Gama System Krzysztof Kuśmierek

Opinie o Gama System Krzysztof Kuśmierek

drzwi

Witam, Dokonałem zakupu drzwi w firmie Gama System łącznie z montażem. Muszę stwierdzić,że doradzona nam fachowo rodzaj drzwi i klamek. Do montażu również nie miałem żądnych zastrzeżeń. Gdy po paru miesiącach potrzebna była korekta jednych drzwi przeprowadzono ją w miarę szybko. Chciałbym pochwalić Pana Adam z działu reklamacji bardzo miłego i kompetentnego człowieka.

wojew

Współpraca z firmą przebiegła wzorowo. Wszystko od momentu pomiaru do efektu końcowego przebiegło wzorcowo. Sprzedawcy to profesjonaliści a montażyści zamontowali drzwi szybko, sprawnie a do tego bardzo czysto. Wszystko było tak, jak być powinno. Firma godna polecenia, więc szczerze polecam!

ircia

Dobry asortyment Bardzo dobry asortyment. Kupiłem tu drzwi wewnętrzne - sprawdzają się idealnie. Bardzo fachowa obsługa. Klamki do drzwi dostałem za połowę ceny.

BRONEK

Gorace podziekowania za szybki i w pełni profesjonalny montaż drzwi łazienkowych. Z czystym sumieniem polecam ekipe montażowa

bogna

Polecam firmę! Jestem bardzo zadowolony z kompetencji pracowników jak i z finalnej usługi. Realizacja przed czasem, ceny które zaoferowali w porównaniu do innych firm naprawdę konkurencyjne.

jarocinska

Drzwi zewnętrzne zamontowane rewelacyjnie, bardzo sprawnie> Jestem bardzo zadowolona z wyboru Firmy Gamy System ze Smolnej. Pan Adam, który przyjechał na pomiar doradził, najlepszy wariant. Montażyśc*** zamontowaniu drzwi, posprzątali po sobie. Polecam.

Piotr

Zdecydowanie nie polecam i przestrzegam przed tą firmą! Handlowiec kłamie w żywe oczy, szybciutko pobiera zaliczkę i znika, a montaż to jedno wielkie partactwo!!! Wg przedstawionej oferty i umowy miały zostać zamontowane drzwi antywłamaniowe z pełną ościeżnicą, kompleksową obróbką i progiem. A oto co zrobiono: 1. Zamontowano pordzewiałą niepomalowaną "połówkę" ościeżnicy, a montażysta zostawił mi spray, żebym sobie pomalował sam! Dostałem również niepasujący próg, żebym również sobie wstawił (i spray do jego pomalowania). 2. Ościeżnica po zamontowaniu ruszała się (nie użyto kotw), wiec zapiankowano i zalecono "nie dotykać" aż ostygnie. 3. Nie wykonano obróbki. Montażysta kazał mi również oddać oryginał umowy i chciał zostawić bezwartościowy świstek w zamian, a wszytko po to jak piszą poprzednicy by nie wystawić faktury i utrudnić dochodzenie swoich praw. 4. Poziom obsługi klienta, na żenująco niskim poziomie, cwaniactwo, chamstwo i arogancja. Montażysta miał przyjechać i poprawić... ale do dziś nie dojechał. 5. Drzwi antywłamaniowe było tylko w opowieściach handlowca, niestety w realu już nie są. Tutaj możecie zobaczyć jak wygląda montaż na gotowo wg tej firmy: https://www.dropbox.com/sh/hcu8wzm4txjwvl5/AADYdP6nzp5MiDHbWRXidyE_a?dl=0 Oceńcie sami. Ja zawiadamiam UOKiK, Urząd Skarbowy o praktykach dotyczących faktur i kieruję sprawę na drogę prawną.

onił

W przypadku mojego zamówienia, firma Gama System spisała się bardzo dobrze. No bo była stosunkowo szybka dostawa, sprawny (i co ważniejsze w tej branży) terminowy montaż, a kwota na fakturze nie raziła po oczach. Ze swojej strony mógłbym więc polecić Game System Pozdrawiam

gama system

Odpowiedz dla P. Piotra z Częstochowy Nazwa firmy istnieje pod taką samą nazwą od 1992 roku i bardzo łatwo to sprawdzić . Firma nie ma w swojej sprzedaży drzwi chińskich gdzie każdemu klientowi możemy to udokumentować certyfikatami i aprobatami technicznymi. Co do faktury są wystawiane każdemu naszemu klientowi lub paragon fiskalny i wysyłane pocztą. W przypadku kiedy klient nie otrzymał takiego dokumentu ma wiele możliwości zgłoszenia tego do firmy np: wystarczy wpisać w wyszukiwarce google gama system drzwi i napisać maila , można zadzwonić do przedstawiciela, który był u klienta, również do właściciela oraz do siedziby firmy. Więc prosimy P. Piotra o kontakt w tej sprawie. gama system

bartek

Piotrek z Częstochowy

Firma ze Smolnej pod Oleśnicą od wielu lat zmienia tylko nazwy ! A tak naprawdę to jedna i ta sama Krzysztofa Kuśmierka. Krótko mówiąc partacze ! Towar bubel z Chin. Nie wystawia faktur co do urzędu skarbowego już zgłoszone. Nie polecam nikomu a nawet stanowczo odradzam.

ademko

drzwi mogą być, ponieważ zamawiała je moja matka, ale montaż dla mnie w tych czasach- tragedia!!! wysłałem zastrzeżenia emailem -brak odzewu, matka -bo u niej wstawiali -dodzwoniła się do montażystów (rejon Jeleniej Góry)-to spławili . rzeczywiście "rzetelna" firma. To co pozostawił montażysta po sobie to standard chyba z głębokiego PRLu (bród, nowo-pomalowana klatka schodowa i lamperia do ponownego malowania przy drzwiach. A miało być tak elegancko, jak sprzedawca zapewniał. Żałuję, ze mnie było przy odbiorze. Dla mnie wykonanie ,żenada. Nie polecam. Ale tak się kończy jak się bierze firmę z ulotki.

zad

Jestem zadowolony z obsługi i jakości wykonania montażu drzwi w moim mieszkaniu. Przedstawiciel przyjechał na pomiar na drugi dzień od mojego zgłoszenia. Miła atmosfera z przedstawicielem, montażyści dobrze wykonali swoją robotę. Zdecydowanie polecam.

wściekly

Przedstawiciel oferuje usługi o których nie ma pojęcia do tego umawia się na sobotę gdzie okazuję się że nie bardzo firma jest skłonna wykonać zlecenie w ten dzień. A przyznam że to był jeden z warunków. Kolejna rzecz drzwi na wymiar i kolejny cyrk wychodzi i tak 2 dni urlopowe mi poleciały. Okazuje się że jedne nie pasują i tak 2 miesiące czekam na poprawę i dokończenie montażu. Gdyby nie biedny pracownik co oczyma świecić musiał dawno w sądzie bym siedział. Dziś mają ostatnią szanse. Podsumowując drzwi mi się podobają monterzy mają za mało czasu na wykonanie zlecenia!!! I co najbardziej razi to przedstawiciel który wprowadza w błąd. Niestety ale przy tym doświadczeniu nie polecam tej firmy bo chyba jak się za coś płaci to się wymaga a nie 2 miesiące z źle zamontowanymi drzwiami mieszka przy braku jednych.

Radośni

Dziękuję za wyjątkowo składną „akcję” – usługę montażu drzwi w naszym domu. Poza najwyższą jakością dostarczonego produktu i oczywistym urokiem produktu, jesteśmy zachwyceni: Sprawnością działania monterów i organizacją pracy Ich kulturą osobistą i skromnością Szybkością pracy, Słownością (termin dokładnie taki jak deklarowany); osobiste zaangażowanie w ich dopilnowanie) Czystością na stanowisku pracy. Nieuciążliwością w sensie stawianych warunków potrzebnych do pracy. Z radością stajemy się rzecznikami Państwa firmy, w naszej okolicy i gdziekolwiek w świecie!

zadowolony

Zadowolony klient Chciałbym bardzo podziękować za profesjonalny montaż drzwi zewnętrznych do mieszkania przez Panów montażystów z Gamy System. Przesympatyczni i mili Panowie zamontowali drzwi bardzo szybko i fachowo, bez żadnego zarzutu z dbałością o szczegóły.Drzwi zgodne z zamówieniem Jak najbardziej polecam! Firma Gama System naprawdę godna zaufania. Polecam ! Zgorzelec

tomasz

Witam po przeczytaniu wyżej opini byłem przerażony bo zamówiłem w tej firmie montaż z drzwiami ale obawy mineły ponieważ zostały drzwi zamontowane solidnie i z chęcią polece game system

marek

Tu dokończenie bo widzę, że powyżej całość się nie zmieściła. Jeszcze nie podjąłem decyzji. 03.04 z tym wszystkim co tu opisałem zadzwoniłem do wspomnianego już przedstawiciela handlowego, ten tradycyjnie bezradny odesłał mnie do szefa, wspomnianego już Pana Kuśmierka. Po chwili rozmowy i uprzedzeniu go, że wszystko to opiszę w internecie obiecał, że do 07.04 zostanie ze mną ustalony ostateczny termin naprawy. Do dzisiaj brak reakcji. Kończąc ostrzegam, jak najdalej od tej firmy.

marek

25.01. Gama System zamontowała u mnie montaż samego skrzydła drzwi wejściowych do istniejącej już futryny. Wkładki zamkowe nie zgodne z zamówionymi w tym jedna zacinająca (nie zamek jak wstępnie stwierdzono), dziadowskie, najtańsze szyldy, dające dostęp do zamka od zewnątrz, nie dokręcone również od zewnątrz z powodu urwanego wkręta. Tak zostawili. To tylko informacyjnie bo rzeczy te widząc bezradność przedstawiciela handlowego, który dokonał naocznych oględzin kilka dni po montażu zadeklarowałem, że wymienię sam (dodatkowe koszty) i tak też zrobiłem. Zareklamowałem natomiast zamocowanie drzwi na zawiasach. Ciężkie drzwi zamontowano praktycznie tylko na jednym zawiasie (dwa pozostałe bez kontaktu między górną i dolną ich częścią) a każdy zawias tylko na jednej śrubie, powinny być po dwie. Efekt po kilku już dniach drzwi opadły, otwierają się z wyraźnym oporem, skrzypią, słychać i czuć przeskakiwanie na dolnym zawiasie futryny, który już podczas montażu okazał się być luźny. Uczciwie przyznaję, że monter zaproponował aby go przyspawać, ale ponieważ przez poprzednie ponad 40 lat zawias ten nie dawał takich negatywnych oznak jak teraz a instalacja elektryczna jak na spawanie trochę słaba, zapytałem więc czy to konieczne i tu szybko padła odpowiedź, że nie i tak zostało. Podczas wspomnianych już oględzin przedstawiciela zadeklarował, że w przyszłym tygodniu będzie kontakt i ustalenie terminu naprawy. Tydzień minął i nic. sytuacja powtórzyła się chyba ze trzy albo cztery razy i za ostatnim zaproponował kontakt z szefem Panem Kuśmierkiem. Tu też ze dwie albo trzy rozmowy i dalej nic. Na adres e-mailowy wysłałem reklamację bez odpowiedzi. Listu poleconego za zwrotką z tą samą treścią nie odbierają z poczty (można to sprawdzić na stronie internetowej) Rzecznik Praw Konsumenta , z którym się konsultowałem powiedział, że skoro nie odbierają poczty to On tez jest bezradny i pozostaje tylko droga sądowa. Jeszcze nie podjąłem decyzji. 03.04 z tym wszystkim co tu opisa

czewa

chętnie polecę firmę gama system jestem zadowolony z drzwi które mi zamontowali , fachowe doradztwo super drzwi , znakomity montaż

boni

montaż ok drzwi ok firma ok tylko te klamki mogły być lepsze ogólnie ok polecam

moryc

zgadzam się z opinią wyżej załóżcie sobie firmę to zobaczycie jaki to jest miód, żeby firma się utrzymała to chyba normalne , że sprzedaje z marżą

kasia

Przed chwilą skończył się montaż u mnie drzwi , który odbył się bardzo sprawnie i fachowo co do drzwi nie mam żadnych zastrzeżeń jedynie klamka mogła by być trochę lepsza . Także poleca firmę game system jak najbardziej zresztą firma montowała drzwi u mojej kuzynki pół roku te mu, gdzie też jest tutaj od niej opinia. A co do tej opinii Pani Doroty to powinna Pani szkalować np. każdą restauracje gdzie w sklepie mięso kosztuje 15 zł kg a już w restauracji 150 zł :) i nie zawsze jest smaczne. Pani komentarz jest żenujący i niskich lotów. Pozdrawiam

Dorota

Zamówione drzwi zupełnie nie odpowiadają opisowi przedstawiciela, który obiecuje antywłamaniowe drzwi z bolcami antywłamaniowymi i uszczelkami magnetycznymi, z wypełnieniem akustycznym itp., a w efekcie są do drzwi, które można kupić za 300 zł w każdym większym markecie!!! Informują, że są producentami drzwi, a nie prowadzą nawet działalności związanej z produkcją drzwi!!! Kupują drzwi za 300 zł, a sprzedają WIELOKROTNIE drożej!!!! UWAGA!!!! Brak odpowiedzi na reklamację - to nawet dobrze, bo znaczy, że została uznana:))) UWAGA! UWAGA! UWAGA! Proszę omijajcie z daleka tę firmę, a ulotki przez nich roznoszone palcie na stosie:)))))) Jeśli ktoś z gamy system zechce odpowiedzieć na ten komentarz, to proszę nie robić takich błędów jak ten z waszego postu powyżej "nie stworzone żeczy" :))))

barbara

witam wszystkich ja miałam taką historię mianowicie zamówiłam drzwi przed wekendem dałam zaliczke i w wolnej chwili weszłam tutaj aby przeczytać opinie i na początku sie przeraziłem co wy tu piszecie,miałam straszne obawy, ale okazało sie wszystko dobrze przyjechali zamontowali wystawili fakturkę nie potrzebnie przez parę dni byłam w niepewności polecam!!!!!!

Grażyna

Jestem zadowolona z montażu drzwi. Usługa została wykonana bardzo szybko i sprawnie. Dodatkowo poleciłam firmę dwóm swoim sąsiadkom i one też nie mają żadnych zastrzeżeń. Fakturę również otrzymałam bez problemu Zadowolona klientka

oszukany

Jednym slowem, Tragedia! Stanowczo nie polecam!

Przemek Częstochowa

To weź się zastanów czy na pewno warto wystarczy zadzwonić do Rzecznika Konsumenta w Częstochowie i podać nazwę firmy od razu usłyszymy że firma jest im znana i są z nią problemy lepiej sobie daruj te drzwi pokojowe - też miałem zamówione 3 pary ale po tym jak zamontowali drzwi wejściowe zrezygnowałem z tego. Od sierpnia męczę się z reklamacją i gdyby nie to że u konkurencji nie ma takiego koloru wykończenia to zabudowa już dawno była by poprawiona na koszt firmy Gama System przez inną firmę. Jednak chyba i tak mnie to czeka

zawiedziona

Ty tam zamów 10 par pokojówek.

zadowolony

Ja tam nie mam co narzekać zamówiłem drzwi , przyjechali zamontowali, już mija 3 miesiąc po montażu i jest wszystko ok. Ja tam polecam innym i sam za niedługo będę zamawiac od nich 5 par pokojówek

Sebastian

Sytuacja podobna jak dwie opisane wyżej. niestety sugerowałem się tylko opiniami znajdującymi się na stronie firmy Gama System teraz żałuje. Przedstawiciel powinien dostać nagrodę za bajki jakie opowiada. miało być pięknie ładnie i szybko. Trzy dni i drzwi założone miesiąc już ciągnie się reklamacja. Stanowczo odradzam

Przemek Częstochowa

Odradzam wszystkim drzwi montowane przez firmę Gama System. Zamontowano drzwi 23.08 - montaż nie dokończony adnotacja na rachunku wraz z podpisem montażysty - tego samego dnia wykonałem telefon wysłałem reklamacje pocztą za potwierdzeniem odbioru oraz @. Po dwóch tygodniach dostałem informację że w ciągu 14 dni ktoś ze mną się skontaktuje i ustali termin usunięcia usterek oraz dokończy obróbkę. Minęło 14 dni żadnego kontaktu przez kolejne dni każda próba kontaktu kończyła się informacją że zadzwonimy jutro. Niestety sprawa zgłoszona do prawnika i Rzecznika Praw Konsumenta i pewnie skończy się w sądzie i naprawie przez inną firmę. Jeśli ktoś chce zapłacić drogo za fuszerkę i napsuć sobie krwi przy próbie usunięcia usterek to niech wybierze firmę Gama System jeśli chce mieć spokojne życie omijajcie ich z daleka. szczelina na progu wynosi z lewej strony 0.50 cm z prawej 0,60 cm. Próg zamalowany jest lakierem w miejscach szczelin. W lewym górnym rogu widoczna jest szczelina na łączeniu listew. Listwy ubrudzone są lakierem i zamontowane nieestetycznie. Front progu zamontowany jest nierówno. Nie została zamontowana uszczelka na futrynie (monter pozostawił do samodzielnego zamontowania). W lewym górnym rogu od strony mieszkania szczelina na łączeniu . Drzwi nie zostały obudowane od strony wewnętrznej (od strony mieszkania). Adnotacja na umowie o dostarczeniu kątowników w późniejszym terminie.

gama system

Witam w odpowiedzi na Pani opinie informuję iż reklamacje są robione na bieżącą i jeżeli ma jakieś problemy z drzwiami proszę o kontakt listowny do firmy z opisem co Pani reklamuje i na tej podstawie reklamacja w szybki sposób będzie załatwiona a nie pisać tutaj jakies nie stworzone żeczy. A co do faktury informuję że nie zgłaszała Pani fakt otrzymania faktury więc w tym przypadku za wykonaną usługę został wystawiony paragon. Pozdrawiam gama system

zawiedziona

Bardzo szybko przyjmują zamówienie i pobierają "zaliczkę". Wykonanie DZIADOWSKIE, dwa m-ce czekam na reklamację. Po dziesiątkach telefonów przychodzi "fachowiec" bez narzędzi i twierdzi, że jest OK a w międzyczasie proponuje jakieś kliniki zamontować. NIE WYSTAWIAJĄ FAKTUR, więc będę musiała odwiedzić Urząd Skarbowy. JAK NAJDALEJ OD TYCH PARTACZY!

Zostaw opinię o Gama System Krzysztof Kuśmierek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gama System Krzysztof Kuśmierek