Opinie o K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI w Piaseczno

Paweł O

Pracowałem tam 2 lata na kontrakcie b2b. Osobiście nie mogłem narzekać, co prawda dużo roboty, czasami było tego aż do przesady i człowiek się nie wyrabiał, ale za to była ona różnorodna. Fajna praca dla osoby młodej, niedoświadczonej, która chce się uczyć. Raczej jest to rzucenie na "głęboką wodę", nie każdy to wytrzyma. Jeśli chodzi o największy atut to ludzie tam pracujący, miła atmosfera, raczej każdy sobie pomaga. Kierowniczka działu projektowego bardzo przyjemna osoba, wymagająca, ale też wyrozumiała. Fajnie spaja całe biuro. Właściciele firmy dla mnie OK. Osobiście nic mi nie zrobili - w kwestiach projektowych rzadko się stykaliśmy, - w kwestiach finansowych rozliczyliśmy się do końca, co miesiąc pieniądze wpływamy (czasami była delikatna obsuwa, ale ale był to czas akceptowalny) Mam świadomość, że biuro miało wiele wad, ale zakładam, że do większości można byłoby się przyczepić.

Ona

Szkoda, że negatywne komentarze są usuwane. Jako były pracownik mogę napisać, że wymagano ode mnie nadgodzin natomiast ostatecznie mi za nie nie zapłacono. Jak już to praca na start by złapać coś do CV a potem iść dalej za lepsze pieniądze, atmosferę i benefity.

@Ona

A jaki wtedy podawano powód do zwolnienia? Był ktoś zwolniony w ten sposób, czy to tylko ostrzeżenia miały miejsce? Ktoś pisał, że akurat tutaj rzadko są w ogóle nadgodziny.

Ktoś pracował na stanowisku projektant - asystent instalacji sanitarnych. Jestem świeżo po studiach kierunkowych i zależałoby mi właśnie na takim zajęciu żeby się wdrożyć. Tylko z wpisów wynika że firma ma problemy finansowe także wobec pracowników jakieś opóźnienia. Sytuacja idzie ku poprawie czy nie ma na co liczyć?

Wojtek
@Ona

Z tego, co pamiętam nie ma wg. Kodeksu Pracy czegoś takiego, jak obowiązkowe nadgodziny, chyba że coś się pozmieniało? W jaki więc sposób mogliby tu tego wymagać, co by się stało, jakby na taką propozycję powiedzieć - "przygotujcie w kadrach aneks z wyższą stawką za nadgodziny, to zostanę", lub podziękować, gdyby nie chcieli?

Kosmyk
@Ona

@Ona - Nie ma czegoś takiego jak obowiązkowe nadgodziny i w ogóle mało kto pracuje po godzinach. Nie wiem skąd takie rewelacje. W firmie dużo się zmieniło, pracują sami doświadczeni projektanci, a zleceń jest coraz więcej.

Antek
@Kosmyk

Przyjmuje się więc jedynie doświadczone zawodowo osoby? Jakie są minimalne wymagania wobec projektanta, odnośnie stażu pracy, i ile w takim wypadku może wynieść pensja zasadnicza?

@Kosmyk

Nadgodziny były wymagane na zasadzie "jak tego nie zrobisz do jutra to się pożegnamy"

@Ona

Ale to taka umowa słownie obowiązywała czy mieliście coś na papierze? Ile takich nadgodzin można się spodziewać w miesiącu? Boje się żeby nie wyszedł z tego dodatkowy etat.

Wiewiórka Nowy wpis
@Wiktoria

Nie ma takiej możliwości, a pisanie o nadgodzinach to stek bzdur! I KAŻDY pracownik pracuje na umie - etat, B2B, ew. zlecenie - tak jak zostanie ustalone na rozmowie rekrutacyjnej.

Luki

Ludzie, nigdy nie bierzcie tej pseudofirmy pod uwagę. Dybowski to jeden wielki (usunięte przez administratora) Firma jest zadłużona po uszy. Wiem od komornika, bo od kilku lat ścigam Dybowskiego za długi względem mnie (sądownie usankcjonowane). Gość wszystkich dookoła okłamuje i naciąga - zarówno pracowników jak i zleceniodawców, w razie potrzeby chętnie się podzielę szczegółami mojej historii pracy u niego. Wytrzymałem u tego (usunięte przez administratora) raptem kilka miesięcy

@Luki

I dostałeś chociaż jedną wypłatę czy czekasz za kasą za wszystkie miesiące pracy? Miałeś chociaż jakąś umowę, chociażby zleceniówkę czy to praca na czarno była? Piszesz o naciąganiu, tylko nie bardzo wiem jak odnieść to do pracowników, możesz opisać?

Wiewiórka Nowy wpis

Nikt w K.M.R. na czarno nie pracuje... nie wiem co pan @Luki miał na myśli, ciężko mi dojść. I jaki cel.

Wiecie, czy K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piaseczno
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Spedytor Drogowy (FTL)
Logart Sp. z o.o.
Jak tam Kasia D po bariatrii?

Odradzam stanowczo. Płatności są z bardzo dużym opóźnieniem, trzeba się upominać. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym.

Wiktoria

Dyrektor Techniczno-Handlowy musi być stale w siedzibie firmy czy jak wygląda ta współpraca? Dajcie znać, czy pracuje się hybrydowo czy stacjonarnie, bo nie mogę znaleźć ogłoszenia, a było na pewno. Czy nieaktualne już?

Paweł O

Praca jest ciężka, niewdzięczna, kasy na czas nie było jak tam pracowałam. Manipulacje, zastraszanie zleceniobiorców. Dziwi mnie, to ta „firma” jeszcze istnieje.

Mam dla Was wszystkich znakomitą wiadomość: dwa miesiące temu przedłużyłem sobie penisa, a za trzy miesiące jadę do Turcji wszczepiać włosy. Jak chcecie (usunięte przez administratora) wyżywać się w internecie, bo Wam w życiu nie wyszło to zapraszam powiedzcie mi to prosto w twarz, a nie jak lamusy w internecie. Chcecie szkalować firmę? To szkalujcie, ale jak chcecie szkalowac indywidualnie osoby pracujące lub prowadzące organizacje to zapraszam od poniedziałku do piątku do kontaktu pod moim numerem telefonu. Życzę wszystkim Zdrowych Wesołych Świat i tym którym wydaje się ze ten czas potrafią nam zepsuć napisze organizacje prowadzimy od 15 lat i będziemy prowadzić kolejne 30.

Teresa

Na którym stanowisku tak jest, bo jak kiedyś patrzyłam, to tutaj same oferty na asystenta albo dyrektora? A co do pieniędzy na czas, to daj znać, jak duże były opóźnienia, czy coś poważnego. I tam umowa zlecenie jest?

Teresa

Asystent projektanta instalacji elektrycznych z oferty pracy wstawionej przez nich zarabia dużo mniej od projektanta? Niewiele tu się konkretów można było dowiedzieć do tej pory, może chociaż to ktoś napisze, kto zna realia pracy. Pozdrawiam.

Hawranek

Pracuję tam od kilku tygodni i jest w porzo ! Wprawdzie nie ma windy i paląc papierosy pokonuję dziennie w sumie ok. 25 pięter ale nadrabia to doborowe towarzystwo i fajna atmosfera pracy. Roboty jest dużo i czasem taczki na pusto ganiają a nie ma nic gorszego jak nuda w pracy. Mam porównanie z innymi firmami więc wiem, co piszę. Lancz i ciastka kupujemy z własnych środków ale firma jest rozwojowa więc i to się zmieni. Samochody służbowe z napisami firmowymi - no trudno.Kasa jakakolwiek by była i tak zawsze jest zbyt mała. Nie wiem, czy jeszcze trwa nabór ale polecam !!!

Sylwia
@Hawranek

To jaka tak kasa tak mniej więcej, skoro opisujesz że zbyt mała? Podasz jakieś widełki? A te samochody służbowe to w dobrym stanie są? Jak się z paliwa rozliczacie?

Hawranek
@Sylwia

Kasa, gdyby mnie nie satysfakcjonowała, nie zatrudniłbym się tu. Średnia warszawska w moim fachu. Samochody klasy średniej, całkiem, całkiem ... Nikt nie narzeka na rozliczenia kilometrówki. Zresztą idzie wiosna, czas na rowery się przesiąść !

Teresa

Pamiętam ofertę na asystenta projektanta instalacji sanitarnych, nie szukają już nikogo na takie pomocnicze stanowisko? Nie mam zbyt dużo doświadczenia, dlatego pytam o takie.

Agnieszka

Nie wiem kto może pisać takie bestialskie teksty. Ktoś musi być mocno zakompleksiony.

Pracownica

Poziom tej wypowiedzi jest poza skalą złego tonu i nienawiści. Powinien zostać usunięty przez Administratora go work.

M

Poniosła Cię fantazja.

Aneta
@M

Wpis już usunięty z tego co widzę... Chodziło w nim o tą zaległość w płatnościach poruszaną niżej? Dacie znać?

K
@Aneta

Jakie zaległości, o których "wszyscy" piszą? Chodziło o paskudne komentarze dot. operacji właścicielki.

@kontrahent

Brak wpłat za wykonane usługi, proszenie o zapłatę to codzienność w tej pseudo firmie. Odsyłają do innych niekompetentnych pracowników i zbywają usprawiedliwieniem, że nie mają finansów do uregulowania rachunków. Nie polecam ani pracy, ani współpracy.

@@kontrahent

Czyli aktualnie mają Ci coś jeszcze do wypłacenia?

Zarząd KMR
@@kontrahent

Bardzo proszę o podanie nazwy usługi , nazwę firmy jaka Pan/ Pani reprezentuje i numer faktury która jest niezapłacona.

@@kontrahent

Wszystkie płatności są regulowane, niektóre później ze względu na opóźnienia w płatnościach od klientów końcowych, ale regulowane zawsze

Ilona

Niedawno ktoś napisał, że nie dostał pieniędzy za zlecone usługi przez firmę. Stąd moje pytanie do pracowników, firma jest wypłacalna? Są jakies opóźnienia z wynagrodzeniem?

Projektant

Nie ma opóźnień.

projektant
@Ilona

Uspokajam: firma płaci i pracownikom i podwykonawcom.

@projektant

To o co chodzi z tamtą sytuacją? Doszło do jakiegoś nieporozumienia?

@Ilona

Mi biuro KMR nie przelało wypłaty wiec pracowałam tam za darmo wiec tak jak najbardziej jest niewypłacalne

Wiktoria

A kiedy powinno dojść do przelania należności? I ogólnie to wszystko jest na umowie, tak? Bo w takiej sytuacji chyba nie powinno być problemu z jakimś roszczeniem się?

Praca wymagająca, ale daje poczucie satysfakcji i możliwości rozwoju. Biuro się bardzo rozwija w tym momencie. Dużo ciekawych projektów i zlecen. Bardzo dużo się zmieniło na plus w ostatnich latach. Negatywne oceny mają niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Justyna

A co powiesz o płacach projektantów? Mają się do rynkowych jak, - lepsze, gorsze, zbliżone? No i skąd ta rozpiętość opinii, od Sasa do lasa...

Aleksandra
@Justyna

Zbliżone/rynkowe. Są podwyżki, nawet w dobie recesji i inflacji. Kwestia dogadania się z właścicielami.

Sylwia
@Aleksandra

A kiedy najchętniej dają podwyżki ? Jak ktoś robi dobre wyniki?

Tyracz

Jak tam projektanci nadal sprzątają kible i składają się na herbatę? Pamiętajcie Lipton tylko dla gości! Pracownicy piją Sagę.

Projektant
@Tyracz

Co za bzdury... Skąd ten jad w ludziach?

BYŁY PRACOWNIK
@Projektant

Akurat z tą herbatą to tak było. Tak samo kawa do ekspresu. Była składka wśród pracowników a kawę dla gości z niej się robiło.

@BYŁY PRACOWNIK

A firma zapewnia jakieś benefity, skoro nie ma nawet kawy? :P Tak pół żartem, pół serio ;)

Leszek
@Ilona

Tak, benefitem jest świadomość sponsorowania KS Orzeł Baniocha walczącej o wejście do 4 ligi. Zamiast na regularne wypłaty jest na klub prezesa furiata...... lepsze juz bezrobocie

Kamila
@Leszek

To nie ma tutaj regularnych wypłat?

Dorota
@Leszek

Szkoda Leszek że nie znasz się na piłce. Klub już jest w 4 lidze. Daruj sobie hejt bo na dobre jak widać Ci nie wychodzi - jedynie się ośmieszasz.

Zero Calvin
@Tyracz

Co za bzdura... Kto i po co wypisuje takie niedorzeczności? Ta i podobne wiadomości to jest totalna nieprawda. Serio ludzie, opanujcie się.

@BYŁY PRACOWNIK

Była składka na KONKRETNĄ KAWĘ bo ta, która była kupowana przez właścicieli do ekspresu po prostu nie podchodziła pracownikom. Więc kupowali inną na własną rękę. TAKIE BYŁY/SĄ FAKTY

Ola
@Leszek

Przecież nikt nie trzyma nikogo na siłę w pracy, prawda? Droga wolna. A wypłaty jeśli mają poślizg to kilka dni i to sporadyczne sytuacje.

Czy pracodawca K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

A

Tak. Krzykiem. Najlepiej przy wszystkich pracownikach

@A

Faktycznie jest tak, że pracodawca krzyczy na swoich pracowników jak piszesz? Rozumiem, że takie sytuacje mogą wprowadzać trochę nerwową i stresującą atmosferę. Zastanawiam się jaki jest tego powód, czy pracownicy nie wywiązują się ze swoich obowiązków?

Aleksandra
@A

Nie jest to prawda. Szef to człowiek emocjonalny ale dobry i przejmuje się wręcz zanadto atmosfera wśród pracownikow. Poza tym zatrudnia doświadczonych ludzi którzy sprawę zarządzania w firmie z niego zdejmują.

@Aleksandra

bardzo ciekawe bo jakoś nie zauważyłem takich osób. jedna wielka ściema

@Ilona

Nikt nie krzyczy. Ludzie kochani co za bzdury.

Alicja

Widzę, ze nie tylko ja mam takie doświadczenia (negatywne) z ta firma. Ja nie polecam.

DybowskaKa
@Alicja

Ja tez nie! Chyba nawet w podobnym czasie pracowaliśmy...:)

Lok
@DybowskaKa

Zgadzam sie

Ola

A dla mnie to miejsce pracy to organizacja w której właśnie chce się pracować. Negatywne opinii sa delikatnie mówiąc nieprawdziwe lub bardzo daleko od realnego obrazu sytuacji.

Lok
@Ola

Nieprawda

Kamila
@Lok

Jaka natomiast jest prawda skoro tamto to wg Ciebie nie jest prawda?

Czy pracownicy w K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI dogadują się między sobą?

Kosmos

Dogadują

Zostaw merytoryczną opinię o K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI - Piaseczno

• Jak się pracuje w K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI?

Zobacz opinie na temat firmy K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI

K.M.R. PIPES-ENGINEERING MACIEJ DYBOWSKI