Dreko-Meble

Łódź

Opinie o Dreko-Meble

anonymous

jak się ma sprawa zarobków ? np: praca na magazynie produkcji ? 2000 netto się wyciągnie ?

Arni

Firna na wysokim poziomie , wysokie wynagrodzenie . Jako pracownik nie mam zastrzeżeń do szefostwa . Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, tyle jadu i zawiści , chyba piszą to osoby ktore po prostu straciły pracę i teraz sie mszczą albo są na tyle słabe w swoin fachu , że sobie nie radzą .prawda jest taka , że firma odnosi ogromne sukcesy w swojej dziedzinie i jest bardzo ceniona .' Mam nadzieje , że będę pracować jak najdłużej .

olo
@Arni 04.03.2016 20:41

niezła ściema :-) Wysoki poziom to jest ale braku szacunku do pracownika...

Tabalug

Panowie jak wygląda aktualnie praca na cnc. Jak płacą i praca. Jaka atmosfera. Jakieś premie na święta dają?

były zdegustowany

praca na cnc to Częste Nękanie Cyborga w tej firmie

asd

a jak wyglada praca na cnc?

Łksa

zauwarzyłem ze czesto ta oferta sie pojawia chyba czaje o co chodzi... ukraincow niech sobie zatrudnia po czasie moze zrobia mu wołyń....

ex pracownik

fajna firma można się pośmiać ja syn żre się z ojcem kto dziś rządzi

Roman

Witam Opinie na produkcji kiepskie w tej firmie a jak się klaruje praca w biurze jako konstruktor czy technolog ?

emigrant

mam czarną twarz czarne ręce a czas i pienondze ucieko mam pytanie czy zatrudni mnie Dreko

p

Przepraszam niechcący kliknąłem kciuka

kar da mon

Firma jest wspaniała , utrzymali się tylko najwięksi twardziele (psychiczni)

psycholog

WG ww opinii firmę należy omijać bo firma ta to szef + szefowa i kamieni kupa

były pracownik

omijajcie tą firmę szerokim łukiem (usunięte przez administratora)

pracownik tej firmy

zajebista firma potężne zarobki pracujesz ile chcesz szef wpożo

Zostaw opinię o Dreko-Meble - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dreko-Meble