Opinie o Trans-Kris Transport Krajowy Anna Balcer w Ciążeń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Trans-Kris Transport Krajowy Anna Balcer. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Trans-Kris Transport Krajowy Anna Balcer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans-Kris Transport Krajowy Anna Balcer w Ciążeń

Kamil Nowy wpis

Kierowcy - jak oceniacie pracę tutaj?

Kiero Nowy wpis

Witam ja tam pracowalem w tej firmie prawie dwa lata jak wszędzie było ruznie ale nie mogę patrzeć jak ludzie po chamsku opisują takie rzeczy te wpisy robią zlosliwi ludzie z Ciazenia co ich coś boli nie kierowcy a co do aut jak ktoś dbał tak miał a nie przyjechał z trasy trzasnol dzwiami i ciał nie powiedzial nic tylko wsiadal i rura Ja tam pracowalem zwolnilem się bo wyjechalem za granice ale jak cos potrzebowalem zawsze moglem liczyc na pomoc prywatnie i niech ci ludzie niepisza o zlomach bo auta jak na ten czas byly pożądane nawet jeden zestaw byl salonowy nówka volvo fh4 plus nówka naczepa kronka wszystkie auta byly w globie a co do tych Ukraińców co piszą i bialorusuw to smierdziele tam gdzie się wysra tam śpi i je niedziwie się ze im potracili kasę to barachlo narobili tam podobno mase strat i kosztów kończę to i pozdrawiam Krzysztofa i Anne

Katarzyna Nowy wpis

@Gadula, Twoje zadowolenie odnośnie firmy Trans-Kris Transport Krajowy Anna Balcer jest z poziomu klienta, czy byłego bądź obecnego pracownika? Jeżeli posiadasz doświadczenia związane z pracą w tej firmie to. proszę, abyś podzieliła się nimi tutaj na forum. Każda opinia na temat tego miejsca pracy jest cenna, dla osób, które rozważają podjęcie zatrudnienia u tego pracodawcy.

Gadula Nowy wpis

Jak dla mnie to ta firma jest super a zwłaszcza Pan Gabryś miły sympatyczny siedziałam razem z synem obok kierowcy i mimo ze dziecko zasnelo to kierowcy to nie przeszkadzało pozdrawiamy serdecznie Pana Gabrysia i zyczymy szerokiej drogi

Firma Trans-Kris Transport Krajowy Anna Balcer w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko KIEROWCA BUSA DO 3.5 TONY.. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Katarzyna

@szukam kontaktu, poszukujesz kontaktu do firmy Trans-Kris Transport Krajowy Anna Balcer, próbowałeś może wysłać e-maila w celu podania właściwego kontaktu do pracodawcy? Możesz napisać, w jakim celu potrzebujesz się skontaktować z tą firmą? Może jesteś byłym pracownikiem firmy i mógłbyś podzielić się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tym miejscu? Zachęcam do odpowiedzi w temacie.

szukam kontaktu

czy ktoś ma numer telefonu do tej firmy? ten który jest w internecie jest błędny

Irek

Niestety niektórzy potrafią tylko obrażać innych a później dziwią się, że ich nikt nie szanuje.

Фирма давно уже пробила дно . Машины злом. Прицепы ещё хуже. Кшистоф шеф чмо ещё это!!! Анна жена шефа не лучше! Денег своих полностью не получите ни когда будут тянуть кота и ждать пока вам не надоест дзвонить . Рейсы на Венгрию по тропинкам чтобы не попасть не дай бог на контроль, потому что штрафи за ихние машины валят большие, забирают прицепы за ТС.Работают в основном Украинцы Белорусы . На фирме 6 машин . Иногда отказываются грузить машину из-за тех.состояния прицепа.Но есть один плюс -берут водителей которые даже не умеют ездить!!!!!

ciążynioki

Juz opini nikt nie pisze bo same kacapy tam robią i nie ma komu ale trzeba im dać namiary na ta stronę to tez będą pisać kris ty dziadzie ostatni jakich nie ma my pamiętamy o tobie.Życzliwy

waniula

Dno to Malo powiedziane na ten grajdoł to nie ma określenia ale szambo by pasowało trochę na pewno pozdrawiam wspaniałych pracodawców z ciążenia czytaj debili hehehe.Robią tylko pośmiewisko z siebie no ale przynajmniej jest się z kogo pośmiać i komu pojechać od czasu do czasu

Przemek

Ta zwolnili firma dnooooo

Kierowca ;)))

Nie polecasz bo cie zwolnil. Hahaha dno

Xxxxx

Sama mądrość

Driver

Po, co pracowaliście w tej firmie skoro były złomy ? Trzeba było się zwolnić i odejść z honorem zostawić to oraz dać spokój firmie i znaleźć sobie lepszą pracę i jakość auta. Nie trzeba było na złomach jeździć.

Prezes

Nie przyjmują wszyskich zgłoś sie napewno nie bedziesz żałował

Nowy PL

A ta firma tylko wschodnich kierowców przyjmuje bo chciałem za praca tam jechać?jak by dali 5000zł podstawy +diety,płacił za urlop i wczasy w Licheniu to chyba bym się skusił.

Gruby

Pracowałem w tej firmie półtora roku i nie nie narzekam zapałek w oczy nie wkładałem kasa na czas i diety. Zwolniłem się ponieważ zależało mi na lepszej marce samochodu lecz po dwóch tygodniach wróciłem i pracowałem następne cztery lata. Po czterech latach niestety zwolniłem się z przyczyn rodzinnych, a z byłymi szefami utrzymuje dobre kontakty. Wiem, że inni kierowcy po postu nie szanują sprzętu, a mój był w stanie idealnym i nigdy mi się nic nie zepsuło przez cztery lata.

Meg.77.7

Nie polecam!!! Przewoznik o mnie zapomnial! Stracilem duzo czasu i nerwów.

Das

Nie polecam !! Były pracownik