Opinie o Solid Logistics Sp. z o.o. Firma Spedycyjna w Sady

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Solid Logistics Sp. z o.o. Firma Spedycyjna. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solid Logistics Sp. z o.o. Firma Spedycyjna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Logistics Sp. z o.o. Firma Spedycyjna w Sady

Olekcob92 Nowy wpis

WINDYKACJA FAKTUR VAT Oferuję windykacje faktur VAT zadzwoń lub napisz tel. 536796666 e-mail: olekcob92@gmail.com Wystarczy wysłać fakturę VAT na maila i na tej podstawie przygotujemy zlecenie windykacyjne Brak opłat z góry

Pandemia Strachu....:(

Solid Logistics, firma z tradycjami, zasadami, z ludźmi którzy ja tworzyli oraz zbudowali. Tak było i już nie będzie, na pytanie jak można było sprzedać tak świetną firmę. Ogromną polską firmę czemuś takiemu jak jakiś tam vgl....? Nie znam na to odpowiedzi mogę tylko przypuszczać, Ale przykro mi bo pracowałam tam wiele lat, i wiele lat budowałam to wraz z wami. Wasza decyzja o sprzedaży firmy to nie cyfry, to kilka set rodzin zawiedzionych którzy wam zaufali, którzy robili dla was więcej niż mogłoby się to wydawać.... Większość dobrych ludzi już odeszła, reszta pójdzie w ich ślady, i przyjmują ich z pocałowaniem ręki, często godząc się na wymagania, zachcianki. Każdy znajdzie swoje miejsce i zapomni o firmie z wartościami, ale będzie pamiętać o ludziach którzy dla własnej korzyści wykorzystali, sprzedali i zdradzili ludzi którzy dla firmy robili więcej niż można... I tak kończy się ta smuta historia. mam do was jedno pytanie jak możecie sobie spojrzeć w twarz przed lustrem....? Jak można popełnić taki błąd... żegnaj Solid,

Jakub
@Pandemia Strachu....:(

Rozumiem, ze jesteś zawiedziony sprzedażą, ale czy firma która ją przejęła nie zapewniła dobrych warunków obecnym pracownikom?Jak to aktualnie wygląda? Były jakieś zwolnienia z tego powodu?

PannaMarianna Nowy wpis
@Jakub

Zwolnień nie było, pracownicy sami odchodzą. W zasadzie co miesiąc kogoś żegnamy. To chyba nie wymaga komentarza...?

Honorata Nowy wpis
@PannaMarianna

Co jest głównym powodem odejścia pracowników?

Zawiedziony

Totalny mobing, zero szacunku dla pracownika. Wynagrodzenie nedzne do wykonywanej pracy, nie polecam nikomu.

PRACOWNIK
@Zawiedziony

NIE PRZYPOMINAM SOBIE ABY W SOLIDZIE ŹLE PŁACILI, RACZEJ POWYŻEJ ŚREDNIEJ W TEJ BRANŻY,

Iwona
@PRACOWNIK

To ja się od razu podpytam, jeśli to nie problem :D Ile wynosi pensja w Solid Logistics? Powyżej średniej czyli jakie są widełki wynagrodzenia? Nie za bardzo się orientuję w średnich rynkowych stawkach. Czy na wynagrodzenie ma wpływ nasze zaangażowanie (wyrabianie norm, wyniki pracy)?

Jakub
@Zawiedziony

To nie wiesz, że (usunięte przez administratora) trzeba zgłaszać do przełożonego? Takie zachowania są karalne. Próbowałeś coś z tym zrobić, czy tylko biernie siedziałeś?

Wiarygodny
@PRACOWNIK

Hahaha powyżej średniej? ???? radzę się zorientować w innych firmach o podobnej działalnościach ile płacą. Owszem są takie co płacą mniej ale bez problemu znajdzie się takie które płacą kilka stówek więcej.

Jakub Nowy wpis
@Wiarygodny

Pracujesz tutaj, że aż tak jesteś zorientowany w pensjach? Jeśli tak, to napisz ile można wyciągnąć, bo na razie nikt nie podał konkretnej kwoty, tylko same spekulacje.

Małpka

Spokojnie, Solid Logistics to już VGL ????

esterea

już w marcu..

kraken
@Małpka

Czyli co? Idą zmiany? Chyba na lepsze?

Xl
@Małpka

Właśnie zabrali nam cały socjal. Dziękujemy i wkrótce się żegnamy.

2021
@kraken

Raczej na gorsze ,

Krzysztof
@2021

Czemu na gorsze? Mam pozytywne wrażenia z ludźmi z VGL. Zmiana nie oznacza zmiany na gorsze. Więcej wiary i optymizmu.

Iwona
@Xl

Hej, jak obecnie wygląda sytuacja z socjalem w Solidzie? Wrócił? Dlaczego w ogóle został zabrany? Czy prócz tego zmieniło się coś jeszcze?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Solid Logistics Sp. z o.o. Firma Spedycyjna? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

A co zmienia się nazwa czy właściciel ?

2021
@Marcin

Właściciel sie zmienia ,nazwa pewnie tez.to już jest (usunięte przez administratora) kompletne ,jak można ludzią zabrać socjal (usunięte przez administratora) Solid.

Zielony

Jeśli wszystkie oddziały tej bajecznej firmy funkcjonują tak w Bedzinie to zdecydowanie nie polecam i ostrzegam przed pakowanie się w ten (usunięte przez administratora) Totalny chaos organizacyjny, brak szacunku dla pracownika i jego ciężkiej pracy. Pseudo kierownik myśli ze tak jak on nikt nie ma życia prywatnego, rodziny i innych swoich spraw osobistych i poświęci każda wolna chwile i życie dla firmy. A to wszystko za przeciętne wynagrodzenie zero socjalu i benefitow. Ps nawet kawę pracownikom zabrała firma we wszystkich magazynach no bo jak się okazało firma stoi dobrze finansowo ale na kimś musi oszczędzić. CHAOS, POGARDA DLA PRACOWNIKA I TOTALNA AMATORSZCZYZNA W ZARZĄDZANIU to właśnie cechuje ta firmę. Jeśli komuś to odpowiada to tak to firma dla niego.

Juriy

Moze kiedys to byla dobra firma. Niestety juz nie jest. Obnizenie pensji o 20% aneksem niezgodnym z prawem (z moca wsteczna), pod pretekstem korony - w rzeczywistosci chodzilo o wykazanie jak najwiekszych zyskow przy polaczeniu z innym podmiotem. Oszukiwanie, zwodzenie pracownikow. Serdecznie nie polecam!

dzijajdzo

Niby taka firma a amatorszczyzna jakich mało ! Oddział w Będzinie tragedia. Organizacja pracy dramatyczna chyba ludzie decyzyjni wgl nie mają pojęcia o tym jak powinien sprawnie funkcjonować magazyn.Na wszystkim oszczędzają nawet na sprzątaczce a jedynie co tam doceniają to (usunięte przez administratora) wszystkich o wszystko. Do tego kasa przeciętna i zero socjalu.

Kukilos
@dzijajdzo

Panie magazynierze jeden z drugim, socjal Panu przysługiwał, trzeba było pilnować swego :)

Gazela

Stoję już 4 godz i czekam na rozładunek. Jak usłyszeli że mam cały samochód kartonów to skutecznie mnie omijają . Pod rampy odjeżdżają łata które przyjechały 2 godz po mnie

Mmmm
@Gazela

Tutaj mamy awizację jak w biedronce. Przyjechałaś nie w porę swojej awizacji.

VOO

Dzień dobry, Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko magazyniera w Gdańsku - Stogi. Czy mógłbym prosić o opinię kogoś kto tam pracuje? Jakie warunki, umowa, zarobki? Pozdrawiam

sara.kowalska

Firmę oceniam bardzo negatywnie pod względem pracujących tam osób, spotkałam się z bardzo nieprzyjemnym traktowaniem oraz nieprofesjonalne podejście do pracowników.

Damian
@sara.kowalska

O jakich sytuacjach mowa, możesz podać jakieś przykłady takiego traktowania? Pisałaś o podejściu do pracowników, co możesz mi natomiast powiedzieć na temat wynagrodzenia, na jaką pensję można tu liczyć na samym początku?

Baba

Co za powalona firma w Gdańsku, nie radzę tu ładować! Rampy puste, auta stoją po kilka godzin, w biurze opieprzają kierowców, porażka i wstyd

Było sobie życie....

Zdecydowanie firma rodzinna i to się nie zmienia od lat. Socjal ok, ale wyzysk, praca po kilkanaście godzin dziennie. Wieczny brak ludzi do pracy. Brak szacunku do pracownika, kolesiostwo i (usunięte przez administratora) Lubią tych co wchodzą w . .. boją się tych odważnych mających swoje zdanie. Nie polecam .... W Sadach to 2 Ukraina , w Gdańsku wyzysk, wieczne nadgodziny.

Damian
@Było sobie życie....

Skoro zdarzają się nadgodziny, to chciałbym wiedzieć, w jaki sposób rozlicza je pracodawca? Czy można odebrać je w formie wolnych dni, czy może z tego tytułu możemy liczyć na dodatkowe wynagrodzenie? Proszę, abyś wypowiedział się, jak to w rzeczywistości wygląda.

44street
@Było sobie życie....

W pełni się zgadzam magazynierzy robiący cała brudna robotę są traktowani przez referentów wraz z kierownikiem na czele jak roboty zero szacunku do człowieka cale biuro to zakłamana wywyższająca się banda karierowiczów

Kazik B
@44street

Bo to kolejna grupa lizusów ... Dorawali się do stołów i udają mądrych. Szkoda , że wiedzy brak.... A o kulturze nie wspomnę. Trzy lata temu było inaczej..... Ale to inna władza była nie ten obecny psełdo kierownik.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Solid Logistics Sp. z o.o. Firma Spedycyjna?

Magazynier Z

Kierownik w magazynie w Gdańsku to typowy lizus przypisujący sobie czyjeś zasługi. Nie jest samodzielny podjęcie przez niego decyzji wiąże się z wykorzystaniem innych a potem Działa tak aby zasługi były przypisane jemu w rezultacie to boidudek który wkopalby kolegę a co dopiero innych. Chłopaków w magazynie nie oszczędza , sam to leń. . Na Pracy zna się jak mysz na jedzeniu orzechów.

Z perspektywy przewoźnika, mam nie miłe doświadczenie z powyższą firmą spedycyjną. Ładunek awizowany był na godz. 14 po czym oznajmiono mi, że trzeba czekać 3-4h, następnie przeawizowano ładunek na godzinę 3 rano. Ostatecznie, firma raczyła rozpocząć załadunek o godzinie 6:30, czyli łącznie 16,5h oczekiwania na ładunek. Jedyne wytłumaczenie to "straszny (usunięte przez administratora) na magazynie". Potem przez swoje spóźnialstwo, wymagają terminowej dostawy do odbiorcy kosztem bezpieczeństwa innych. Ogółem nieprofesjonalne podejście do pracy.

liro
@Paweł

Nic sie nie zmienia ładunek Gdańsk - Sady kierowca zajeżdza o 10,00 na rozładunek , pyta sie jak długo rozładunek bo załadunek trwał 20 minut a oni może go jutro łaskawcy rozładują. I ten tekst masz czekać do skutku bo system zmieniają, auto pod plomba a każdą paletę rozbierają ,(bardzo inteligentni ludzie tam muszą pracować ) jakby to wina kierowcy. Szkoda słów jeśli takie mają podejście to nawet nie chce sobie wyobrazić co się dzieje w wewnątrz.

Magi

Dobre warunki, Social, super atmosfera. Polecam

Firma rodzinna, nie ma mowy o awansie. Jeszcze oszukują na wynagrodzeniach. Nie polecam.

W9opp

Pracuję już kilka miesięcy w tej firmie i jest ok.

Stefan

Niezbyt dobrze piszecie. Miałem zamiar starać się o pracę a teraz trzeba się zastanowić.

Billy

Solid moim życiem, najlepsza firma ever

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Logistics Sp. z o.o. Firma Spedycyjna - Sady

• Jak się pracuje w Solid Logistics Sp. z o.o. Firma Spedycyjna?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Logistics Sp. z o.o. Firma Spedycyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Logistics Sp. z o.o. Firma Spedycyjna?

Solid Logistics Sp. z o.o. Firma Spedycyjna
1.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Inflancka 4
    00-189 Sady