Trade Projekt

Bogucin

Opinie o Trade Projekt

anonymous

Pozdrawiam Panią kasie palcem srodkowym i jej pieniadze ponad 1200 zl czyli (MOJE) bo nieprzyszedlem do pracy Niema ludzi niezastapionych ciekawe jak długo w trade.

mały
@anonymous 10.01.2018 20:01

Nie rozumie w końcu, ten projekt jest trudny czy brudny?

Fryderyk

Niema ludzi niezastapionych! w "trudnym projekcie" motto pani K. i Pana M

gosc

Niestety zero szkoleń, zero motywacji, ciągłe narzeniania że za wolno, atmosfera fatalna, donoszenie na innych

gosc

niestety podzielam to co wczesniej napisano, praca tam to dno dna

gosc

Ps. Chyba jakby szefem byl facet to by sie bal taki ze zemby straci za takie cos w internecie i inne sprawy. Powinna to zbadac policja kto pisze.

gosc

Ja tez tam pracowalem. Dla mnie ok. Kasa byla pynktualnie zawsze. Ale potwoerdzam paliwo kradli albo lancuchy do pilarek pili alkohol co niektorzy stali pracownicy i byly afery. Najlepiej anonimowo tu pisac i obrazac. Powinni tego zabronic chyba.

Obserwator

W Spółdzielniach też znają panią K. Oczywiście co roku marketing z kalendarzem na początek i nawijka och i ach.

l.

pracowałem tam i chyba nawet wiem kto tu takie glupoty pisze. tak to jest jak ktos sie leni, nie chce mu sie robic, nie przychodzi do roboty, kradnie paliwo albo zylke od kosy i dziwi sie ze na niego donosza, że leń i zlodziej! pozdrawiam

parobek

Największa porażka jaka mnie spotkała to praca w tej firmie, niestety nie mają pojecia o motywowaniu, kreowaniu pozytywnych postaw, kazdy na kazdego donosi, trzeba placić kary za spoźnienie, fatalna stawka godzinowa, niestety nic nie moge dobrego o tej firmie powiedziec, biorą ludzi z łapanki

były pracownik

i szefowa.... współczuję, nie polecam.

były pracownik

nie polecam tej firmy, w pracy konfidenci, najniższa stawka w lublinie, porażka.

obecny pracownik

To proszę wyjaśnić dlaczego taka rotacja pracowników. Może trzeba znieść mało legalne kary jak ktoś nie przyjdzie do pracy i podnieść troszkę place bo za 7 złotych to nikt rodziny nie wyżywi a i robić średnio będzie opłacalne.

ja

Potwierdzam to co ktos pisze wyzej. Niestety tak jest ze jak ktos zosyal wywalony z roboty bo sie nadaje do niczego to wylewa zale w internecie. I dobrze ze zotal wywalony bo nikt nie bedzie na kogos i za kogos robic

ja

nie wiem kto tu takie glupoty wypisuje, pracowalem tam okolo roku kazdy liczyl godziny i mi nic nie brakowalo, mialem z naddatkiem za dobra prace, kto chce robić to robi i w zimie tez jest robota. nie wiem o jakich nadgodzinach kto pisze bo tu nie ma nadgodzin, (usunięte przez administratora)

ja

Potwierdzam opinie na temat przycinania godzin. (usunięte przez administratora)

byly pracownik 2

a ja uwazam ze pani (usunięte przez administratora) jest spoko jak bym nie miał studjów zaocznych to bym dalej tam pracował. nie spotkalem sie z wykozytywaniem i za kazda godzine mialem placone, wiem bo sobie notowalem.

A

Ja również nie polecam mieć nic wspólnego z panią K.

były pracownik

Witam,szczerze odradzam każdemu kto chce mieć do czynienia z tą (usunięte przez administratora) A jak się upomnisz o nadgodziny to Ci powie że każdego da się zastąpić.

Zostaw opinię o Trade Projekt - Bogucin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trade Projekt