D & O Dawid Jenek

Poznań

Opinie o D & O Dawid Jenek

NINA

Konkretny , sumienny ,sympatyczny , wykonana dobrze zlecona praca - Polecam !!!

Marek

Ja jestem zadowolony ze współpracy , ile godzin przepracowałem za tyle dostałem kase

Darek

Nygusy nie nadawaliscie sie do pracy za nygustwo chcieliscie kase i slizgaliscie sie na czyisc plecach zwłaszcza paweł czarniejewski nygus do potegi a kłamczuch nie lepszy a na kogoś gada . Są ludzie co robią po kilka lat i dostają kasę . Zaliczek nabraliscie wiecej ja zarobione

Zielony domek

Oszust jak ich mało.nigdy więcej . Na święta dostałem około 300 zł to było w 2013 roku. Dawid Ty zlodzieju

Paweł z Kalisza

Szukam osoby pokrzywdzone przez firme Dawid Jenek ,,D;O''UL.Topazowa w Poznaniu . Proszę o kontakt 514301255 lub p-czerniejewski@wp.pl . Zakładam sprawe , nie wypłaca pieniedzy .

Paweł

Kto zna pełną nazwe firmy i nip Dawda Jenka oraz adres firmy ? Nie odbiera pism i wezwań . Paweł.

KANCELARIA

KUPIMY WIERZYTELNOŚCI, POMOŻEMY W WINDYKACJI 14/676 50 10

ukrainiec

Dawid jenek to prawdziwy polski egoistyczny pseudo biznesmen który pieniądze co ludzie dla niego zarobią bierze na swoje zachcianki a wypłaty nie wypłaca bo twierdzi że niema , kłamczuch do potęgi a jego przydupasy narkomany jakieś są i tylko jak potulne pieski biegają wokół niego , Ukraińców na czarno zatrudnia i kasę zdziera a wypłat nie płaci a na swoje zachcianki zawsze ma . Prawdziwy polski złodziej i oszust .

Jenek łeb

Wyjebkowicz, masakra, książę bagna i wielkiej lipy

rocki

wypłacalny lecz się spużniał zobaczymy czy wypłaci reszte

MarekP

Jest w porządku. Pracowałem u niego przy dużym zleceniu remontowym. Wypłacił tak jak się umawialiśmy. Fakt-leserów gonił.

ww

chyba sam to napisał

JakubK

Witam, również pracowałem u tego Pana i jest tak jak inni piszą... totalny oszust mieszka w Poznaniu na ul. Topazowej 16...

stivi

witam tez zostałem oszukany przez tego cwaniaczka...robiłem na dworcu i kasy nie widze...kłamca itp.zbieram ekipe na frajera.wpier... musi dostac...

Frima

Kompletny oszust pod kazdym wzlędem!!!!! Uwaga jak cos wykonujecie dla DAWIDA JENKA lub jego firmy d&o. Nie wypłaca naleznosci za FV, nie odbiera telefonu a jak odbierze to klamie. UWAGA!!!!! UMIE KLAMAC

operator

NIE JEST WYPŁACALNYYYYYYY Ale bmw jeździ cała rodzinka

lukasztre

Witaj kolego. Ja wykonałem dla niego naprawy na dworcu w Poznaniu i również nie uregulował faktury . Dla zainteresowanych Ten cwaniaczek mieszka na ul. TOPEZOWEJ w Poznaniu numeru nie znam ale BMW zdradza miejsce zamieszkania tego oszusta.

lukasztre

pracownik D&O

Zablokowął mój nr telefonu a z innych numerow nie odbiera ani nie odpisuje na smsy jest mi dłużny 2,500 zl zero kontaktu z czlowiekiem Dawid Jenek Jeden wielki oszust

PracownikDo

oszust nie wypłacił pieniędzy oszukał mnie na 3 tyśiące !!!!

Ja

Jest Wypłacalny!!

Bez zadnej umowy jak obiecywal i bez wyplaty POLECAM!

Zostaw opinię o D & O Dawid Jenek - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D & O Dawid Jenek