Opinie o Progaz-PP S.C. Pracownia Projektowa w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Progaz-PP S.C. Pracownia Projektowa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Progaz-PP S.C. Pracownia Projektowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Progaz-PP S.C. Pracownia Projektowa w Szczecin

Niki Nowy wpis

Bardzo miła atmosfera pracy i zgrany zespół współpracowników w biurze. Wypłata ok. Polecam tego pracodawcę!

oszukana

Z przykrością muszę stwierdzić , że firma jest na wskroś nieuczciwa. Gdybym wcześniej o tym wiedziała nie współpracowałabym z tym kimś.

kandydat
@oszukana

czy możesz napisać coś więcej o sytuacji ?

Ktos Nowy wpis
@oszukana

Potwierdzam ,UWAGA !

Witold

W internecie firma ma bardzo dobre opinie więc sądzę, że konkurencja może inspirować do pisania negatywnych ocen.

Ktos Nowy wpis
@Witold

Jedli chodzi o wykonanie, brak komentarza . Nie polecam i nie jestem konkurencją

Czy Progaz-PP S.C. Pracownia Projektowa oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

ss

Umowa o pracę. Ale jeżeli chodzi o zarobki to nie są jakieś super.

Marcin Nowy wpis
@ss

Rozumiem, że pensja nie jest jak piszesz zbyt wysoka, ale czy można ją podwyższyć starając się o premie za ukończony projekt lub pracując w nadgodzinach za wyższa stawkę. Możesz o tym napisać?

Czy kandydat na stanowisko Asystent Projektanta - praca także dla studentów w firmie Progaz-PP S.C. Pracownia Projektowa ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Konrad

Skąd taka opinia? Jeśli jest coś konkretnego to warto wyjaśnić bo firma jest dobra!!

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Dla chcacego nic trudnego

Niezle z was lamusy jak dajecie sobie wejsc na glowe kurduplowi mierzacemu 1,5 w kapeluszu. prawda jets taka, ze w dzisiejszych czasach trzeba miec jaja, by sie przebic a nie do jaj siegac. Znam kilka osob tam pracujacych i kilka osob, ktore na swoim postawily, wiec jesli macie tak wielka wiedze jak gembe ktora otwieracie zdecydowanie za szeroko to widocznie wam tych jaj brakuje. Nie pozdrawiam Ps. Nie pracuje tam i nie pracowalam/em. Nie jestem z rodziny " Malego"!

adam

dzieki za opinie mialem tam sie przyjac ale jak takie opinie piszecie i o tym malym tez slyszalem adam

szefu

ORĘDZIE, Moi kochani pracownicy jesteście dla mnie jak sraczka której nie moge utrzymać w zwieraczach jak i was w rydzach, a w związku z tym musze wam zmniejszyć wynagrodzenie które i tak macie zbyt wysokie. Z miłości mojej do was, będe grabił was do z hajsu dopóki pozwoli moje tycie serduszko

trol

Ja szefu, dziękuje wam wszystkim za pozytywne opinie które wysyłacie pod mym adresem, kocham was tak samo jak i wy mnie, życze wam dużo szczęścia, miłości w mym malutkim serduszku który was wszystkich kocha.

Bartek

Witam pracuje w progazie, napotkałem sie z kierownikiem imieniem Damian który jest całkowitym debilem, pracującym na usługach małego będąc też ułomnych jak jego szef , mając z nim przyjemność współpracy od razu ujawnił tą ułomną strone swojego marnego życia. W tej firmie są przekręty związane z płatnościami czasem z terminem wypłaty, nie liczy sie ile godzin zrobisz on ma zaplanowane oszustwo, może ci nawet odjąć 23% z wypłaty tylko dlatego że ma ci wypłacić w ustalonym terminie, także pozdrawiam którzy chcą tam pracować. Ps: Mały rzuca sie na kase jak reksio na szynke

boss

Łukasz ksywa ciepły jest dętką, kierownik od robót gazowych. Nie mający pojęcia na pracach gazowych, zachowujący sie jak SSman który gówno potrafi, a udaje że próbuje cokolwiek robić. Srający w gacie przed małym, liże mu dupe wykonując swoją norme. Panie i Panowie nie polecam tej toksycznej firmy

terrorysta

Aczkolwiek jest mały to oszustem jest wielkim, wykorzystuje ludzi, mając swoich pracowników za nic myśląc że jest narcyzem w Szczecinie mając dwóch debili kierowników Damianka i Łukasza nie do uczonych debili, z psychozą swojej wartości którzy ślizgają sie na nie wiedzy małego czyli kurdupla, wszystkim osobą którzy próbują dostać sie do pracy do progazu odmawiam współpracy z tym trolem bo jest upierdliwy jak wrzód na dupie narodu. Ps: dosięga mi do jaj i może mnie w dupe pocałować

marek

Pani monia pozdrawiam.Nić dodać ująć.Zgadzam się z poprzednikami.

monia

Pracowałam w/w firmie.Jest dokładnie jak opisują panowie (antek,Mario),reszta na lewo.Przekręty w sądzie,faktury...Atmosfera w pracy-tragedia.Brak szacunku dla (pracownika). Trzeba uważać cały czas co się mówi w pracy/ z kim rozmawiasz/przez telefon prywatny w wolnej chwili wytchnienia, by ktoś,a zwłaszcza :Patrycja,która jest poukładana w firmie i oddaje się jej całkowicie.(Oczy,uszy),dziewczynka małego.Nie polecam pracy w tej firmie.

MARIO

wypłata najniższa na papierze reszta na lewo, ile to zależy od nastroju nie liczy się liczba godzin , bo im więcej tym mniej do wypłaty, żadnych nadgodzin , jedna stawka. A na twoje miejsce jest 100 osób Ci powiedzą .l można jeszcze wiele dodać , nic ująć .lepiej z dala omijać . Dzieje się tam tak od lat, szkoda ze nasze prawo jest bezradne aby porządnie ukarać takie działalności .

antek

[usunięte przez moderatora] zasłaniający się prawnikami.Naciągają podwykonawców na prace nie płacąc im i wymyślając różne historyjki. Straszą sądmi i obowiązkiem odbioru prac przez ich firme do którego nie dochodzi bo zawsze znajdą haczyk by nie zapłacić. Kombinują z fakturami a to korekty a to płacone na raty szkoda gadać. Lepiej omijać z daleka szkoda nerwów i pieniędzy bo na koniec straszą sądem i tyle z zapłaty.

Zostaw merytoryczną opinię o Progaz-PP S.C. Pracownia Projektowa - Szczecin

• Jak się pracuje w Progaz-PP S.C. Pracownia Projektowa?

Zobacz opinie na temat firmy Progaz-PP S.C. Pracownia Projektowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Progaz-PP S.C. Pracownia Projektowa
  • ul. Gabriela Narutowicza 13A lok. 1