Meblo-San S.C. Zakład Produkcji Mebli Przemysław Woźniak Łukasz Woźniak

Strachocina

Opinie o Meblo-San S.C. Zakład Produkcji Mebli Przemysław Woźniak Łukasz Woźniak

Ala

Nie wiem o co tym ludziom chodzi, ja jestem zadowolona, wszystko jest w największym porządku. Gorąco polecam

Baśka

Firmę oceniam celująco. Pomiar, wykonanie jak i montaż bez zarzutów, kuchnia skończona. W niedalekiej przyszłości garderoba i szafa. Polecam, nie będziecie żałować.

Arek

Z czystym sumieniem polecam firmę projekt i wykonanie spełniły moje oczekiwanie kuchnia jest jak z marzeń funkcjonalna estetyczna .Wszystko w terminie.Bardzo sprawny montaż.Jestem bardzo zadowolona .Szczerze polecam.

Klient

Firma bardzo rzetelna i fachowa. Mam bardzo dobre zdanie zarówno o pracownikach, wykonaniu jak i samych meblach. Posiadam meble nie tylko kuchenne i każde są w bardzo dobrym stanie nawet po wielu latach użytkowania. Szczerze polecam.

Paweł

Szczerze polecam. Meble wykonywałem z polecenia znajomych i sam mogę polecić dalej. Montaż przebiegł szybko, sprawnie i bez problemów. Wyszło super i na pewno jeszcze tam wrócę.

JOANNA

Jestem od paru lat stała klientka firmy Meblosan (Sanok) firma robiła mi meble do ośrodków wypoczynkowych w Bieszczadach do domu prywatnego. Jakość wykonania warta ceny:) pozdrawia

Michal J.

Potwierdzam opinie poprzednie ,,firma,olewa pozniejsze poprawki nie mozna sie ich doprosic ,by poprawili po sobie partactwo,ale szczerze nie polecam tej firmy ,,uwazajcie ,,drogo i byle jako,sa lepsze firmy w Sanoku i uczciwe,ta firma niech sobie odejdzie ,jak nie umie szanowac klientow.

Marci

Jestem z Sanoczka ,kolo Sanoka oceniam ta firme jako fatalna,wiec prawda to co inni pisza,raczej trzymac sie od nich z daleka,lekcewaza klienta,nie usuwaja usterek,montuja wadliwe produkty kupione gdzies na wyprzedarzy,np.zawiasy ,czy wkrety,tandeta totalna,do monterow nie mozna sie dodzwonic ,pewnie zmieniaja numery,jednym slowem porazka,zaluje,ze z nimi cokolwiek zalatwialem,pozdrawiam

Miro

No wlasnie Ja pisze z Zagorza,ta firma jest fatalna u mnie bylo to samo co pisze firek,dokladnie,olewaja klientow,tylko kasa im pasuje,pozdrawiam,ale uwazajcie na nich

Karol z Sanoka

To zaklad meblowy od ktorego nalezy trzymac sie z daleka,fatalny montaz i zero pozniejszych poprawek,poprostu olewaja klientow.Przestrzegam przed nimi.

firek

Przestrzegam kazdego kto u nich zamowi jakies meble,,kiepski montaz i pozniej zero gwarancji,jest tyle innych uczciwych firm,wiec kazda tylko nie MEBLOSAN

peter

Fatalna firma nie polecam nikomu MEBLOSANu,tylko kase jak zabiora to juz nie chce nic poprawic po sobie,tragedia,uwazajcie panstwo

Jak oceniasz warunki umowy w firmie Meblo-San S.C. Zakład Produkcji Mebli Przemysław Woźniak Łukasz Woźniak? Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Meblo-San S.C. Zakład Produkcji Mebli Przemysław Woźniak Łukasz Woźniak - Strachocina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meblo-San S.C. Zakład Produkcji Mebli Przemysław Woźniak Łukasz Woźniak