Opinie o All4Home w Michałowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie All4Home. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie All4Home na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All4Home w Michałowice

kate26 Nowy wpis

Szybko i sprawnie. Towar zgodny z opisem i bezpiecznie spakowany. Dodane ulotki z pomysłami na prezenty. Zdecydowanie polecam sklep All4home

Michał Nowy wpis

Hej, czy firma wymaga znajomosci języka angielskiego ?

KELA MOON Nowy wpis

Zgadzam się z zupełności z ostatnią opinią.Szczotka do wc, która kosztowała ponad 200 złotych, nie dość że jest z innej serii to w dodatku po próbie reklamacji brak jakiegokolwiek odzewu. Zazwyczaj nie piszę opinii, bo mi szkoda czasu, ale w tym wypadku z uwagi na to, że za taką cenę oczekiwałem konkretnego produktu to nie ma o czym mówić. Jeszcze to unikanie kontaktu z klientem po transakcji. ODRADZAM ZAKUPY W TYM SKLEPIE!!!

Mario Nowy wpis

Mieliście wszyscy kupujący szczęście !!!!!! Ja pomimo że czekam na towar ponad miesiąc to nikt nie raczył mnie poinformować co z towarem - a obsługa fatalny gdy chciałem się coś bliżej dowiedzieć - zostałem potraktowany jak(usunięte przez administratora) - Nigdy więcej takiego sklepu

Czy rozmowa kwalifikacyjna w All4Home spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Gosia

Bardzo dobry sklep oferujący konkretne produkty, wykonane z wysokiej jakości materiałów, szybka dostawa.

monika

Witam serdecznie, również moim zdanie sklep zasługuje na rekomendację. Duży wybór - jest w czym wybierać. Ostatnio też tam zakupiłem pufę. Nie wygórowana cena. Przesyłka dobrze zabezpieczona bez opóźnień. Kontakt ze sprzedawcą również mogę podsumować jako ok.

AGA

Wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami, szybka dostawa, wysyła gratis. Dobry kontakt ze sklepem.

ania

Bardzo podobaja mi się lampki nocne które kupiłam każdemu w rodzinie, są świetne, wyglądają rewelacyjnie i daja fajne intymne światło!

ania

Zakupiłam piękną karafkę na wino, była w bardzo dobrej cenie, paczka przyszła bardzo szybko, świetnie zabezpieczona przed zniszczeniem. Polecam zakupy w tym sklepie

bardzo dobry sklep z dekoracjami do wnętrz. Mają bardzo piękne rzeczy i niskie ceny

adrian

Kupiłem dla syna pufke - worek, bardzo fajna, miła w dotyku, solidnie wykonana, przesyłka była szybka, bardzo dobra cena. łatwa w czyszczeniu.

Tina

Rewelacyjny sklep, miałam okazję niedawno kupić w nim piękny zestaw do jajek na twardo marki Menu Verner Pantone, jestem zadowolona z jego zakupu, znakomicie wygląda, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o All4Home - Michałowice

All4Home