Opinie o Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta w Gniezno

Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta
counter
3 2 84 5 1

Co w tym Lulkowie się dzieje to glowa boli pani koperska związki rozwala kazdemu bawet na mlodego chlopaka się rzuciła, chowa się po kątach i się całuje, na papierosy wychodzi i przychodzi nachlana i kierownicy nie widzą to ja pójdę do prezesów żeby ją przełożyli na pierwszą zmianę bo nie mogę na taką osobę patrzeć co ona wyprawia!

Tak5Nie6
?

No wiecie co . Pan Robert jak wy możecie tak o nim pisać przecież to Taki dobry człowiek a tu stale Robert i Robert Prezesi nawet nie mają pojęcia że taki ktoś pracuje w naszym zakładzie a on praktycznie jest najważniejszą osobą w Lulkowie Pan Robert ciężko pracuje całe 8 godz najczęściej przed komputerem dobrze że pali papierosy bo musi kilka razy dziennie zejść na dół zapalić ,szkoda że na sterówce nie można ale to nie jest sprawa was wszystkich którzy go tu obrażacie bo jeżeli wychował sobie tak kierownictwo i oni mu na to pozwalają to jest on Wspaniały no ale to nie wszystko doradza kierownictwu co i jak robic mówi kto i jak pracuje ,a widzi wszystkich i wszystko nie tylko swoich pracowników z swojej zmiany ale też z drugiej zmiany dosłownie wszystkich chodz dziwi mnie co go interesują nie swoi pracownicy oni mają swoich przełożonych wiadomo nie tak dobrych jak On , no bo przecież takich nie ma . Swoich pracowników może sobie gnębić , upokarzać , poniżać ,naśmiewać się z nich jeżeli sobie na to pozwalają proszę bardzo ich sprawa ale z innych o nie lepiej się zastanowić bo za chwilę nawet Kierownik może nie pomóc Więc tak już na koniec Panie Robercie wziąść sie do pracy jakiejkolwiek może wtedy będzie przychodziło mniej głupich pomysłów do głowy a może już się Pan wypalił zawodowo i przydała by się zmiana może na pierwszą kabinę

Tak10Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 godzin.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta?

Anonim pracownik Nowy wpis

Rafał to samo zło w tym zakładzie...To co robi tam to masakra A jak miał dostać na (usunięte przez administratora) w skoju to uciekł do domu zostawiając swoje dzieci i kobiete

Tak5Nie6
@Pracownik

Faktycznie na tych nockach co robią ci faceci za babami to się w głowie nie mieści. Szkoda tylko nie jednych żon jak by widziały co wyprawiają ich mężowie za kobietami A zwłaszcza ci co przyjeżdżają i odjeżdżają ze niby razem przyjezdzają do pracy .

TakNie5
Pracownik Nowy wpis
@Pracownik

Nie które kobiety to nie mają swojego życia wypisują do żonatych

Tak1Nie1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 102 dni.

Czy w Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pedro

Firma generalnie dba o pracowników o czym świadczy opinia o firmie jako o pracodawcy, ja polecam!

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 203 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta?

Zibi

Dobry pracodawca, fajna atmosfera w pracy więc polecam choć teraz trudno powiedzieć czy będą rekrutować.

TakNie

Czy w Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta panuje luźna atmosfera?

Tak2Nie
XXX
@Pytanie

A co to znaczy luzna atmosfera Urbis jest dużym zakładem i nie mozna jednoznacznie odpowiedzieć proszę sprecyzować pytanie

Remek

Wysokość zarobków można ustalić podczas rozmowy. Na forum nikt nie poda.

AAA
Użytkownicy czekają na odpowiedź 335 dni.

Witam. Chciałbym się dowiedzieć na jakim poziomie plasują się zarobki segregatora odpadów lub operatora pras w Łukowie. Myślę o złożeniu aplikacji i podjęcia pracy więc taka informacja będzie dla mnie bardzo przydatna. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Tak1Nie1

Tak10Nie
duch
@?

był przyłapany że spi dostał nagane, tyle pracownikow co chodz do utika że nie chcą pracowac z nim , dobrze że sa kamery bo tak to po całym zakładzie chodził i po palał

?

Skończy się to znęcanie na pracownikach.Popieram powinni zrobić porządek nie tylko z Rybarczykiem

Tak8Nie
duchy
@?

Rybarczyk najwieksze zło, zastrasza ludzi Pan utig wie i prezesi w Gnieznie też i nic z ty nie robią ,,,

Kazimierz

Mogę poprosić kogoś z obecnych pracowników Orbis o opinię dotyczącą tej firmy? Jaka jest proponowana forma współpracy i w jakich godzinach się pracuje?

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 424 dni.

????

Dlaczego piszecie tu takie rzeczy przecież jeżeli ktoś jest pokrzywdzony może się odwołać a nad Kierownikiem jeszcze jest ktoś wyżej i wszystko o czym tu ktoś pisze powinno być załatwione w innym miejscu a nie tu na forum

Tak6Nie
Dorota
@????

Forum pozwala wyrażać swoją opinię anonimowo, myślę że właśnie dlatego część osób postanawia się tu wypowiedzieć. A Ty zgadzasz się z negatywnymi wpisami na temat pracy w Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta? Nie piszesz nic o tym, jak Ty oceniasz to miejsce.

????
@Dorota

I co z tego że się zgadzam czy się nie zgadzam są to pojedyncze przypadki więc jak to się ma do całego zakładu

Kasa

Pozabierali pracownikom premie nikogo wczesnie nie informujac a kierownik nie potrafi wytlumaczyc czym sobie zasluzylitak jest pieknie w Lulkowie

Tak3Nie4
!!!!

Kij ma dwa końce.

Tak6Nie
Obserwator

Mam nadzieję że nowi prezesi zrobią w końcu porządek z panem Rybarczykiem.Caly czas wprowadza mobbing i się znęca na pracownikach.

Tak12Nie
Zzzz

Witam czy zagląda tu ktoś z pracowników firmy z Lulkowa jak wygląda tam praca mam propozycję pracy i się zastanawiam jakie warunki z góry dziękuję za informacje

Tak3Nie
Zainteresowany

Wiecie może czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta - Gniezno

Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta