Tan-Tankred Strzelczyk

Łódź

Opinie o Tan-Tankred Strzelczyk

Filip

Bardzo zadowolony jestem z pomocy tej firmy , która zajmowała się profesjonalnym założeniem instalacji w warsztacie samochodowym. Do tego też była zrobiona siła i niezbędne kontakty w miejscach strategicznych. Użyty materiał był wysokiej klasy, solidnie przymocowane i działa jak należy. Dobrze i nie drogo wykonana robota.

Teresa

Miałam nietypowy problem i podczas podłącznia zbyt wielu urządzeń w mieszkaniu wywalały korki. Nie wiedziałam w czym problem. Wezwałam elektryków, którzy dojrzeli przyczynę i trzeba było usunąć w kilku miejscach przestarzałe kable. Po takiej ingerencji teraz jnuż nie ma kłopotów z korkami i wszystko działa jak powinno. Za szybką interwencję dziękuję i pozdrawiam.

Raider31

Wynająłem mieszkanie i niestety właściciel nie zadbał o sprawną instalację elektryczną i musiałem we własnym zakresie zrobić z tym fantem porządek. Od znajomych wziąłem namiary na tą firmę, która ma dobrą reputacje i jest nie droga. Wzięli się ze naprawę całej instalacji i w pewnych miejscach powymieniali kontakty, które się do niczego nie nadawały, a mogły spowodować zwarcie lub pożar. Starali się zbytnio nie ingerować w rozbijanie ścian i to mi się bardzo spodobało. Teraz działa wszystko jak powinno, a cena za naprawę nie była wysoka. Polecam!

Marek S.

Wydzierżawiłem lokal na Bałtach i potrzebowałem dodatkowego oświetlenia witryny i wnętrza, a że nie znam się na tych klockach z polecenia znajomego wynająłem fachowców z tej firmy. Bardzo ładnie ogarnęli całą sprawę i przewody podciągnięte pod witrynę są praktycznie nie widoczne, a oświetlenie daje świetny efekt. We wnętrzu jest podobnie. Kontakt z firmą sympatyczny a realizacja zadania wykonana w 100%. Jestem zadowolony!

Mirek

Bardzo przyzwoita firma i w mieszkaniu odziedziczonym po dziadkach na Retkini wymieniali od podstaw instalację elektryczną. Wiadomo później gruntowanie, gipsowanie i malowanie. Instalację założyli elegancko w terminie we wszystkich pomieszczeniach na pewnej wysokości. Wszystko gra jak należy. Polecam!

Roman

Miałem problem z elektryką w co dopiero kupionym mieszkaniu z drugiej ręki i trzeba było wszystko ponaprawiać po poprzednich właścicielach. Ta firma zajęła się kompleksowo wszystkim i swoją pracę wykonali sumiennie i nie mam żadnych zastrzerzeń. Wszędzie wtyczki działają, światło również, a korki nie wyskakują jak poprzednio.

grażyna z Bałut

Dobry fachowiec! Naprawili mi instalację na strychu, wymieniając stare przewody.Teraz mam światło podczas wieszania prania. Usługa konkretna i tania.Polecam ich gorąco!

rafi_lodz

W moim mieszkaniu na Pabianickiej zaczęło wywalać wszystkie korki na skutek przebicia i ta firma pomogła mi w usunięciu usterki, a przy okazji prawidłowo podłączyli zestaw hifi (głośniki). Sympatyczny kontakt, rzetelność i nie wygórowana cena! Opłaci się !

Ernest

Niesamowita firma. Panowie mają dużą wiedzę w swej dziedzinie. Są dokładni i terminowi, a to się ceni!

Włodek

W tej firmy pracują prawdziwi fachowcy!! Jesli ktoś ma do założenia ekektrykę w domu, to firmę tabtankret można brać w ciemno!

Edmund

Oświetlenie zakładała nam firma Pana Strzelczyka. Fachowcy godni polecenia wszystkim. To nie są partacze. To s profesjonaliści przez duże P!

Leon

Firma bardzo profesjonalna. Wszystko wykonali bardzo fachowo i w terminie. Nic tylko polecać!

Agata

Zakładałam instalację elektryczną u siebie w domu. Muszę przyznać, że panowie stanęli na wysokości zadania. Mogę tylko polecić!

Wojtek2016

Zakładali mi w donu indtalacje elektryczną. Wszystko szło bez zarzutu!

Krzysztof

Robiliśmy remont instalacji w naszym domu. Wszystko poszło gładko. Polecam!

Bogusia

Po zakupie mieszkania okazało się że instalacja w holu była do wymiany i fachowcy tej firmy wymienili przewody i już wszystko działa jak należy.Bardzo polecam!

Adam

Firma godna polecenia!

Krzysztof

Wymienili mi w donu całą ekektrykę. Jestem bardzo zadowolony z ich pracy.

Wacław

W budynku gospodarczym załażyli siłę i pociągneli prąd.Bardzo miły kontakt,profesjonalna usługa i przystępna cena.Bardzo polecam!

Maciek

Zakład godny polecenia!

Adam

Firma godna zaufania. Polecam!

Karolina

Solidna i rzetelna firma.POLECAM!

karola

Bardzo dobra firma. Polecam!

Tomek

Firma godna zaufania. Jestem bardzo zadowolony z usług. POLECAM!

Agnieszka

Zrobili na mnie bardzo dobre wrazenie bo wziełam ich ostatnio pierwszy raz, własnie sobie poczytałam o nich na róznych stronkach i stwierdzilam ze spróbuje i nie załuje ;)

Ola

Znakomita firma szybko i solidnie zamontowali nową instalację w moim mieszkaniu, rewelacyjna firma, gorąco poelcam ich usługi

Mati

Wykonali w moim domu wymianę instalacji elektrycznej. Duży dom i mnóstwo pracy ale poszło bardzo sprawnie. I nawet szybko jak na tak duży projekt. Do tego dobre stawki. Gorąco polecam tę firmę.

maniek

polecam w 100%, panowie znaja sie na fachu, szybko i sprawnie potraifia zdzialac cuda

Grzesiek

Są super, nie myslalem ze tak sprawnie im to pojdzie, szybko i tanio polecam

fifi

Wymieniali nam oświetlenie na nowe, bardzo jestem zadowolony z ich usług, polecam innym!

Zostaw opinię o Tan-Tankred Strzelczyk - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tan-Tankred Strzelczyk