Darimex Firma Handlowa Dariusz Marcinkowski

Kraków

Opinie o Darimex Firma Handlowa Dariusz Marcinkowski

NIEZBEDNY

tia ja tez robilem na kortach nie bylo 1 tylko 2 tepaków w kucykach czech i glupi poloczek i jego banda 4 synów wiaru i kurzu czyli TUMANÓW, to sie zgadza ze kucyk mówil ze jego ludzie sa najlepsi a co tydzien robili sobie spotkanie towarzyskie w sobote chlali na umór a pózniej lezeli w tych rzygach,pamietam tych 2 tez pseudo ciesli spod NOWEGO SACZA [to byli bracia] mieli po 35 lat a wygladali jakby po 60 czerwone kinole od przepicia az zal bylo patrzec na nich mnie tylko ciekawi ilu tepaków sie ostalo stamtad bo pózniej robota sie konczyla to tómanów i dupowlazów wzieli na mercedesa a reszte zwolnili hi hi hi i jak mówił wielki przygłup pietrucha persona non grata zalosne ale prawdziwe

GLUPEK Z MALOPOLSKI

a gdzie kucyk i jego tepe strzaly pan pamieta suka i 4 kundli w tym suka szczeka MOI LUDZIE SA NAJLEPSI pamieta stary jak dzisiaj pajac z kucykiem zielony uniform i latal jak perszing to byly korty tenisowe no ale cóz dobrze ze sie otworzyly rynki pracy na zachodzie

były pracownik

U Pragisu nikt nie jest i nie był wykanczany psychicznie pracowałem tam i było dobrze tylko rojiło sie tam od pijaków i to był problem.

byly pracnwnik

ALKOHOLIMEX NIE DARIMEX

Darimex

Witam, bardzo dziwi nas opinia o naszym partnerze Pragis gdyż pracownicy pracujący na rzecz tej firmy charakteryzują się najmniejszą fluktuacją. Ale oczywiście każdy ma prawo do swojej oceny. Rozumiem, że jest Pan pracownikiem, to może łatwiej będzie zadzwonić to może przerzucimy Pana na inne stanowisko. Przy okazji życze Wesołych Świąt

fiołek

niezła praca wszędzie trzeba robić ale uwaga na PRAGIS! wykańczają psychicznie.

barkley

widziałeś fachowca który nie pije??????????????????ja nie,a od nich się bardzo wiele nauczyłem....i nie picia w pracy jesli o to chodzi

barkley

ciekawe co piszesz

były

firma zatrudnia 50 pracowników w wiekszości alkoholików

serek0105

niestety to fikcja,chciałem się napić małe piwo 40 stopni wtedy było

szoszon

firma dla alkoholików do przerwy jakoś się plątają a po leżą nawaleni po krzakach panu Marcinkowskiemu kiedyś przyjdzie zapłacić 1000000 koron za jednego takiego pracownika.

rumun

siema potrzebuje opini jesli chodzi o prace w pradze na budowie ...sa to wykopy pod kable

pat a mat

zajebista firma super praca extra zarobki

były

tak tak ja tez robiłem u nich na kortach i na mercedesie na zime zostali tylko kapusie i kable kucyka[ciekawe czy do dzisiaj robia] na tamte czasy zarabiałem 2000 kola no ale do rzeczy.dzwonie do nich rok temu pytam sie o robote ta z biura moje nazwisko i imie podaje a ta mi mówi persona non grata [osoba niepozadana]hhhhiiiiiiiiiihhhhhhhhhhhhiiiiiiiiii no to mówie ze chce sie przyjac i bede robił a ta mi mówi dzwonic do jakiejs rosliny i zeby z nim gadał dzwonie do rosliny mówie ze chce zmienic prace bo dzisiaj wyjazd z darimexu jest najlepsza oferta 70 zl na dzien mówie ze kierownictwo de best[same eunuchy]w rozmowie szczypiorek mówi ze nie da rady no cóz mysle stracilem szanse swojego zycia robota po 11 za 70 zl na dzien nie masz ubezpieczenia w kraju tylko pepickach jedyne co dobrze zrobili to tych których zwolnili i poszli na chorobowe wsród nich ja na tamte czasy brałem 1600 zeta.jade teraz 22 do domu z niemiec az wstapie tam w tygodniu i powiem ze musze tam robic dzisiaj odkladam 5-6 kola w niemczech to dlaczego nie odłozyc 1000 zl jest róznica jest no i jeszcze 1 robiłem na kortach za 100 koron miałem pierwsze i drugie danie i 2 piwa to jedyne co dobre stamtad pamietam a no i kable patrzyli sie jak na głupiego inni mówia nie pij a ja i tak robilem swoje chociarz miałem 24 lata 1 raz za granica ale postawilem na swoim nikt mi nie bedzie mówił co mam robici tak robie do dzisiaj i dobrze mi z tym

dziadzia

Jeżęli chcesz sobie dorobić do emerytury to możesz się zatrudnić zarobki 50 koron na godzię brutto +dieta 250 koron za dzien pracy kierownik Jurek tyra ludzmi 11 godzin pracy a jedna przerwa 30 minut.

Darimex

Dzień dobry, na jakiej podstawie wyraża Pan te opinię jeśli nie przepracował pan w Darimexie ani dnia.Pracuje z nami kilkunastu pracowników o stażu od kilku do kilkunastu lat i myślę że ich opinia była by bardziej wiarygodna. Fakt ,że ostatnio, ze względu na kurs korony spadły zarobki ale wciąż pracownicy zarabiają na rękę od 2500 do 4000 pln.Oczywiście nie możemy konkurować tu z płacami w innych krajach czy na niektórych budowach w kraju ale wynika to z realiów rynku czeskiego. Co do chamstwa, to niestety nie mamy wpływu na język jaki używa się na budowie. Z poważaniem Darimex

bubu

Nie przepracowałem ani dnia naciągają ludzi dlaczego nie dają umowy w kraju tylko w czechach ponieważ nikt by im nie pojechał za 7.5 zł.na godzine w dodatku brutto.

guma

pracowałem w tej firmie zbytnio nie polecam sa lepsze , poprostu chamscy ludzie tam pracuja

Zostaw opinię o Darimex Firma Handlowa Dariusz Marcinkowski - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Darimex Firma Handlowa Dariusz Marcinkowski