Elektroinstalbud Grzegorz Mach

Odrzykoń

Opinie o Elektroinstalbud Grzegorz Mach

grzegorz mach

to chyba EIE skoro mowi o rozdzielniach sam wie o czym mowi - robota nie wykonana zaplaty brak , ja tez b=bym chcial za cos czego nie zrobilem kase ekstra - mysle ze kazdy by chcial????????????????

grzegorz mach

dlaczegi nikt nie odpowiada na argumenty z mojej firmy ??????????????????????????

grzegorz mach

dla czego jestescie anonimowi , dazcie do prawdy , skoro jestescie tacy uczciwi , naciagaczy nie brak w naszym fachu .

foto

zszedł na psy nie wypłaca za wykonane roboty.

kolejny podwykonawca

potwierdzam opinie poprzedników na temat Elektroinstalbud Grzegorz Mach jest to człowiek o dwóch twarzach przed i po wykonaniu zlecenia krętactwo, oszukiwanie, nieodbieranie tel. to jego specjalność a o zapłacie można zapomnieć. Taki ot prosty sposób na biznes kosztem innych. Balansujesz na linie cwaniaczku i nie wpadłeś na to że narażasz nie tylko siebie a rozdzielnie i inne tematy wyjdą ci bikiem.

B pracownik

Nie dac się nabrać - prędzej czy później każdego pracownika oszuka!!!

grzegorz mach

czyzby to byl wielki kier. Sławomir

grzegorz mach

dlaczego jestes anonimowy , skoro jestes uczciwy to jeszcze napisz za co nie odebrales wynagrodzenia , moze przeceniles samego siebie lub chciales wynagrodzenie zato czego nie zrobiles lub nie dokonczyles pracy ......???????

podwykonawca

nie zgodze sie z przedmowcami , pracowalem kilka razy z panem Grzegorzem , i jezeli jeszcze badzie mozliwosc to wroce i bede dalej wspolpracowal , polecam pozytywna atmosfera .

podwykonawca

Podobnie jak mój przedmowca pracowałem jako podwykonawca dla Pana Prezesa. Szanowny Prezes nie zapłacił mi za wykonaną pracę, na początku zwalajac wine na innych , a potem przestal odbierać telefony i odpowiadać na korespondencję. Osoba reprezentujaca Elektroinstalbud Grzegorz Mach perfidnie oszukuje ludzi. Odradzam współpracę z Szanownym Prezesem Grzegorzem Mach.

uczciwosc nie zna granic

Pracowałam w firmie jako podwykonawca i nie została mi wypłacona kasa za prace. Osoba bez skrupułów nie odbiera telefonów i maili próbuje kręcić. Nie polecam.

Zostaw opinię o Elektroinstalbud Grzegorz Mach - Odrzykoń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektroinstalbud Grzegorz Mach