K&K Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Tutka

Drezdenko

Opinie o K&K Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Tutka

Zibi

Jeden z najlepszych sprzedawców na Allegro. Wszystkie przedmioty, które u niego kupiłem są -pierwszej jakości. Jeden raz zdarzyło mi się zareklamować sprzęt i oczywiście został naprawiony. Nie wiem po co robicie takie HALO.

Ikar
@Zibi 22.11.2017 02:34

Nie ścimniaj.

Ikar

Aktualnie ma wystawioną kosiarekę spalinową Wolf Gartner S 4600, która fabrycznie jest z napędem na tylne koła ale u tego sprzedawcy na realnych zdjęciach tego nie ma. Totalna ściema.

Marek G

Kilka kont podbijajacych ceny to u niego standard. Mi zamiast szlifierki kątowej wysłał na 110V zasłaniając się że to wina mlodych pracowników. Odpuściłem ,kupiłem bebechy i mam diaksa bo czytajac komentarze nie mial bym ani diaksa ani swojej kasy. Poza tym kupilem opalarke na 3 foto z oryginalna torba i 4 dyszami a na ostatnim foto była sama opalarka i ... sama opalarka doszła. Zasłaniał się tym że te 3 foty były tylko poglądowe a ostatnie foto realnej aukcji. ( tylko nigdzie nie bylo napisane ) Sama torba ok 100 dysze drugie 100. Zostałem oszukany na 200zl. Nikt z Was nie dodzwoni nie do tej firmy. Oni robią co chcą. Dziwię się że Allegro nie zawiesiło jeszcze konta tej oszukanczej firmy.

NAIWNY

Witam wszystkich co to czytają. HMX 24 sprzedaje zestawy pt. PAKIET ELEKTRONIK na paletach PRZESTRZEGAM wszystkich ze ta elektronika to jeden złom wszystko nie działa po prostu wszystko do utylizacji chyba ze ktoś będzie handlował częściami . POZDRAWIAM

NAIWNY
@NAIWNY 10.12.2017 10:56

Jeszcze jedno dodam nawet nie trzeba sprawdzać czy sprzęt jest sprawne bo na opakowaniach są kartki z opisem problemu

kupiec

Ludzie drodzy powiedzcie jak sprawa wygląda dlaczego ten gość nadal sprzedaje na allegro? i to pod kilkoma nickami! np: toboly1, connectkk. Te dwa sie doszukałem. Czy zgłosiliście jego do zespołu Allegro żeby go usuneli?

Klient Allegro
@kupiec 23.04.2015 22:13

Sprzedaje, bo Allegro na tym zarabia. A teraz jeszcze ułatwia zadanie, bo komentarze widoczne są tylko rok. Po tym okresie sprzedawca oszust ma czyste konto. Jak widać w tym przypadku, sprzedawca utrzymuje cały czas aktywne stare konta, więc jak się "wyzerują" a aktualne zapaskudzi, to powróci do starego, już czyściutkiego konta. Do Allegro można zgłaszać, a oni udają, że próbują pomóc. Tej firmie zależy tylko na zarobku. Co do sprzedawcy, mam mieszane uczucia. Robiąc u niego zakupy, mam na uwadze, że towar może nie odpowiadać opisowi i zdjęciom. Po prostu licytuję tylko do pewnej kwoty, towar w większości przypadków jest niepełnowartościowy. Po zgłoszeniu, sprzedawca za każdym razem proponuje jakieś rozwiązanie, mniej lub bardziej zadowalające. Moim zdaniem świadomie zataja faktyczny stan sprzedawanych przedmiotów. Teraz się wycwanił i pod opisem do zdjęcia informuje "stan i kompletność jak na zdjęciu. W większości przypadków ze zdjęcia, nie jesteśmy w stanie zorientować się czy towar jest kompletny. Mam jeszcze podejrzenia, czy sprzedawca sam nie podbija licytacji, gdyż często ceny końcowe przyprawiają o zawrót głowy. Gdzie indziej taki sam przedmiot można kupić taniej. Allegro umożliwia tego typu praktyki. Wiadomo, wyższa prowizja. Kiedyś było widać cały Nick kupującego, czy licytujących, teraz tylko pierwsze i ostatni znak z Nicku.

kk

Przykro to stwierdzić ale sprzedają (na pewno ) elektronikę z "drugiej ręki" jako nową.

rrrigo

Kupiłem niedawno słuchawki do PS4 na aukcji goodfirma1. Słuchawki miały być bezprzewodowe z wbudowanym akumulatorem "Umożliwiające swobodne użytkowanie w podróży przez 8 godzin" . Okazało się ,że są na baterie 3 AAA. Co prawda oddali pieniądze ,ale w odpowiedzi na mój negatywny komentarz naruszyli moje dobra osobiste. Allegro usunęło ten wpis. Ale wpisali ponownie nieco zmienioną wersję. Że jestem "podejrzany". Sprawdziłem ich poprzednie negatywne komentarze i wynika z nich że 21 lipca dostali komentarze negatywne za sprzedaż podobnych bądź identycznych słuchawek i z całą świadomością oszukiwali innych kupców zamieszczając nieprawdziwy opis. Mieszkam niedaleko siedziby tej firmy - Osów pod Drezdenkiem i co nieco wiem. To sieć powiązanych spółek i mnóstwa kont użytkowników. Sprzedają na allegro , na ebay i mają własny sklep internetowy. łączy je osoba właściciela

Toja

Człowiek oszust!!!!!!!!!! Jeśli ktoś może niech nie kupuje u tego gościa, wygrałem aukcję za połowę wartości ale aukcja to aukcja. Po zakończeniu aukcji pan stwierdził że nie ma towaru a na innych aukcjach posiada w ciągłej sprzedaży to samo, na domiar wszystkiego wysłał mi śmierdzące zapleśniale etui. Niby odesłał kasę ale szczerze ODRADZAM i nie chcę być tu złośliwy ale kontrahent jest po prostu BEZCZELNY a towar to szajc.

bazofil90

Proszę o kontakt mailowy osoby które czują się poszkodowane przez tą firmę. Adres: bazofil90@wp.pl

pertur

chyba jednak "normalny" nie jest normalny

władek

obecnie firma działa na allegro pod nazwa: goodfirma1

Klient

A jaki bo ja tez kupilem router tplinka tdw8970 oczywiscie nie dzialal zwrocilem i teraz czekam na zwrot pieniedzy

naszcęście

licytowałem towa i po przeczytaniu waszych opinji na szczęście ktoś przebił WIELKIE DZIĘKI

delonge

mnie tez oszukal sprzdal zepsuty rotuer odeslalem czekam juz miesiac na zwrot pieniedzy i nic... gdzie to zglosic?

normalny

Pajac jesteś też sprawdziłem na 100000 transakcji 5 niezadowolonych nie ma z kim gadać malkontencie

polki

Chciałem od niego kupić wykrywacz- dzięki wielkie za ostrzeżenia!!!

adam

Dzięki wszystkim za ostrzeżenia, o mało co bym się naciął na tą firemkę na allegro. Uważajcie, bo ukryli się teraz pod nową nazwą "hmx24_pl"!!

pawel

K&K Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Towar przyszedł inny niż miał. ALE PIENIĄDZE ODDANE BEZ PROBLEMU.

HansQ

Właśnie miałem kupować ale już się wyleczyłem po tych komentarzach. Dziękuję za ostrzeżenia!

oszust

Zakupiłem 2 lata temu klawiaturka bezprzewodowa z myszą Logitech MK320. Towar otrzymałem po moim upomnieniu, gdyż wysyłka została nadana po 1,5 tyg. od zaksięgowania wpłaty. Po blisko 2 latach użytkowania zaczeły sie problemy z zasięgiem, i gumieniem sygnału radiowego. Sprzęt był na gwarancji do tego czasu i został wysłany w okresie obowiązywania gwarancji po wcześniejszym zalogowaniu sie i rejestracji uszkodzenia przedmiotu. Został wygenerowany nr RMA opisano opakowania w kilku miejscach z numerem RMA i wysłałem poczta na wskazasny adres wraz z dowodem zakupu i sprzętem. Mija już blisko 3 tyg i nic. Zero kontkatu za mną, na tel podany przez sprzedającego nie moge sie dodzwonić. Zgłaszam sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta.

oszukany

Jacek Tutka- nick z Allegro - connectkk, sprzedał mi przedmiot (opisany jako powystawowy, w idealnym stanie), który w rzeczywistości nie nadaje się do użytku. Kontakt z tym "kontrahentem" zerowy, nie odpisuje na maile i nie odbiera telefonu. Jacek Tutka- nick z Allegro - connectkk to złodziej.

Zan

Następny nick gościa z allegro to : kkandtech

Marek

Zdecydowanie nie polecam. Zakupiony u nich sprzęt odesłałem do naprawy gwarancyjnej i po 4 miesiącach nie mam ani sprzętu ani nawet informacji co się z nim dzieje. Skontaktowanie się z tą firmą jest niemożliwe. Nie odbierają telefonów. Nie odpowiadają na maile. Niestety, ale będę musiał wystąpić na drogę prawną aby odzyskać naprawiony sprzęt lub pieniądze.

Paweł Dembe

Przestrzegam przed działalnością tej "firmy". Od miesiąca próbuję odzyskać pieniądze za zwrócony przedmiot. Towar był niesprawny. Przesyłka zwrotna wysłana na następny dzień. Mimo to po miesiącu i 6 dniach nie mam zwrotu gotówki. Towar sprzedawany przez tę firmę to popsute egzemplarze z niemieckich serwisów. Liczą na to, że małe ubytki towaru nie będą klientowi przeszkadzać. Osoby chętne do zgłoszenia sprawy na policji proszę o kontakt: pdembe@wp.pl.

Ta firma to porażka!

Przestrzegam przed zakupem czegokolwiek w tej firmie, wysłałem towar do reklamacji, w ciągu miesiąca nikt od nich nie ustosunkował się do niej, poprosiłem o zwrot pieniędzy, kolejny miesiąc mnie zwodzili i uznali, że jednak odeślą naprawiony sprzęt, oczywiście jeszcze go nie otrzymałem. Właściciel arogancki i nie uprzejmy. NIE POLECAM firmy!!! Omijać szerokim łukiem! Ma kilka kont na allegro, więc uważać, wspólnym mianownikiem jest nazwa firmy z imieniem i nazwiskiem właściciela

maciej kolobrzeg

[usunięte przez moderatora] z allegro. Kupilem drukarke, oczywiscie byla uszkodzona. Mialem 10 dni na zwrot , wiec zwrocilem. Dostalem potwierdzenie odebrania sprzetu , a kasy nie widac juz 5 tydzien, zero kontaktu,masakra. [usunięte przez moderatora]!!!!!!

AdamT

Sprzedawca sprzedaje używany sprzęt jako nowy. Po wysłaniu wysyłki nie przyznaje się do tego i twierdzi że chce się od niego wyłudzić nowy sprzęt. Najpierw mówi że drukarkę osobiście testuje przed sprzedażą, później twierdzi że poszła do serwisu i przyszła jako nowa. Na aukcji allegro opis nowa fabrycznie z kompletem tuszy w rzeczywistości brudna z używanymi tuszami i porysowana na obudowie. Raport o stanie drukarki w chwili instalacji:używana od lutego 85 stron wydrukowanych 60 zeskanowanych. W czerwcu sprzedana jako nowa.

OSOBA POSZKODOWANA

PAN [usunięte przez moderatora] ZATEM OSTRZEGAM WSZYSTKICH. GDY SPRZEDAJE NA ALLEGRO, WYSYŁA USZKODZONE PRZEDMIOTY. W CIĄGU 4 DNI DZWONIŁEM OKOŁO 30 RAZY NA 3 RÓŻNE TELEFONY. NIKT NIE ODPOWIADA. ZOSTAŁEM OSZUKANY I IDĘ NA POLICJĘ. UWAŻAJCIE NA [usunięte przez moderatora] !!!!!!!

Zostaw opinię o K&K Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Tutka - Drezdenko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K&K Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Tutka