Opinie o Meblo-San S.C. Zakład Produkcji Mebli Przemysław Woźniak Łukasz Woźniak w Strachocina

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Meblo-San S.C. Zakład Produkcji Mebli Przemysław Woźniak Łukasz Woźniak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meblo-San S.C. Zakład Produkcji Mebli Przemysław Woźniak Łukasz Woźniak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblo-San S.C. Zakład Produkcji Mebli Przemysław Woźniak Łukasz Woźniak w Strachocina

agnieszka Nowy wpis

Ludzie czy wy nie widzicie ze wszystkie negatywne opinie pisala ta sama osoba? Naprawde nie trudno sie domyślic po stylu tekstu. Ja bym sie tymi opiniami wcale nie sugerowala

Ala Nowy wpis

Nie wiem o co tym ludziom chodzi, ja jestem zadowolona, wszystko jest w największym porządku. Gorąco polecam

Baśka Nowy wpis

Firmę oceniam celująco. Pomiar, wykonanie jak i montaż bez zarzutów, kuchnia skończona. W niedalekiej przyszłości garderoba i szafa. Polecam, nie będziecie żałować.

Arek Nowy wpis

Z czystym sumieniem polecam firmę projekt i wykonanie spełniły moje oczekiwanie kuchnia jest jak z marzeń funkcjonalna estetyczna .Wszystko w terminie.Bardzo sprawny montaż.Jestem bardzo zadowolona .Szczerze polecam.

Czy po rozmowie w Meblo-San S.C. Zakład Produkcji Mebli Przemysław Woźniak Łukasz Woźniak rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Klient

Firma bardzo rzetelna i fachowa. Mam bardzo dobre zdanie zarówno o pracownikach, wykonaniu jak i samych meblach. Posiadam meble nie tylko kuchenne i każde są w bardzo dobrym stanie nawet po wielu latach użytkowania. Szczerze polecam.

Szczerze polecam. Meble wykonywałem z polecenia znajomych i sam mogę polecić dalej. Montaż przebiegł szybko, sprawnie i bez problemów. Wyszło super i na pewno jeszcze tam wrócę.

JOANNA

Jestem od paru lat stała klientka firmy Meblosan (Sanok) firma robiła mi meble do ośrodków wypoczynkowych w Bieszczadach do domu prywatnego. Jakość wykonania warta ceny:) pozdrawia

Michal J.

Potwierdzam opinie poprzednie ,,firma,olewa pozniejsze poprawki nie mozna sie ich doprosic ,by poprawili po sobie partactwo,ale szczerze nie polecam tej firmy ,,uwazajcie ,,drogo i byle jako,sa lepsze firmy w Sanoku i uczciwe,ta firma niech sobie odejdzie ,jak nie umie szanowac klientow.

Marci

Jestem z Sanoczka ,kolo Sanoka oceniam ta firme jako fatalna,wiec prawda to co inni pisza,raczej trzymac sie od nich z daleka,lekcewaza klienta,nie usuwaja usterek,montuja wadliwe produkty kupione gdzies na wyprzedarzy,np.zawiasy ,czy wkrety,tandeta totalna,do monterow nie mozna sie dodzwonic ,pewnie zmieniaja numery,jednym slowem porazka,zaluje,ze z nimi cokolwiek zalatwialem,pozdrawiam

Miro

No wlasnie Ja pisze z Zagorza,ta firma jest fatalna u mnie bylo to samo co pisze firek,dokladnie,olewaja klientow,tylko kasa im pasuje,pozdrawiam,ale uwazajcie na nich

Karol z Sanoka

To zaklad meblowy od ktorego nalezy trzymac sie z daleka,fatalny montaz i zero pozniejszych poprawek,poprostu olewaja klientow.Przestrzegam przed nimi.

firek

Przestrzegam kazdego kto u nich zamowi jakies meble,,kiepski montaz i pozniej zero gwarancji,jest tyle innych uczciwych firm,wiec kazda tylko nie MEBLOSAN

peter

Fatalna firma nie polecam nikomu MEBLOSANu,tylko kase jak zabiora to juz nie chce nic poprawic po sobie,tragedia,uwazajcie panstwo

admin

Jak oceniasz warunki umowy w firmie Meblo-San S.C. Zakład Produkcji Mebli Przemysław Woźniak Łukasz Woźniak? Komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Meblo-San S.C. Zakład Produkcji Mebli Przemysław Woźniak Łukasz Woźniak - Strachocina

Meblo-San S.C. Zakład Produkcji Mebli Przemysław Woźniak Łukasz Woźniak