Opinie o Mopex His Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jolanta Stefanko w Zieleniec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mopex His Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jolanta Stefanko. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mopex His Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jolanta Stefanko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mopex His Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jolanta Stefanko w Zieleniec

Wszyscy pracują akordowo tak jak ktoś napisał niedawno? Zarówno szwaczki jak i operatorzy? Ciężko mi było o aktualne ogłoszenie od nich dla operatora właśnie a po komentarzach widać, że szukali na to stanowisko. możecie napisać na jakich konkretne maszynach się tu pracuje?

Lolita Nowy wpis

Praca to akord, poganiactwo, kolesiostwo z konfidentstwem. Lokalne bagienko . Brak zadnych dodatkow na swieta juz nie mowiac o funduszu socjalnym.

Co mogły oznaczać te „syte wynagrodzenia” o których ktoś kiedyś wspomniał? zostało wtedy zadane zapytanie o prace operatora, ciekawi mnie ustosunkowanie się co do szwaczki. Czy są one zatrudniane obecnie? kiedyś wiem ze dostępna była oferta na stronie urzędu, te bieżące gdzie są dodawane?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Operator w firmie Mopex His Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jolanta Stefanko?

MOPSIK Nowy wpis

Na pewno na syte wynagrodzenie :)

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Mopex His Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jolanta Stefanko na stanowisko MAGAZYNIER-KIEROWCA 23/0437? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
P.

Za pójście na L4 potrafią wyrzucić z pracy, były takie przypadki

Artur

Omijać szerokim łukiem chyba że ktoś lubi akord i konfidenctwo

@Artur

Ale Wy naprawdę macie pracę na akord, czy chodzi Ci, że każą pracować tak szybko jakby było na akord? Bo w ogłoszeniach podają miesięczne zarobki i nie widać, żeby to miało być na akord

Kozuby

1 i 3 maja w tym roku był dniem roboczym w tym kołchozie ?

Artur
@Kozuby

Jak co roku w każdy dzień ustawowo wolny w tym zakładzie się pracuje

Pytający

Szukają do pracy na utrzymanie ruchu z przyzwoita stawką. W czym jest problem ze puszczone ogłoszenia a nie ma chętnych z polecenia

@Pytający

Teraz to akurat Mopex szuka magazynierów (stawka 3,7 tys. brutto) i pracowników na produkcję (3,2 tys. brutto): https://mopexhis.com.pl/praca/ Trochę nie rozumiem tego, co piszesz o poleceniu. Chodzi Ci o to, że aktualnie pracujący w Mopexie mogliby sprowadzić swoich znajomych na to stanowisko? Ale skoro tamtego ogłoszenia już nie ma, to chyba firma i tak znalazła sobie kogoś...

WSH
@Pytający

A kto by chcial tu pracowac na akord ?

Kamil
@WSH

Na akord można więcej zarobić, więc i chętni się znajdą. Tylko przy akordzie nie można się lenić i pewnie dlatego co niektórych to odstrasza.

Czy w Mopex His Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jolanta Stefanko występują paczki/bony świąteczne?

Mopsik

Chcieli byście zobaczyć bony/paczki ale nie w tym zakładzie ????????

@Mopsik

Z tego co wiem kiedyś były deputaty. od paru lat wolą do śmietnika wyrzucić niż dać cokolwiek pracownikowi.

@pracownik

Hej, widzę że tu pracujesz. Czy możesz powiedzieć co sądzisz o Mopex His jeśli chodzi o możliwości rozwoju? Czy nowy pracownik może tu liczyć na ciekawą ścieżkę kariery i czy firma oferuje jakieś szkolenia podnoszące kompetencje?

@Mopsik

A czy w ogóle jest jakiś zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, cokolwiek? Nie wiem, wczasowe, gruszowe, albo o! Fundusz pożyczkowy, gdzie pracownicy mogą pożyczać i odbija się im z wypłaty bez odsetek.

ciekawe czy ktoś wyłapie im kiedyś te wszystkie machlojki pomiędzy spółkami..... tu PPHU tu Sp. z.o.o tu jakieś Mopptexy przechodzące z rąk do rąk.(usunięte przez administratora)

@pracownik

Pracujesz w Mopexie, tak? Czy sądzisz że to dobre miejsce dla ludzi, którym zależy na rozwoju? Są tu jakieś szkolenia, można się uczyć nowych rzeczy? No i jak wygląda sprawa zarobków, jakie są tu pensje? :)

Domaszowice City

Nie polecam ,,pracy'' w tym zakładzie, akordkówka, nerwy i konfidenci + stali pracownicy tej firmy wytrzymuja tu tak dlugo ze wzgledu na powiazania rodzinne z kierownictwem

Co za żałosne bzdury

Dżaga

Popieram zdanie pani Kasi (imiona pisze się z wielkich LITER!)-stek bzdur! Jako wieloletni pracownik mogę powiedzieć, że pani Anetka zawsze pomocna, miła uśmiechnięta! :)A do spraw służbowych zawsze podchodzi rzetelnie!

Oj Justynka nie popisałaś się tym wpisem a może tobie żal (usunięte przez administratora) ściska że nie możesz z nikim pogadać. Pani Anetko super z Pani babka i niech się Pani nie przejmuje beznadziejnymi ludźmi

Czy pracownicy w Mopex His Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jolanta Stefanko dogadują się między sobą?

Pracownicy nie dogadają się między sobą. Właściwie to trudno się dziwić, skoro w tym zakładzie ,zarówno kierownictwo jak i brygadzisści nie szanują ludzi. Atmosfera jest beznadziejna ,stąd też pewnie taka rotacja ludzi.

Ksawciu
@Anonim

(usunięte przez administratora) prawda atmosfera jest fajna a jeśli ktoś nie potrafi się zintegrować z innymi to jego problem

@Ksawciu

Ty,jak rozumię, bardzo szybko i skutecznie się integrujesz z kierownikiem , skoro takie brednie wypisujesz

przestrzegam wszystkich, którzy chcą iść tam do pracy . akord, który wprowadzili jest śmieszny i jedynie kto na tym dobrze wychodzi jest sam szef. na hali panuje straszna atmosfera, wydzieranie się po ludziach, a nawet sytuację, które mogłyby być podciagniete pod mobbing. nowi, którzy przychodzą płaczą przy taśmie, ponieważ nikt im nie wytłumaczy co mają robić,a tylko stawiają wobec nich wymagania. straszenie pójściem do kierownika jest na porządku dziennym. ludzie z dłuższym stażem którzy pracują są straszni, zachowują się tak jakby ktoś miał im odebrać stanowisko. jeśli jesteś faworyzowany to wieszają na Tobie psy. donoszenie do kierownika jest też na porządku dziennym. pracownicy są tam w ogóle nie szanowani dlatego szkoda waszych nerwów by tam iść. kto mądry ucieka stamtąd a ta prace traktuje jako przejsciowa

Damian

Nie piszesz zbyt pozytywnie na temat atmosfery w pracy... może jednak znajdą się też jakieś plusy? Czy pracodawca oferuje szkolenia dla nowych pracowników? Mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz!

Eryk
@Damian

Szkolenia????????????dobry żart, w tej firmie nie znają takiego słowa

@Eryk

W takim razie co z pracownikami bez doświadczenia, są rzucani na głęboką wodę? I ile taki nowy pracownik może tu zarobić, wiesz coś na ten temat? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Damian

Nie ma czegoś takiego jak szkolenie.

zadowolony

Generalnie firma jest przez pracowników dobrze oceniana co nie znaczy, że wszyscy takie mają zdanie bo nie każdy stara się dobrze pracować.

Grzesiu
@zadowolony

Czyli zeby miec dobra opinie o pracidawcy to trzeba dobrze pracowac. (usunięte przez administratora)

Dddd

Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca jako magazynier bo widziałem ofertę i chciałbym się czegoś więcej dowiedziec

Gggg
@Dddd

Daj sobie spokoj. Praca w zimnym magazynie. Non stop sa jakies problemy a jaki balagan. Szef chodzi i tylko oblicza co jeszcze bys tam mogl zrobic itd. Nie wspomne juz o glownym komfidencie na magazynie. W sumie tylko wydaje towary ale trzeba uwazac

@Dddd

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie. Jako wieloletni pracownik wiele mogę powiedzieć o zakładzie( pracuje w tej firmie dlatego że mam blisko) Nie warto zaczynać współpracy z ludźmi którzy w żaden sposób nie szanują pracownika. Dla nich każdy z nas jest pionkiem, dostaniesz stawkę taką jaką oni ci zaproponują i broń Boże żebyś w najbliższej przyszłości upomniał się o jakąś podwyżkę. To co masz ma ci starczyć na kolejne kilka lat,jak się nie podoba "Do widzenia". Brak możliwości rozwoju, brak jakiejkolwiek pomocy ze strony współpracowników, kierowników czy brygadzisty. Idąc do tej firmy masz posiadać taką wiedzę na temat funkcjonowania zakładu, że zaczynając pracę masz nikomu (usunięte przez administratora) nie zawracać "pytaniami. Jeśli popełnisz błąd...wiadomo...Ty odpowiadasz, chyba że błąd popełni kierownik,to ....również ty odpowiadasz ???? Większość ludzi którzy tam pracują, dostali się przez rodzinę bądź znajomych....Ci w miarę funkcjonują, reszta zapier.....la za "miskę ryżu "

władeczek

praca dla masochistów. nie polecam pracowałem w wielu firmach, w kraju i zagranicą, ale takiego cyrku to nie widziałem (usunięte przez administratora) właścicieli to aż poraża.

name

Szkoleń nie ma żadnych. współpracownicy wbijają nóż w plecy każdemu. wypłaty to jakaś porazka, a akord...?! sami sobie odpowiedzcie.

Damian

@Mmm a mówiąc o wrednych ludziach masz na myśli też współpracowników czy tylko zarządców?

Mmm

Wszystkie negatywne komentarze na temat firmy MopexHis to niestety sama prawda... wyzysk człowieka przez człowieka... Ludzie wyjątkowo niesympatyczni i wredni! Pracowałam już w kilku firmach i czegoś takiego jak w Mopexie nie spotkałam. Bardzo zła atmosfera, a ludzie dla szefostwa to tylko kolejne numerki. Zdecywane NIE dla MopexHis!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mopex His Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jolanta Stefanko - Zieleniec

• Jak się pracuje w Mopex His Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jolanta Stefanko?

Zobacz opinie na temat firmy Mopex His Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jolanta Stefanko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mopex His Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jolanta Stefanko?

Mopex His Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jolanta Stefanko
1.4/5 Na podstawie 43 ocen.
  • ul. Namysłowska 27
    46-034 Zieleniec