All4Home

Michałowice

Opinie o All4Home

KELA MOON

Zgadzam się z zupełności z ostatnią opinią.Szczotka do wc, która kosztowała ponad 200 złotych, nie dość że jest z innej serii to w dodatku po próbie reklamacji brak jakiegokolwiek odzewu. Zazwyczaj nie piszę opinii, bo mi szkoda czasu, ale w tym wypadku z uwagi na to, że za taką cenę oczekiwałem konkretnego produktu to nie ma o czym mówić. Jeszcze to unikanie kontaktu z klientem po transakcji. ODRADZAM ZAKUPY W TYM SKLEPIE!!!

Mario

Mieliście wszyscy kupujący szczęście !!!!!! Ja pomimo że czekam na towar ponad miesiąc to nikt nie raczył mnie poinformować co z towarem - a obsługa fatalny gdy chciałem się coś bliżej dowiedzieć - zostałem potraktowany jak(usunięte przez administratora) - Nigdy więcej takiego sklepu

Gosia

Bardzo dobry sklep oferujący konkretne produkty, wykonane z wysokiej jakości materiałów, szybka dostawa.

monika

Witam serdecznie, również moim zdanie sklep zasługuje na rekomendację. Duży wybór - jest w czym wybierać. Ostatnio też tam zakupiłem pufę. Nie wygórowana cena. Przesyłka dobrze zabezpieczona bez opóźnień. Kontakt ze sprzedawcą również mogę podsumować jako ok.

AGA

Wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami, szybka dostawa, wysyła gratis. Dobry kontakt ze sklepem.

ania

Bardzo podobaja mi się lampki nocne które kupiłam każdemu w rodzinie, są świetne, wyglądają rewelacyjnie i daja fajne intymne światło!

ania

Zakupiłam piękną karafkę na wino, była w bardzo dobrej cenie, paczka przyszła bardzo szybko, świetnie zabezpieczona przed zniszczeniem. Polecam zakupy w tym sklepie

Ewa

bardzo dobry sklep z dekoracjami do wnętrz. Mają bardzo piękne rzeczy i niskie ceny

adrian

Kupiłem dla syna pufke - worek, bardzo fajna, miła w dotyku, solidnie wykonana, przesyłka była szybka, bardzo dobra cena. łatwa w czyszczeniu.

Tina

Rewelacyjny sklep, miałam okazję niedawno kupić w nim piękny zestaw do jajek na twardo marki Menu Verner Pantone, jestem zadowolona z jego zakupu, znakomicie wygląda, polecam.

Zostaw opinię o All4Home - Michałowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie All4Home