Erra Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe

Opinie o Erra Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe

Gość

Miałem okazję podjęcia współpracy. Po pierwsze oferta z częścią pod stołem. Na jednej rozmowie uzgodnione jedne warunki, na następnej okazało się że inne. Oczywiście nie pracuje tam Ale udało się porozmawiać z jednym z kierowców który od kilku lat pracuje na umowę zlecenie. Wiem też ze kilku zatrudnionych po trzech miesiącach miała zmienione warunki pracy, oczywiście na korzyść pracodawcy. Zmiana ustaleń że strony firmy z dnia na dzień mówi samą za siebie

Pan Adam

Pracuję w ERRA od trzech lat jak wielu innych kierowców w oddziałach w Polsce i takie gadanie że coś tam pod stołem że Szef unika kierowców że pracy za dużo to jest jedno pieprzenie głupot przez słabych ludzików i to za plecami . Prawda jest taka że kasa nie najgorsza że firma wypłacalna samochody z 2015 i 2016 roku nikt się nie czepia o byle co i nie obcina wypłaty tylko Szef potrafi dać premie jak się chce pracować . Co dziennie jest się w domu . Prawda że Szef rzadko spotyka się z kierowcami ale przy niemal 100 pojazdach i tylu kierowcach to zapewne nie jest łatwe i dla tego ma wyznaczonych ludzi do tych zadań . Ja osobiście Polecam firmę ERRA a wszystkich nie zadowolonych Pozdrawiam i nie wypisujcie głupot bo się pracować nie chciało .

franek

Nie polecam tej firmy rejestracja na najniższą krajową a reszta pod stołem, a najgorzej z tą resztą bo jak się nie upomnisz to nie dostaniesz. Szef unika kierowców żeby czasem nie upominali się o podwyżki bo w tej firmie to nie realne pracy dużo a płaca tragiczna

Heniek

Dziękuję za szczere opinie , już miałem jechać na spotkanie,czyli nic nowego następny DZIAD BUD....................................

Gość

Wymagamy: własna nawigacja samochodowa, Może jeszcze własny samochód? Co za obszczymurek daje takie ogłoszenia?

SEBA

Tylko kraj. Praca codziennie - trasy wyznacza kontrahent, z którym współpracuje firma.

tomi

Napiszcie mi co do wyjazdów w firmie Erra Sp.z o.o. czy jazda tylko po kraju i jaka częstotliwość jest ich.

czesio

Bardzo polecam Ta firme. Zarobki ok. Co Najwazniejsze dla mnie I mojej rodziny codziennie jestem w Dom z rodzina.polecam. Nowe auta

mietek

Ja pracuj juz kilka lat w tej Firmie i właśnie w tym oddziale Wroclaw. Pieniadze na czas, premie od szefa, mila atmosfera pracy.Firma inwestuje w nowe auta, zaczynaliśmy od 5 aut a mamy juz 13 aut w tym oddziale. Polecam

A. R.

Właśnie po prawie trzech latach pracy rozstaję się z Firmą Erra - z wielkim żalem. Bynajmniej, nie z powodu Pracodawcy tylko ze względów osobistych. Z żalem, ponieważ w dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć firmę, w której pracuje się tak przyjemnie. Płace uczciwe i wypłacane na czas. Gorąco polecam... :)

Black

Erra nie płaci na czas. Dyrektor logistyczny ma za nic kierowców każąc im jeździć od 4:30 rano do 19:00 nawet, nie widząc w tym nic złego. A nawet po pracy nie ma czasu prywatnego, bo wydzwania w różnych sprawach. Zatrudnienie na niecałe 1500 w umowie, a reszta pod stołem. I jeszcze każą przyjeżdżać po kasę jeśli chcesz ją mieć... Generalnie nie polecam. Zresztą widać po rotacji kierowców jaką mają - 3 m-ce próbnego i każdy ucieka. I nie wierzcie w nic co usłyszycie na rozmowie o pracę... wciskają kit żeby tylko złapać kierowcę, bo co chwila ktoś im dochodzi, a samochód który nie jeździ, nie pracuje na siebie. Firma dno.

Niśka

Nie "nikt nie pisze" (bo wczoraj napisałam) tylko admin usuwa negatywy. No cóż przynajmniej nie narzekaj, że nikt nie pisze, tylko dlatego, że szukasz samych pozytywów.

Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie Erra Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe?

Zostaw opinię o Erra Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Erra Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe