Kontik Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jan Mroczkowski

Białogard

Opinie o Kontik Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jan Mroczkowski

Ewa

Firma godna polecenia. Zrobiki mi meble do sypialni. Wszystko wyszło bardzo fajnie. Polecam!

Anna

Super profesjonalista. Polecam!

wiola

Super profesjonalista.

Agata

Bardzo solidna firma.Polecam każdemu!

Robert

Bardzo rzetelna firma. Każdemu polecam!

Piotr

Pan tapicer Jan to prawdziwy fachowiec,najwyższej klasy,który zna się na tym co robi.Solidny i uczciwy.Zlecenie wykonał szybciej niż było planowane. Obsługa w zakładzie bardzo fachowa i niespotykanie miła,sympatyczna i uprzejma.

Kinga

Polecam w 100% - potrafią zdziałać cuda, pięknie wyczyścili nam nasz narożnik - polecam wszystkim, którzy potrzebowali pomocy jak ja :)

Weronika12

Pan Jan to profesjonalista, nie spodziewałam się, że uzyskam aż taki efekt! Oddałam w ręce pana Jana naszą wersalkę, która już była bardzo zabrudzona jednak gdy ją odbierałam byłam w szoku - była jak nowa, pamiętam jak ją kupiliśmy, na prawdę polecam bo warto dla takich efektów!

Dorcia

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy! pan Jan to profesjonalista!

Ania

Bardzo polecam ta firme, wykonali dla mnie meble do salonu, sa przepiekne!

Zygi

Tapczan dokladnie taki jaki chciałem, super wykonanie!

Zostaw opinię o Kontik Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jan Mroczkowski - Białogard

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kontik Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jan Mroczkowski