Opinie o Inter-Log Sebastian Sitko w Pszczyna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Inter-Log Sebastian Sitko. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Inter-Log Sebastian Sitko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter-Log Sebastian Sitko w Pszczyna

Agata Nowy wpis

Jedni piszą że jest nabór do pracy, a inni że firma zamknięta dekadę temu! I teraz kto ma rację, a kto jest w błędzie :D Pomocy!

Hej Nowy wpis
@Agata

Firma istnieje ale przeksztalciła sie w InterLogGroup z.o.o

Julia Nowy wpis

na stronie www firmy jest teraz ogloszenie o pracy jako spedytor krajowy, jednak nie ma w nim zadnych wymagan jak i tego co firma oferuje, negatywne komentarze o braku wyplat nie swiadcza zbyt dobrze ale są sprzed paru lat, czy teraz firma jest wyplacalna i juz nie ma z tym problemu ?

AKIN

Nie polecam, zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.

mysliciel Nowy wpis
@AKIN

akin a mi sie wydaje ze nie pracowałeś nigdy w tej firmie

Wcale nie płacą. Przepracowalismy półtora miesiąca i nie dostaliśmy wypłat. Nie odbierają telefonu, zero kontaktu. Sprawa złożona w sądzie pracy i jeszcze zgłosimy do programu uwaga. Odradzam. Kretacze i złodzieje.

Koscielny
@Nowy

nowy. - chyba z księżyca spadłeś mi się wydaje - pomyliłeś raczej gwiazdozbiory. hejtem zajmij. sie na innych forach

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Inter-Log Sebastian Sitko? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Nie wyplacalna firma pracowalem i do dzis czekam na reszte kasy

Agata

A czy firma w jakiś sposób tłumaczyła, czym jest spowodowane to opóźnienie, o którym piszesz? Daj znać, jak wygląda kontakt z Inter-Log Sebastian Sitko i czy jesteś na bieżąco informowany o przebiegu Twojej sprawy. Czym się zajmowałeś w Inter-Log Sebastian Sitko?

CIEKAWSKI

WItam - oceniacie firme INTER-LOG Sebastian Sitko - ta działalność została zakończona w roku 2012. :). w posty z 2019 czy 2018 roku :)

Maria

@AKIN a czemu tak odradzasz to miejsce? Co ci nie podpasowało?

Bożena Gleńsk

Polecam!!!

kolargol

@AKIN Możesz uzasadnić ten wpis? Firma jest bardzo dobrym pracodawcą i zastanawiam się kto to napisał.

Hulk

najlepsza firma na świecie a negatywne opinie są (usunięte przez administratora)tak jak ludzie którzy je wypisują pozdrawiam :)

Jasiek

Idealnie to z pewnością nigdzie nie jest. Może wybieramy sobie pracę, która nas zupełnie nie interesuje?

@Jasiek

o czym ty mówiesz?

Gutek

Inter-Log to firma z opinią super pracodawcy. Tylko pozazdrościć pracy w takiej firmie.

klient

Jako klient- nie polecam. Więcej nie napiszę.

NICK

WSZYSTKO OK. Pracownicy i w spedycji i kierowcy OK. Dobry kontakt z Szefami. Polecam

olo

Pracuje w tej firmie dwa lata i jeszcze nie zdazyło sie zebym w danym miesiacu nie dostał wypłaty.Druga sprawa nie zdazyło mi sie zeby nie moc sie skontaktowas z szefem

:):) Yoker

Gorszej firmy nie widzialem a pan Dawid Kurzawa to zwykly pajac co o niczym pojecia nie ma

przewoznik

z wielu firm jeszcze normalnie można się dogadać - polecam - przynajmniej za opóźnienia i inne przypadki - rozumieją i nie wykorzystują jak inne firmy wypisując od razu jakieś śmieszne obciążenia

dobra firma

kukli

ciężka robota (jak robota na platformie) troszkę mało kasy jak za tą robotę ale ogólnie firma ok,pracowałem odszedłem na cos lżejszego

D

Jak się komus nie chce robic to zawsze cos będzie nie pasować,jak dla mnie firma ok .Prezesy tez w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Log Sebastian Sitko - Pszczyna

Inter-Log Sebastian Sitko