Frigo Spedycja i Transport Góral Marcin

Opinie o Frigo Spedycja i Transport Góral Marcin

BBBB

FIRMA FRIGO PRACUJIE ZA FRIKO

marcinek

pracowałem u niego nie płaci nie ubezpiecza oszukuje za szantarzujie za strasza nie odbiera telefonu

bogdan

polecam firme frigo. pracowalem do konca i juz jestem na emeryturze

daf 105
@bogdan 09.03.2017 10:50

co ty (usunięte przez administratora) czlowieku???!!!! jest zwyklym oszustem i zlodziejem, a ty pewnie jestes od gorala albo goral to ty!!! FRIGO=ZLODZIEJ!!!!!

góra kalwaria

dobrze, że tu trafiłem. czysty przypadek. człowieku wisisz mi fakturę od półtora roku. zero kontaktu. nie ukrywasz się???

Krzysztof89

Oszust. Z moich informacji wynika ze ma juz wielu dłużników i wiele spraw w sądzie generalnie napewno nie płaci ostatniej wypłaty z wcześniejszymi wychodzi rożnie często nawet paliwo ma nie zapłacone. (usunięte przez administratora) który potem nie odbiera telefonów omija szerokim łukiem. Ma tyle spraw w sądzie ze nawet sie w sądzie juz nie stawia. Utrudnia kontrole z państwowej inspekcji pracy

Driver

Oszust ,cwaniak, nieodpowiedzialny. Nie płaci . Omijać szerokim łukiem to mało powiedziane.

witek

polecam firme frigo pracuje juz 2 lata szef.w.porzadku

janek

polecam firme frigo. normalne podejscie wyplata terminiwo

marcin

znam cie i pracowales u mnie? nie pamietam zebym zatrudnial jakiegos Nikolaia. a moze Ivana Kolesnikova z Kijowa. zlodzieja ktory okradl mi auto w niemczech i uciekl na ukraine.

Nikolay

Ukraińcy i białorusini obchodzą z daleka firmę, dużo na forum o niej.

neptek

polecam firme frigo spedycja. pracuje juz 2 lata. fakt jezdzimy na przerzutach ale taka praca. lepiej taka robote robic we frigo jak dorabiac niemca. wyplata zawsze na czas. zjazdy regularne. szczerze polecam

Marcin

Znamy sie? Bo nie sadze zeby pan był moim pracownikoem

Marcin

Wcale sie nie ukrywam i zawsze odbieram telefony. Jeżeli ma pan jakies zastrzeżenia to proszę sie ze mną skontaktowac

KIM
@Marcin 01.02.2017 19:18

OSZUST

Ruslan

Oszust

krzysztof722

Odradzam wszystkim tego człowieka

Andre 61

Nieuczciwy gość nie . Ukrywa się i nie odbiera telefonów nie polecam współpracy

Zostaw opinię o Frigo Spedycja i Transport Góral Marcin - Marysin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frigo Spedycja i Transport Góral Marcin