Frigo Spedycja i Transport Góral Marcin

Marysin

Opinie o Frigo Spedycja i Transport Góral Marcin

Możecie opisać aktualną sytuację Frigo Spedycja i Transport(usunięte przez administratora)? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

WŻK
@Administrator 19.03.2018 09:49

Dlaczego zniknely bardzo pomocne opinie o firmie.

Pati

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego ? Idealnych firm nie ma

Poszkodowany

Witam poszukuje kontaktu z oszukanymi kierowcami.Sam zostałem oszukany i nie dostałem wynagrodzenia sprawa w sądzie trwa.prosze o kontakt mailowy poszkodowanyprzezFRIGO@onet.pl

bogdan

polecam firme frigo. pracowalem do konca i juz jestem na emeryturze

witek

polecam firme frigo pracuje juz 2 lata szef.w.porzadku

janek

polecam firme frigo. normalne podejscie wyplata terminiwo

Nikolay

Ukraińcy i białorusini obchodzą z daleka firmę, dużo na forum o niej.

neptek

polecam firme frigo spedycja. pracuje juz 2 lata. fakt jezdzimy na przerzutach ale taka praca. lepiej taka robote robic we frigo jak dorabiac niemca. wyplata zawsze na czas. zjazdy regularne. szczerze polecam

Marcin

Znamy sie? Bo nie sadze zeby pan był moim pracownikoem

Marcin

Wcale sie nie ukrywam i zawsze odbieram telefony. Jeżeli ma pan jakies zastrzeżenia to proszę sie ze mną skontaktowac

krzysztof722

Odradzam wszystkim tego człowieka

Zostaw opinię o Frigo Spedycja i Transport Góral Marcin - Marysin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frigo Spedycja i Transport Góral Marcin