Opinie o K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI w Piaseczno

Aleksandra

Treść poniższego wpisu bardzo wątpliwej wiarygodność... Niezgodna z prawdą - po prostu. Dodatkowo: osoba pracująca na "recepcji" (choć takiej w biurze nie ma) pracuje na komputerze stacjonarnym, więc skąd komentarz o laptopie i myszce?

KD

Szanowny Panie, biuro projektowe nie zajmuje się blachami, produkcja ani wykonawstwem, także takie zlecenie nigdy nie miało miejsca.

gość

Z ciekawości zajrzałem na stronę, żeby sprawdzić czy coś się w KMR zmieniło i widzę, że nic a nic. Zakończyłem swoją współpracę z tym biurem i powyższe opinie tylko utwierdzają mnie w słuszności decyzji. Słowa, którymi można opisać KMR to chaos, chaos i jeszcze raz chaos. Zarobki marne, dużo stresu i presji, ciągły brak czasu i gonienie z projektami, słowność szefa "zerowa". Nie polecam pracy w tej firmie, szkoda czasu.

Słonko
@gość

2016 rok, a jakbyś to napisał dzisiaj w 2021 r.. niesamowite, że ta firma może tak długo istnieć w takich warunkach

!

Nie polecam pracy w tej firmie

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Spedytor Drogowy (FTL)
Logart Sp. z o.o.
Projektantka instalacji

Dzień dobry Czy to prawda, że w ramach obowiązków pracy pracownicy muszą myć kible oraz we własnym zakresie kupować wodę i kawę????

DybowskaKa

Tak

@DybowskaKa

Jacy konkretnie pracownicy firmy K.M.R. PIPES - ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI są zobligowani do czyszczenia toalet i kupowania wody i kawy we własnym zakresie? Obejmujący jakie stanowiska, bo jak rozumiem, osoby te nie miały takiego zapisu w umowie, zgadza się? Czy ktoś z obecnych pracowników tej firmy może ustosunkować się do opinii byłych pracowników firmy pod nickiem: @DybowskaKa, @Alicja?

P.
@Olga

Ale Wy tak na poważnie? To jest poważny portal czy jakiś komediowy skecz?

@Olga

Wszyscy którzy chcą pic kawa na nią sie składają a pózniej szef wymaga aby z niej robić kawę dla swoich gości

@Piaseczno

To ciekawe, co piszesz. W wielu firmach jest tak, że to pracodawca zapewnia takie produkty, jak chociażby kawa, herbata i cukier. Jak wygląda natomiast sprawa z wodą w K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI? Zainteresowana jestem także kwestią dodatków socjalnych w tym miejscu - czy takowe funkcjonują?

@Projektantka instalacji

Niestety pracownia to nie korpo. U nas jest tak, że wodę mamy zapewnioną bez ograniczeń, każdy kupuje swoją ulinioną herbatę dla siebie i po temacie. Z kawą jest inaczej, każdy po kolei kupuje paczkę kawy (w tym szefowa). Każdy ma inne gusta ale ustaliliśmy kompromisowo, że każdy kupuje jaką lubi najbardziej. Jak moja paczka się skończy, używamy kolejną, zakupioną przez inną osobę, i tak dalej. A potem runda od nowa. Wszyscy pracownicy i nasi goście piją tę kawę, która w danym momencie jest wsypana do ekspresu.

@Projektantka instalacji

To bzdura. Nie wiem kto takich rzeczy naopowiadał ale ludzie mają fantazje ????

Krysia

Co za bzdura...

On

Tragedia, składki ZUS nie płacone przez wiele lat. Firma tonie w długach , często opóźnione wypłaty. nie realne terminy , branie do projektowania wszystkiego co wpadnie.

Łukasz

Nie będę się rozpisywał, bo wydźwięk opinii jest jednoznaczny, a leżącego nie ładnie jest kopać. Jednak dla wszystkich, którzy rozważają pracę u Dybowskich takie info - gość ma takie zaległości w urzędzie skarbowym, że komornik ma póki co problem ze ściągnięciem (usunięte przez administratora) trzech tysięcy z racji przegranej sprawy w sądzie. Ze mną już dwie sprawy przegrał w sądzie pracy. A to tylko wierzchołek góry lodowej, bo jak widzę po wpisach od 2016 roku nic się tam nie zmieniło. Dramat i żenada.

Ona
@Łukasz

Tragedia. Już wielu byłych pracowników groziło mu sądem pracy. Ja nie dostałam zapłaty za nadgodziny ale stwierdziłam że nie chce tych ludzi więcej oglądać. Nie polecam nikomu pracy w tej pseudo firmie.

Były
@Łukasz

Ja to się zastanawiam jak oni w ogóle jeszcze funkcjonują jak fiskus depcze im po piętach, nabrali kredytów, mają zaległości co do pracowników i jeszcze tyle pozwów. Że mogą spać w nocy w ogóle i że są ludzie co chcą jeszcze tam pracować skoro wiedzą jaki jest tam poziom pracy.

Ola
@Łukasz

Pani Łukaszu, nie jest prawdą to co pan pisze i za takie opinie na forum oraz szerzenie nieprawdy i złych opinii nt firmy oraz firmy jako pracodawcy są sankcje prawne.

Aleksandra

Firma zmieniła się z małej firmy i zmienia się nadal na wielu polach z korzyścią dla.pracownikow na każdym szczeblu organizacji. Dla mnie po kilkunastu latach pracy w kilku korporacjach tym miejsce jest ogromna odmiana na wielu polach na PLUS.

architekt

Naraża architekta na kary umowne i totalne niedotrzymanie terminów. Omijać szerokim łukiem

Architekt 2
@architekt

Niestety to prawda :( tylko rozmowa przed podpisaniem umowy wygląda dobrze. Jak umowa zostanie podpisana, zaczyna się... A raczej nic się nie zaczyna.

Zarząd
@Architekt 2

Proszę podać nazwę inwestycji bądź numer umowy, abyśmy mogli skonfrontować fakty, bo wydaje Nam się, że są to odbiegające od rzeczywistości wymysły.

Czyli bez zmian.

AB
@Zarząd

od rzeczywistości to wy jesteście oderwani, niestety my tez mamy takie doświadczenia

@architekt

Rozwinie Pan swoją wypowiedź? Jako pracownik firmy pierwsze słyszę o takiej sytuacji.

Olga

@Xyz, dlaczego? Masz takie doświadczenia z K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI? Może niektóre zatrudnione osoby po prostu nie sprawdzają się na piastowanych przez nie stanowiskach? Co jeszcze możecie powiedzieć na temat pracy w K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI? Jak oceniacie tego pracodawcę oraz warunki, które oferuje?

@Olga

ten tekst jest napisany na zamówienie

Natalia

Nikt za karę tu nie pracuje i jesli jest tak źle to zmieńcie pracę i nie psujcie atmosfery.

@Natalia

Czy Ty obecnie pracujesz w K.M.R. PIPES-ENGINEERING? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć na temat pracy w tej firmie? W internecie brak jakichkolwiek informacji o pracy w K.M.R. PIPES-ENGINEERING, dlatego miło będzie jeśli wyrazisz swoją opinię o pracy w tym miejscu. Przydadzą się informacje dotyczące warunków zatrudnienia oraz możliwości rozwoju w K.M.R. PIPES-ENGINEERING.

@Natalia

tylko, że jak pracodawca nie odprowadza składek to trochę słabo, a o tym fakcie dowiesz się dopiero jak zus przyśle ci podsumowanie wpłat za dany rok, czyli jak np. pracujesz od stycznia to dowiesz się o tym dopiero po roku. i nie musi mieć to nic wspólnego z atmosferą w pracy, może być calkiem milo, a potem się dowiadujesz że takie coś.

Pracownik miesiąca

To jest dobra firma dla ludzi młodych na dorobku. Można się naprawdę dużo nauczyć, bo tematy ciekawe i zdywersyfikowane. A to potem w kolejnych biurach projektowych procentuje. Niestety terminy wykonania projektów są za krótkie (delikatnie mówiąc) i to wpływa na jakość projektów i samej pracy też. Co do zalet: jest tam naprawdę fajny zespół ludzi, włączając w to szefową (pozdrawiam Kasiu). Co do wad: szef wizjoner, bez planu, ale z podejściem typu "jakoś to będzie". Co do kawy się nie wypowiadam, bo nie piję. Woda w firmie zawsze jest. Są również dyżury tygodniowe w kuchni, czyli raz na 25 tygodni musisz pozmywać talerze i wynieść śmieci. Zatem da się z tym żyć. Za to wiedza wyniesiona z tej pracy bezcenna.

Mirosław
@Pracownik miesiąca

Dzięki, że piszesz. Zdecydowanie na plus jest to, że firma umożliwia rozwój zawodowy. Czy od tych terminów uzależniona jest premia w PIPES-ENGINEERING? Ile można zarobić?

@Mirosław

Nigdy nie było żadnych premii, oprócz małego bonu na święta.

NN
@Pracownik miesiąca

Z tą kawą i sprzątaniem to wy na poważnie? Bo nie wiem czy wogóle iść tam na rozmowę. Jestem projektantem z uprawnieniami i średnio widzę, że miałabym robić za sprzątaczkę.

@NN

Jeżeli sugeruje się Pani/Pan opiniami w internecie i jeżeli posiadanie uprawnień pozycjonuje Pani/Pana względem innych, bądź zmycie po sobie i wyrzucenie śmieci to ujma dla honoru - proszę poszukać firmy korporacyjnej.

@NN

O ile wynoszenie śmieci to rzeczywiście raczej sprawa sprzątającej, to pozmywanie po sobie garów to żadna łaska. Gdyby każdy zmywał po sobie brudne talerze i kubki to takie dyżury nie byłyby konieczne.

Prwcownik

Jestem juz byłym (na szczęście@) pracownikiem. Ta firma i jej właściciele (małżeństwo) z nikim się nie rozliczają jak umówione. Ktoś tu pisał o ZUS....latami składki nie płacone....dramat jakiś. Można to sprawdzić w ZUSie. Ciekawe czy podatki od naszych umów opłacili? Może niech się US zainteresuje tą firmą bo przekręt za kombinacją idzie. Fatalna firma do rozliczeń. (usunięte przez administratora)

Paulina

Zdecydowanie nie polecam pracy w tym biurze, bardzo niemiła atmosfera.

Bogdan
@Paulina

Głównie ze względu na atmosferę nie polecasz pracy w K.M.R. czy są jeszcze inne minusy, które mają na to wpływ? Interesuje mnie również kwestia dodatkowych świadczeń i nadgodzin, jak to wygląda w firmie?

XY
@Bogdan

zawsze problem z odbiorem nadgodzin.. musisz zrobic temat w godzinach pracy Co prawie zawsze jest nie realne bo inaczej zrobia ci problemy Ale przy odbiorze nadgodzin musisz sie nasluchac od przelorzonej

Ile jest zmian w K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI?

Jedna. 12-godzinna.

Bolesław

Uciekać! Uciekać! Uciekać! Miło jest tylko na początku.

Mirosław
@Bolesław

Dlaczego sugerujesz, aby uciekać? Wspomniałeś, że miło jest tylko na początku, dlatego Twoja częściowa opinia tym bardziej mnie zaciekawiła. Jeżeli możesz to przedstaw więcej szczegółów związanych z pracą w tej firmie. Mam nadzieję, że dzięki temu dowiem się więcej o tym pracodawcy.

pracownica

a ja nie polecam

@pracownica

W pełni szanujemy Twoje zdanie na temat K.M.R. PIPES-ENGINEERING jako pracodawcy. Jednak sama pewnie widzisz, że jest ono trochę zdawkowe, a przez to mało nam mówi. W Internecie nie ma zbyt wielu informacji o tym przedsiębiorstwie, a zatem dobrze byłoby, jakbyś jeszcze bardziej rozwinęła swoją wypowiedź. Możemy na Ciebie liczyć? Czy długo sprawowałaś tam swoje obowiązki?

pracownica

Proponuję też obecnym pracownikom sprawdzić czy są za ich pracę odprowadzane składki do ZUS bo mogą się nieźle zdziwić.

MG

Nie polecam, (usunięte przez administratora) współpraca z nimi na najgorszym poziomie.Brak szacunku do drugiego prasowania. Odradzam

dociekliwy
@MG

Mhm, czyli prasowanie też wchodziło w zakres obowiązków? A jak często drugie prasowanie nie przechodziło? Czy zdarzało się, że zaliczali komuś koszulę po pierwszym prasowaniu, czy zawsze były poprawki?

Xyz

Zatrudniają i zaraz zwalniają

Zostaw merytoryczną opinię o K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI - Piaseczno

• Jak się pracuje w K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI?

Zobacz opinie na temat firmy K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI

K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI