Frigo Spedycja i Transport Góral Marcin

Marysin

Frigo Spedycja i Transport Góral Marcin

Opinie o Frigo Spedycja i Transport Góral Marcin

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

janek

polecam firme frigo. normalne podejscie wyplata terminiwo

Kudłaty
@janek 07.03.2017 07:06

witek i janek to jeden i ten sam dzbanek ha,ha,ha,ha Dzbanek myśli że jak komentarz w różnych godzinach napisze to nikt nie skuma że to dzbanek pisał ha,ha,ha,ha

Gregor

Nie daj boże trafiać na takich ludzi trzymać się od tej firmy z daleka facet jest nieuczciwy i wykorzystuje ludzi nauczył się jak robić żeby nie zapłacić i w sądzie nie mieć szans wygrać...

Poszkodowany

Witam poszukuje kontaktu z oszukanymi kierowcami.Sam zostałem oszukany i nie dostałem wynagrodzenia sprawa w sądzie trwa.prosze o kontakt mailowy poszkodowanyprzezFRIGO@onet.pl

marcin
@Poszkodowany 23.01.2018 10:37

no i umoczyłes

Abc

Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy!!! Oszust jakich mało. Nie potrafi zapewnić swoim pracownikom paliwa, co dopiero mówić o godziwym wynagrodzeniu. Wszystkim radzę aby trzymali się z dala od niego, zaoszczedza nerwów i straconego czasu.

wojtek
@Abc 13.06.2018 16:13

od kiedy to pracodawca ma zapewniac pracownikom paliwo? czy masz na mysli tankowanie prywatnego auta na sluzbowa karte paliwowa?tak raczej zaden pracodawca nie robi. a co do wynagrodzenia to kazdy pracuje za ile uwaza i nie oczerniaj czlowieka bo to ty pewnie sokałes paliwo ze zbiornikow i to ciebie wyjebal dyscyplinarnie

Marcin

Wcale sie nie ukrywam i zawsze odbieram telefony. Jeżeli ma pan jakies zastrzeżenia to proszę sie ze mną skontaktowac

Kiero
@Marcin 01.02.2017 19:18

Po 2 - 3 miesiące wstrzymuje wypłaty zwolnij się nie dostaniesz nic . Brak środków na paliwo na opłaty użyj swojej karty.

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić aktualny stan firmy Frigo Spedycja i Transport Góral Marcin?

wojtek
@Administrator 28.04.2018 09:37

pracuje juz rok. bez problemu. robota jak wszedzie bez problemowo. polecam.

Możecie opisać aktualną sytuację Frigo Spedycja i Transport(usunięte przez administratora)? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

WŻK
@Administrator 19.03.2018 09:49

Dlaczego zniknely bardzo pomocne opinie o firmie.

Pati

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego ? Idealnych firm nie ma

bogdan

polecam firme frigo. pracowalem do konca i juz jestem na emeryturze

witek

polecam firme frigo pracuje juz 2 lata szef.w.porzadku

Nikolay

Ukraińcy i białorusini obchodzą z daleka firmę, dużo na forum o niej.

neptek

polecam firme frigo spedycja. pracuje juz 2 lata. fakt jezdzimy na przerzutach ale taka praca. lepiej taka robote robic we frigo jak dorabiac niemca. wyplata zawsze na czas. zjazdy regularne. szczerze polecam

Marcin

Znamy sie? Bo nie sadze zeby pan był moim pracownikoem

krzysztof722

Odradzam wszystkim tego człowieka

Zostaw opinię o Frigo Spedycja i Transport Góral Marcin - Marysin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frigo Spedycja i Transport Góral Marcin