Mikom-Sped Sp. z o.o. Transport Samochodowy

Lębork

Opinie o Mikom-Sped Sp. z o.o. Transport Samochodowy

syn

Odważni za klawiatury i anonimowo . Powiedz w oczy . "syn"

Jop
@syn 27.07.2016 15:45

Ja moge )))) tylko badz sam a nie z kolegami pajacu

&*

Nie polecam.Właściciel to cham i prostak! Nie potrafi normalnie z ludzmi rozmawiać.Drze się na wszystkich i o wszystko.Nie potrafi przyjąć do wiadomości że nie ma racji.Pracowników traktuje jak własność.Jego syn to dokładnie to samo.Asympatyczni ludzie

olo

a czy ktos pracowal w lęborku u pana dębka firma transportowa ..prosze o kontakt!!karolinaa496@wp.pl

nie istonte

nie idzcie do tego dziad-transa, nie wypłaca pracownikom zarobionych pieniedzy kiedy kierowca chce odejsc w "normany" sposob czyli powiadamiajac pana Mareczka, to moze sie liczyc z nieotrzymaniem tkzw. delegacji na ktore i tak trzeba czekac po uplywie okresu wypowiedzenia ponad 30 dni i wiecej... ponadto w umowach ktore daje Mikolajczyk jest dopisek ze jezdzisz za 28 EUR a slownie dogadujesz sie na przyslowiowe 45-47, plus to ze od umow o prace nie sa odprowadzane skladki zdrowotne i nie ma zadnego ubezpieczenia w razie jakiegokolwiek wypadku, tacho rowniez jest naciagane i atmosfera wcale nie sprzyja dalszej wspolpracy. Bedac pracownikiem otrzymujesz wyplate w 3 ratach tj: na 10tego podstawa, na ok 15-stego ok 70% diet i ok 20stego reszta. Takze majac na uwadze wasze dobro nie idzcie do tego zlodzieja chama i prostaka

reszk.

tych co nieplaca to niebrakuje i traktuja pozadnych ludzi jak bydlo z leborka

szyder

borys wróć do szkoły i naucz się pisać po POLSKU :)

smutny

Polecam ! Mało zostało takich firm jak ta ! Same automaty, same Volva. Z przyczyn osobistych musiałem zrezygnować . FIRMA GODNA POLECENIA !

były kiero

Firma godna polecenia. Wiele się u Nich pozmieniało na WIELKI PLUS ! Ze wszystkim idzie się dogadać , płatność w terminie, zgrana ekipa !

borys123

Nie radze tam isc do pracy to jest zwykly zlodziej ktory ludzi ma za swoja wlasnosc nie licza zie z tachfrafem kaza przeginac zarobki tez lipa. zwykly chlop od pluga oderwany nie ma pojecia o prowadzeniu firmy kretyn i idiota synalek co jest spedytorem tez kawal chama kretyna i reszty imbecyla mysli ze jest najmadzejszy a w rzeczywistosci glupszy niz ustawa przewiduje. a poza tym to zwykli (usunięte przez administratora). pozdrawiam i omijajcie ta firme z daleka

ninka11

Niestety...ale mogę potwierdzić tą smutną prawdę...szczerze odradzam...za biegły język i papierologię 1400zł na początek...porażka...nie mówiąc o atmosferze...porażka nie polecam...szef nie jest w porządku...

Wypowiedź użytkownika \"blazej\" to chyba sam szef sobie pisał. Prawda jest taka: szef nie liczy się z pracownikami, traktuje ludzi jak przedmioty. Większość pracowników których zwalnia ląduje w sądzie. Jest niesamowicie chytry i zdecydowanie nie umie prowadzić firmy która i tak już się wali. Jeżeli nie chcecie problemów nie idźcie do niego!

Zostaw opinię o Mikom-Sped Sp. z o.o. Transport Samochodowy - Lębork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mikom-Sped Sp. z o.o. Transport Samochodowy