Groneko S.C. ZGK

Mikorzyn

Opinie o Groneko S.C. ZGK

Pracownik biurowy

Nie mogę powiedzieć nic pozytywnego na temat tej firmy... Szefostwo szczyt chamstwa, zaklamani bez minimalnego poziomu kultury. Nigdy nie wiadomo jaka wypłata wpłynie na konto obcinaja za wszystko zwłaszcza przed planowanymi urlopami szefów... Zdecydowanie nie polecam !

Nieprzesadzajcie ludzie tam pracują wiele lat i jakoś nienarzekają pracować wszędzie trzeba

Tomek

17.08.10 popieram wszystkie złe opinie o tej firmie tylko ciągłe kontrolę PIP może coś zmienią. Pozdrawiam

były pracownik

100% racji!!! Praca w tej firmie to dno i 10 metrów mułu!!!

Babydoll

Popieram wszystkie negatywne wpisy o tej firmie. Kadrowa - włazidupstwo poziom ekspert - pracownik musi zap....ać na szefów i całować ich po stopach za to, że w ogóle ma się pracę. Brak szacunku dla pracy i pracownika - dla PREZESÓW liczą się tylko nowe fury i komóry. Du.y póki co są te same, ale to również kwestia czasu. Poza tym cała działalność tej firmy to sprawa dla służb i inspekcji. OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM!

Szefostwo nieszanujące swoich pracowników którzy zarabiają na ich wygody... Chamscy, ordynarni a o kulturze z ich strony nie ma mowy. Brak profesjonalizmu, kompetencji a przede wszystkim szacunku... Stanowczo odradzam prace w tej firmie.

Byly pracownik

Kolego daj sobie spokój,jeżeli powiedzą Ci przy rozmowie że o kasie pogadacie później to daruj sobie od razu,najpierw obiecają gruszki na wierzbie a później się tylko rozczarujesz

Ktos

Witam, Chciałbym aplikować na stanowisko kierownika bazy transportowo-sprzętowej, jakiej kasy można się spodziewać? jak z wymiarem godzinowym? itp.

byly pracus

Mam troche informacji na temat tej firmy a wy nawet nie macie pojecia .

Mikuś

Popieram. Widać były pracownik. Sistra powinna być szefem przede wszystkim jest kulturalna i inteligentna czego brakuje szefom. Jak Pan już wcześniej wspomniał przydupasów nie brakuje ( patrz azbest i kadry).

Mikuś

Nie szanują i to jest jeden z wielu problemów w tej firmie. Mało że nie szanują pracownika to oni nie szanują samych siebie.

Gość

Popieram. Nie dajcie się gnoić.

Gość

Pisownia i błędy do których się przyczepiłeś nie mają znaczenia. Kolego ma rację że wszyscy z azbestu powinni się zbuntować. Inaczej nic nie ugracie. Ty pewnie jesteś przydupasem że tak bronisz szefa tej firmy

Marek

No na pewno smieciarzem :) a kim przeciez nie Dyrektorem :) Ale chłopaki ogólnie spoko

Trol

Stary Ty się wróć do podstawówki bo tyle błędów narobiłeś w jednym zdaniu, że głowa mała. Na jakim Ty tam stawnowisku pracujesz, że Ciebie jeszcze trzymają ? A "umisz" się podpisać wogóle za siebie ?

Daria

Zapraszam inspekcje pracy do tej firmy tak niemoże być robią co chcą ludzi mają za nic

Super. Zmiana umowy o pracę ze stawki 2500 brutto na 1850 brutto. + wirtualna premia, która niby ma być. Zamiast podwyżek to tutaj się pensje obniża.

Szkoda słów na temat tej firmy

qqq

ekipa RR

Mariolka

Hej hej hej :) Co to za ekipa zbierała śmieci 2.06 w aleksandrowie busem z zótla paką ???

Spoko szef....... Hahahahaha to moe w tej firmie.

zaintereswany

tak czytam i nie wiem czy składać cv ? szanują chociaz ludzi? bo wypłat to w wielu firmach nie ma na czas. Ale jak spoko szef to sie i na kase poczeka. to jak jest?

Pracownik zgk

Nic się niezmieniło w tej firmie praca po 12h to norma a nawet i po 14 h a warunki pracy masakra

x.

A opisz go z wyglądu bliżej. Madziu jak ładny to zazwyczaj juz zajęty.

magda dobre

pewnie ze moge ci powiedziec jest z okolic bądkowa ale niestety jest juz zajęty nadodatek zonaty jak zwykle spodobał mi się koles który juz ma drugą połówke

pracuś

w siwej czapce chodzi kazdy bo mają brudne od popiołu hehehehehe

Pracownik zgk

Magdo napisz coś więcej to może pomogę

x.

Magdo a mozesz mi powiedziec o kogo chodzi? Bo mam nadzieje że nie o tego co mi.

magda dobre

niestety ten chłopak ma juz zone i dzieci kumpela mi powiedziała

x

Ja też szukalam tutaj jednego chłopaka ale niestety nie udalo sie a szansa byla. Nie daj sie tylko nabrać i nie podawaj numeru telefonu bo i tak pewnie nie dowiesz się za dużo.

Opisz go dokładniej

magda dobre

czy ktos zna moze imie takiego chłopaka co zbiera smieci jezdzi chodzi w siwej czapce jest boski

dariaa66@o2.pl

Hmmm wiem o kogo chodzi podaj adres e-mail lub numer tel to pogadamy

Daria

Zawsze widzę go w czapce wiec nawet nie wiem jaki ma kolor włosów. Zwrocilam uwagę na jego glos i uprzejmość. Na moje oko gdzies 175. Sylwetka dobrze zbudowana.

Podaj dokładniejszy opis

Daria

Witam ! Szukam sympatycznego ,młodego Pana ,który pracuje w Groneko .Widzę go jak zbiera odpady :> Ma piękny uśmiech :)

ooo

szkoda kolan Gronowskich

wiosna

Piotruś zostań tam gdzie jesteś....

Super naprawdę polecam drugiej takiej firmy niema w całej Polsce kasa też niezła 1300zł no w porywach 1400zł a i niewidzialna premia

Bardzo dobra firma ;(

sen

pan k z tej firmy jest najlepszy chodzi po firmie z alkomatem a sam pije piwo pod stołem

paco78

Kolego,jeśli szefowie wymagają coraz więcej to niech więcej płacą,a nie ze coraz więcej wymagań a dalej zapierdala się grosze,może i było dobrze w tej firmie ale kilka lat wstecz,a propo leserowania i siedzenia na dupie to w terenie nie da się posiedzieć,bo normę trzeba zrobić więc tyle co śniadanie i przerwa na fajkę i to tyle

Ludzie to są WILKI !!!! Jeżeli ktoś przychodził do Groneko laserować a nie pracować to niech się nie dziwi że skończył przy wypisywaniu bzdur na forum. Pracowałem tam parę lat i za moją pracę dostawałem dobre wynagrodzenie patrząc na firmy działające w pow. Włocławskim. Szefowie wymagają i to jest poprawne a jeżeli ktoś przychodzi tylko posiedzieć to potem zostaje bez pracy i perspektyw na dalszą rozwój swojej kariery zawodowej. Zawiść jest w naszym kraju w modzie więc tego się nie zlikwiduje.

haha

tam tylko PIP pomoże !

pracownik zgk

Zgadzam się tak jest prawda

klijent firmy

Współczuje pracownikom tam powinna jakaś kontrol wpaść i zrobić pożądek

pracownik biurowy

Polecam praca w tej firmie to masakra jeśli chcesz zarobić 1290zł to śmiało składajćie cv praca w 8h nadgodziny płatne w kopercie pod stołem o ile nie orżną socjalne w tej firmie nieistnieje

Zostaw opinię o Groneko S.C. ZGK - Mikorzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Groneko S.C. ZGK