Opinie o Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta w Gniezno

Jebac prace w lulkowie

To jest cala prawda na temat lulkowa.z tego co slyszalem to kierownik umawiac sie chce z pracownicami.no i z tego co wiem spotyka sie z pania justyna D. A jej mama z tego korzysta bo zaczyna tam rzadzic. Same milosci w tej firmie pijanstwa i nic wiecej he he. To jest sprawiedliwosc?! A o panie stefanie to juz nie wspomne on tam chyba najgorszy z tego co slyszalem !

To jak masz checi to droga wolna nikt nikogo na sile tutaj nie czyma ! WOLNY WYBOR

Tego rałafa powinni dawno zwolnic bo tyle obiecali z bhpowcem i co nie mielismy miec kontaktu z materiałem bilogicznym a jednak mamy...pampersy podpaski odpady medyczne.Gdzie są te szczepienia co miały być do tej pory nie ma podpisalismy jakiś swistek i to wszystko...Tym zakładem powinna zająć sie inspekcja pracy.Już mysle zeby z tamtą odejsc bo niemam zamiaru swojego zdrowia marnowac dla kawałka smiecia zeby go przebrac

fksnf

Duzo osób widziało to uderzenie go w głowe zresztą ja jestem swiadkiem i widziałam jak rafał go uderzył.A wyplaty są bo miałam 1300 a ala nic nie robiła jeszcze zdjecia miała robione i co 1600 jeszcze jej córcia miała przyjsc na kubusie za te same pieniądze hahaha.kto komu w dupe włazi ten włazi trolu

Firma Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.

Jak mozecie wypisywac takie dyrdymaly ! Ze niby kierownik kogos pobił? A kto to korwa widział??? Albo ze jedni zarabiaja wiecej a drudzy mniej jak lecisz w huja to premi nie ma to chyba logiczne. A najgorsze jest to ze te bzdury pisza osoby ktore same pracowaly w Lulkowie tylko zostali wyjebani. SMIECH

aadwqd

Z tego co słyszałam to ostatnio kierownik pobił jakiegoś młodego chłopaszka i jeszcze go wyrzucili z pracy. ech az strrach wgl sie starac o prace na lulkowie to co ludzie juz gadają na miescie ze ponoc kierownik ma ulubienców ze tak jak wyzej w komentarzu kazdego ulubieńca traktuje inaczej...Ciekawe czy te komentarze czyta Pan prezes.Jednia zapieprzają za 1300 a drudzy stoją za 1600.Porażka.gaałem z byłym pracownikiem.Bezdomni to mieszkanie ponoc dostali za donoszenie.jedni chlają robią inni chlają i so wyjebani.Tam robi taki paweł przy brt znajoma mi mówiła ze codziennie napierdzielony łazi a kierownik go nie wyrzuci bo jest dobry w tym co robi....żałosne.IP by musiało tam wjechc...ale co nie bede sie odzywac na ten temat bo ja tam nie pracowałam i nie bede po tych opiniach co się słyszy.a i z tego co wiem to związki milosne w firmie na topie.hahaha.

anonimowa

Uti do wyjeba**a stefan tez bo to łąby i sie wl na robocie nie znają a taki mobbig z rałakiem na czele stosują ze astrach sie bac rafałek to nbawet be uprawnien smigał fadromą a tak nam rozwój obiecywał a teraz co gówno mają dobrze ze się zwolniłam zal.jedni mają 1300 inni 1600 tak mają ulubiency i nie ulubieńcy Utiga .zalll

anonimowa

admin

Czy masz jakieś rady dla osób wybierających się do pracy do firmy Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta? Komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta - Gniezno

• Jak się pracuje w Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta?

Zobacz opinie na temat firmy Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta
  • B. Chrobrego 24/25