Magrof Produkcja Czapek

Głogów

Opinie o Magrof Produkcja Czapek

Ewa

Przykro czyta się poniższe opinie. Mam jednak nadzieję, że ostatnio coś się tam zmieniło. Tak jak pani Jo67 napisała, macie swoje zobowiązania i musicie je spłacać. Chętnie Wam w tym pomogę. 512 310 938

migotka84

Dokładnie tak!!!!! Ludzie bez wykształcenia, a mają się za lepszych. Smutne to, ale prawdziwe. Szefowa z kwaśną miną , leniwa kadrowa, wulgarny mechanik, prawa ręka od wszystkiego - wszędzie jej pełno, a jedyne co robi to dobre wrażenie heh. Brak poszanowania praw pracownika. Ogłoszenie do pracy w Magrofie: Przyjmiemy cyborga do pracy na stanowisko/a WSZYSTKIE!!! Najlepiej nie chorującego i nie zamierzajacego zachodzić w ciążę! Lubiacego za minimum pracować cały dzień, najlepiej z własnym namiotem do rozłożenia na placu przed zakładem! Nasze motto: Twoja ciężka praca ma szefowej, a nie Tobie się opłacać!!!!! :-P

stokrotka71

Tak słucha złych doradców pani Izy tak głupiej że ustawa tego nie przewiduje nawet, i swojego pieska co lata pod nogami i merda ogonem pana Dominiczak niezastąpionego i co by firma bez niego zrobiła :) Tragedia na szczęście dla mnie i wielu ludzi to tylko smutna i żenująca historia Pozdrawiam dziewczyny które prze ten terror nadal przechodzą z braku wyjścia

HAHAH

Taka wyrozumiała, że ludzi jak śmieci się pozbywa bez głupiego dziękuję. Ale spotkała ją za to kara. CHYTRY TRACI DWA RAZY!!!!!

była1

PANI MAŁGOSIA jest wyrozumiała tylko słucha złych prawych rak

jo67

Mamy kredyty jak spłacać a było tak dobrze

jo67

I co to będzie teraz jest żle pani Małgosia zadba o nas czy zwolni każdy się martwi

Braveheart

Pracowałam w tym zakładzie, atmosfera jest bardzo nieciekawa, szefowa, która rzadko ma dobry humor potrafi być czasem nieprzyjemna. Jeden z mechaników - wulgarny, to co najlepiej potrafi robić to ubliżać i obrażać, mimo skarg szefowa z niewiadomych powodów udaje, że tego nie widzi. Umowy śmieciowe, oczywiście po kilku lub kilkunastu latach pracy można liczyć na przywilej... dostania umowy od 2-5 lat. Umowa na czas nieokreślony w tym zakładzie nie występuje ;P szczerze współczuję tym co tam jeszcze pracują, ale niestety w Głogowie nie ma szansy na zatrudnienie dla osób w tym zawodzie. Szczerze liczę na to, że w przyszłości pojawi się nowy zakład pracy, w którym pracodawca doceni wysiłek i starania jakie te wszystkie kobiety wkładają w to aby zadowolić PANIĄ MAŁGOSIĘ. Oczywiście umowy i inne papiery załatwiane są z dużym poślizgiem ponieważ pani kadrowa nigdy nie ma czasu, więc nie zdziwcie się jak pójdziecie kiedyś do lekarza i okaże się że nie jesteście ubezpieczeni ;/ Najgorsze jest to, że firma stawia na ilość, a nie jakość więc to, że produkt końcowy nie zawsze jest idealny nie jest winą pracowników lecz SIŁY WYŻSZEJ która tym wszystkim dyryguje! To wszystko DZIĘKUJĘ!

ULUBIENICA

PRACOWAŁAM W TYM ZAKŁADZIE I POZNAŁAM CO NIEKTÓRE OSOBY ZE STANOWISK WYZSZYCH NIZ ZWYKŁE PRACOWNICE. SA ORDYNARNE,NIEMIŁE,ATMOSFERA-MASAKRA-,KOBIETYPRACUJA TAM I NAPRAWDE SIE BARDZO STARAJA ZEBY UTRZYMAC RODZINY ALE NIESTETY NIE SA DOCENIANI I NAGMINNIE ZWALNIANI!!OSTATNIE ZWOLNIENIA SA MASOWE GDYZ ZATRUDNIANI SA KOBIETY Z UKRAINY A SWOICH ODSYŁA DO PUP.!! SZCZERZE NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU NIKOMU!!!!!

Basia

Pracowałam tam ładnych parę lat,zarobki jak wszędzie najniższa krajowa,bez możliwości awansu. Praca bardzo stresująca w (usunięte przez administratora)akordzie. Atmosfera pracy bardzo zła jak w więzieniu(usunięte przez administratora) Nie polecam.

Kasia

Mialam okazję tam pracować i niestety muszę poprzeć powyższe komentarze.. ludzie tam pracują z przymusu, nie ma dla kobiet 40-50 lat innych miejsc prac w Głogowie. W zakładzie jest bardzo nie miła atmosfera.. nie polecam

JUŻ SZCZĘŚLIWA

NIE ZGADZAM SIĘ!!! [usunięte przez moderatora] Nie mogą się umów doprosic więc tylko czekac aż PIP się za to weźmie. Dobrze, że ja już mam to za sobą, znalazłam pracę za godziwe pieniądze, niestety nie w Głogowie. Łącze się w bólu z wszystkimi, którzy nie mają wyjścia i tkwią w tym...

q

Dzięki pracowniką ta firma istnieje gdyby nie oni to by tej firmy już dawno nie było i moim zdaniem trzeba pracowników motywować do pracy podwyżkami,a osoba która ceny rozdziela dała bym na maszyne niech zobaczy ile trzeba sie namęczyć żeby normę wyrobić!!! I traktować wszystkich pracowników na równi bo każdy jest człowiekiem.

XXX

pracowałam tam kiedyś, minęło zapotrzebowanie więc zostałam wyrzucona jak śmiec, pozbawiona środków na utrzymanie. Praca na akord to katorga, ludzie wyrabiaja normę ale przez 10 a nie 8 godz. Oczywiście można wypisać z tego kręgu faworytów którzy dostają co najlepsze szycie. Ten kto ustala te ceny sam powinien usiąść przy maszynie i pokazać ze jest w stanie zrobić norme może wtedy nabrał by trochę rozumu!!!!!!!

Zostaw opinię o Magrof Produkcja Czapek - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magrof Produkcja Czapek