Meblomech Sp. z o.o. Zakłady Mechaniczno-Meblowe

Leszno

Opinie o Meblomech Sp. z o.o. Zakłady Mechaniczno-Meblowe

Lodo

Ale w gorszych miejscach pracowałem, Nie jest jeszcze aż taka tragedia!

Lodo

Praca ok, choć trzeba pracowac bo kierownicy biegają po hali. Szef ok ale jak każdy szef, zawsze może być lepszy

żona

Mnie już to wprawdzie nie dotyczy ale potwierdzam opinie.Dodam jeszcze, ze bałagan zaczyna się od samej góry a kończy na hali.Do pracy można przyjść w stanie wskazującym i podobnie z niej wyjść.Koszmar.Ktoś powinien się tym zainteresować.

Franek

Nie polecam, praca na czarno, wypłata z opóźnieniem, warunki fatalne o dyrekcji nie wspomnę - żenada

Z lakierni

Jebac kierownika!jebać pokemona!wole sie najebać niz tutaj pracowac!

marcin16

z tobą robią co chcą a nie można szię spotkać z prezesem spółki a wypłata musi być terminie i niestety wypłate dostałem w połowie po 1.miesiącu odeszłem z meliny

Cwel

Ta firma aż sie prosi o akcję Państwowej Inspekcji Pracy. Ale wiadomo jak to w naszym kraju działa PIP.

Bania u Cygana

Pokemon machnij se dzieciaka są fajne sucz przecież, wtedy będzie taka umowa między tobą a sądem o płatność alimentów. Bawisz się chopie w firmę jak partyzanci i kowboje na dzikim zachodzie. A ludzi masz za tanich wyrobników i murzynów.

Samuś

Potwierdzam. Sprawdź zanim się zatrudnisz(usuniete przez administratora). Tragedia(usuniete przez administratora)

Janko_jebanko

Wybieramy kolejnego portiera heh

zZz

Pokemon nie badz takim osłem, skasuj tego swojego lachociąga ASA to bedom materiały

Marzena

Pokemon wyciska ludzi ile sie da, nie płaci albo płaci na raty

xxx

Zanim tam pojdziesz to dobrze sie zastanow brak rekawiczek masek itp.brak jakiego kolwiek zaplecza socjalnego szatnia wc stolowka.totalna porazka!

robol

wyzysk wypłata z miesięcznym opużnieniem kierownicy to szefowi w dupe włażą a kierownikiem każdy tam zostaje który dobrze kapuje szefowi przykład z portiera kierownikiem zostaje błazen

paolo

Fajna firma , pracowałem tam szef normalny choć wymagający. Już nie pracuje bo wyjechałem do Niemiec za większą kasę. Ale firma ok. Polecam

fizol

Jako zakład jest OK. Tylko nie daj się wrobić w robotę bez umowy.

Zostaw opinię o Meblomech Sp. z o.o. Zakłady Mechaniczno-Meblowe - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meblomech Sp. z o.o. Zakłady Mechaniczno-Meblowe