i strasznie to czemu ludzie tam zostają i pracują... Bo muszą nie chce mi się wierzyć że jeżeli jest tak źle to tam siedzą...Mi się wydaje że osoby tam pracujące lubią swoją pracę a to jest normalne w każdej firmie gdzie pracują kobiety że gadają (no taka babska natura) Wypłata zawsze na czas urlop na wakacje cały prawie miesiąc... W międzyczasie nie ma problemu z wolnym... Więc skoro narzekają to może mają za dobrze i w tyłkach co niektórym się poprzewracało..

Sonka

Ten zakład to jedno wielkie nieporozumie... Zero szacunku do pracownika... Pół zakładu zwolnione i zatrudnione pod inna nazwę firmy po czym kobiety dostały miesięczne wypowiedzenie.... I co zostały na lodzie bo nawet zailek nie przysługuje bo trzeba przepracować 3 miesiące... Która kobieta po 50tce znajdzie pracę z dnia na dzień... A rachunki trzeba opłacać... (usunięte przez administratora)

Adam Nowy wpis
@Sonka

Twój wpis bardzo mnie zaniepokoił. Piszesz o braku szacunku do pracownika oraz o decyzji zwolnienia połowy zakładu. Niepokojące są Twoje informacje w tym zakresie, dlatego też może zechcesz napisać, co było powodem podjęcia przez pracodawcę takiej decyzji o zwolnieniu pracowników? Napisz, jak to dokładnie wyglądało.

Czy pracownicy w Magrof Produkcja Czapek dogadują się między sobą?

Lola

Raczej obgadują się, a nie dogadują.

Urszula
@Lola

@Lola Każdy lubi pogadać. Pracownicy Magrof nie próbują nic zrobić, aby poprawić atmosferę w pracy?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Magrof Produkcja Czapek? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Karol

@Ann możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tej firmie ?

Ann

Nie polecam

Przykro czyta się poniższe opinie. Mam jednak nadzieję, że ostatnio coś się tam zmieniło. Tak jak pani Jo67 napisała, macie swoje zobowiązania i musicie je spłacać. Chętnie Wam w tym pomogę. 512 310 938

@Ewa

Zamierza spłacić Pani za nas zobowiązania? Bo nie rozumiem... heh

Remek

Zastanawiające jest to forum. Kilka lat nikt nie pisał a teraz narzekanie. Jak jest w firmie?

Adgam
@Remek

Nikt nie pisze bo nic się nie zmieniło na lepsze, jest coraz gorzej brak słów po prostu, chętnie wszyscy by uciekli ale niestety trzymają nas zobowiązania. Nadal umowy śmieciowe.

migotka84

Dokładnie tak!!!!! Ludzie bez wykształcenia, a mają się za lepszych. Smutne to, ale prawdziwe. Szefowa z kwaśną miną , leniwa kadrowa, wulgarny mechanik, prawa ręka od wszystkiego - wszędzie jej pełno, a jedyne co robi to dobre wrażenie heh. Brak poszanowania praw pracownika. Ogłoszenie do pracy w Magrofie: Przyjmiemy cyborga do pracy na stanowisko/a WSZYSTKIE!!! Najlepiej nie chorującego i nie zamierzajacego zachodzić w ciążę! Lubiacego za minimum pracować cały dzień, najlepiej z własnym namiotem do rozłożenia na placu przed zakładem! Nasze motto: Twoja ciężka praca ma szefowej, a nie Tobie się opłacać!!!!! :-P

stokrotka71

Tak słucha złych doradców pani Izy tak głupiej że ustawa tego nie przewiduje nawet, i swojego pieska co lata pod nogami i merda ogonem pana Dominiczak niezastąpionego i co by firma bez niego zrobiła :) Tragedia na szczęście dla mnie i wielu ludzi to tylko smutna i żenująca historia Pozdrawiam dziewczyny które prze ten terror nadal przechodzą z braku wyjścia

HAHAH

Taka wyrozumiała, że ludzi jak śmieci się pozbywa bez głupiego dziękuję. Ale spotkała ją za to kara. CHYTRY TRACI DWA RAZY!!!!!

była1

PANI MAŁGOSIA jest wyrozumiała tylko słucha złych prawych rak

jo67

Mamy kredyty jak spłacać a było tak dobrze

jo67

I co to będzie teraz jest żle pani Małgosia zadba o nas czy zwolni każdy się martwi

Braveheart

Pracowałam w tym zakładzie, atmosfera jest bardzo nieciekawa, szefowa, która rzadko ma dobry humor potrafi być czasem nieprzyjemna. Jeden z mechaników - wulgarny, to co najlepiej potrafi robić to ubliżać i obrażać, mimo skarg szefowa z niewiadomych powodów udaje, że tego nie widzi. Umowy śmieciowe, oczywiście po kilku lub kilkunastu latach pracy można liczyć na przywilej... dostania umowy od 2-5 lat. Umowa na czas nieokreślony w tym zakładzie nie występuje ;P szczerze współczuję tym co tam jeszcze pracują, ale niestety w Głogowie nie ma szansy na zatrudnienie dla osób w tym zawodzie. Szczerze liczę na to, że w przyszłości pojawi się nowy zakład pracy, w którym pracodawca doceni wysiłek i starania jakie te wszystkie kobiety wkładają w to aby zadowolić PANIĄ MAŁGOSIĘ. Oczywiście umowy i inne papiery załatwiane są z dużym poślizgiem ponieważ pani kadrowa nigdy nie ma czasu, więc nie zdziwcie się jak pójdziecie kiedyś do lekarza i okaże się że nie jesteście ubezpieczeni ;/ Najgorsze jest to, że firma stawia na ilość, a nie jakość więc to, że produkt końcowy nie zawsze jest idealny nie jest winą pracowników lecz SIŁY WYŻSZEJ która tym wszystkim dyryguje! To wszystko DZIĘKUJĘ!

ULUBIENICA

PRACOWAŁAM W TYM ZAKŁADZIE I POZNAŁAM CO NIEKTÓRE OSOBY ZE STANOWISK WYZSZYCH NIZ ZWYKŁE PRACOWNICE. SA ORDYNARNE,NIEMIŁE,ATMOSFERA-MASAKRA-,KOBIETYPRACUJA TAM I NAPRAWDE SIE BARDZO STARAJA ZEBY UTRZYMAC RODZINY ALE NIESTETY NIE SA DOCENIANI I NAGMINNIE ZWALNIANI!!OSTATNIE ZWOLNIENIA SA MASOWE GDYZ ZATRUDNIANI SA KOBIETY Z UKRAINY A SWOICH ODSYŁA DO PUP.!! SZCZERZE NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU NIKOMU!!!!!

Basia

Pracowałam tam ładnych parę lat,zarobki jak wszędzie najniższa krajowa,bez możliwości awansu. Praca bardzo stresująca w (usunięte przez administratora)akordzie. Atmosfera pracy bardzo zła jak w więzieniu(usunięte przez administratora) Nie polecam.

Mialam okazję tam pracować i niestety muszę poprzeć powyższe komentarze.. ludzie tam pracują z przymusu, nie ma dla kobiet 40-50 lat innych miejsc prac w Głogowie. W zakładzie jest bardzo nie miła atmosfera.. nie polecam

JUŻ SZCZĘŚLIWA

NIE ZGADZAM SIĘ!!! [usunięte przez moderatora] Nie mogą się umów doprosic więc tylko czekac aż PIP się za to weźmie. Dobrze, że ja już mam to za sobą, znalazłam pracę za godziwe pieniądze, niestety nie w Głogowie. Łącze się w bólu z wszystkimi, którzy nie mają wyjścia i tkwią w tym...

q

Dzięki pracowniką ta firma istnieje gdyby nie oni to by tej firmy już dawno nie było i moim zdaniem trzeba pracowników motywować do pracy podwyżkami,a osoba która ceny rozdziela dała bym na maszyne niech zobaczy ile trzeba sie namęczyć żeby normę wyrobić!!! I traktować wszystkich pracowników na równi bo każdy jest człowiekiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Magrof Produkcja Czapek - Głogów

Magrof Produkcja Czapek
  • ul. Południowa 1