CAT LC Polska Sp. z o.o.

Opinie o CAT LC Polska Sp. z o.o.

Dorcia

Potwierdzam co pisze @panikrysia, pracowalam kilka lat w cat duchnice i oszukiwanie klientów odnośnie braku dostaw to chleb powszedni. A dyrekcja wszystko akceptuje. Jednym słowem ma klienta w d..pie????

Pani Krysia

Kiedyś współpracowałam z firmą CAT ale niedotrzymywanie terminów i bardzo niska jakość świadczonych usług zmusiła naszą firmę do zmiany firmy kurierskiej. Więc mogę tylko potwierdzić poniższe. Widzę, że 'fajne' rzeczy dzieją się w tej firmie. Piszę dla przestrogi dla innych, którzy się zastanawiają czy podjąć współpracę z tą firmą. odpowiedź brzmi - NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Robert

Pracowałem kilka dni ale brak pracowków powodował wykorzystanie innych pracowników, nie usmiecha mi sie pracować za kogoś za taką kasę.

Koksu

Potwierdzam to co napisał @Krzysztof. Systematycznie do tej pseudo firm logistycznej przyjeżdża karetka co kilka tygodni. Ostatnio w ubiegłym tygodniu reanimowali pracownika. Diagnoza lekarzy-przemęczenie. A klikaj tygodni wcześniej karetka na sygnale zabrała dziewczynę z biura. Oto cała prawda o pseudo firmie logistycznej CAT- może powinni zmienić nazwę na polską- KAT?!!!!

Rozmowa, jak każda inna, merytoryczna,

Brak informacji zwrotnej, kompletnny brak odezwu w którym kierunku się idzie czy zatrudnią czy nie.

Krzysztof

Wyzysk pracownika, nadgodziny 'nie obowiązmowe' ale jak nie zostaniesz to dziwnie na ciebie patrzą. Obiecują premie jedną, drugą a na pasku nic sie z tym nie zgadza. (usunięte przez administratora) odradzam tą 'firme'.

Mirek

(usunięte przez administratora) na kółkach! Współczuję klientom tej firmy, albo otrzyma zamawiany towar albo nie, może jutro, może za tydzień...... Pracuje w tej firmie kilka miesięcy a nigdy nie widziałem takiego podejścia do klienta, olewają wszystkoi wszyscy. Piszę opinie dla przestrogi dla potencjalnych klientów.

Wójekdobrarada

Zapraszamy do pracy wszystkich chętnych, ktorzy chcą poprawić swoje warunki zatrudnienia oraz pracy do nowej hali H.

Alberto

@Kamila - nie ma co dyskutować tyko trzeba działać. nie oszukujcie pracowników!obiecujecie, obiecujecie a potem rozkładacie ręce.

Kamil

Panie Krzysztofie! Każdy wie, że chodzi o pracowników najniższego szczebla czyli o magazynierów. I niech Pan nie ciągnie ludzi za język. Kiedyś było tak, że pracowałeś rok i była umowa na stałe.

Kamila

@Alberto, napisz nam na jakim stanowisku pracowałeś w firmie CAT LC Polska oraz jak ocenisz warunki pracy? Atmosfera w panująca w pracy była mało stresująca? W swoim komentarzu piszesz, że firma nie dała Ci kolejnej umowy, jak myślisz dlaczego doszło do takiej sytuacji? Chętnie dowiemy się więcej informacji, zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku!

Alberto

Pracowałem kilka miesięcy a następnie skończyła mi się umowa i pracowałem kilka tygodni bez umowy bo mnie zbywali. Jutro, pojutrze ..... ODRADZAM TEGO PRACODAWCĘ

Kamila

@Ryszard, uważasz, aby firma CAT LC Polska nie oferowała zbyt dobrych umów dla swoich pracowników? Proszę rozwiń dla nas ten aspekt, dodaj także informacje co z kwestią dodatków do płacy? Będziemy Ci wdzięczni za Twój kolejny wpis w tym temacie. @Wygnaniec ????, Proszę napisz nam czym objawiało się według Ciebie złe traktowanie pracowników przez firmę Cat LC Polska? Twoja kolejna opinia w tym wątku, może okazać się bardzo przydatna dla innych.

Ryszard

Lepiej do LIDLA iść, z ręką na sercu. ODRADZAM!!! i nie piszę tu żeby zniechęcić jak to piszę Pan K... Nie szanują pracownika, obiecują złote góry a jest całkiem inaczej. Na tych umowach to może wam małpy przyjdą robić!

Wygnaniec ????

Traktują pracowników jak rzeczy, które nie mogą mieć innych spraw na głowie, liczy się tylko praca. Nawet nie łaskaw zadzwonić, że człowiekowi podziękowali (0 wyjaśnienia) w agencji również nic nie wiedzą... żal (usunięte przez administratora) ściska, smutek jajami kołysze. I wgl jak można dac na brygadziste, skończoną ofiarę losu, której pracownicy dosłownie i w przenośni plują w twarz (tak Kuba to chodzi o ciebie). Jednym słowem stado baranów. Osobiście nie polecam ✌.

Niki

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Krzychu

NIE POLECAM!!!!! BARDZO SŁABA FIRMA, NIE DOTZYMUJĄ SŁOWA I ŹLE TRAKTUJĄ PRACOWNIKÓW

Sławek

Szanowni Państwo-jako klient państwa firmy-Składam najserdeczniejsze podziękowanie dla pana PIOTROWSKI PAWEŁ z CAT-Duchnice-Za duże zaangażowanie ,za dużą pomoc,duży wkład wiedzy odnośnie mojej przesyłki.Za wielkie oddanie-by przesyłka dotarła na czas,ponadto informowanie mnie o sytuacji związanej z dostawą-----JESTEM POD WIELKIM WRAŻENIEM wiedzy przez pana Pawła posiadaną na zajmowanym stanowisku (Pełny profesjonalizm) dzięki niemu nie straciłem nadziej co do dostarczenia przesyłki w umówionym terminie----Wielki szacunek dla pana PAWEŁ PIOTROWSKI-----------------------------Szanowny panie Pawle życzę dużo sukcesów ,dużo zdrówka,wytrwałości w tym co pan wykonuje i mam nadzieje że kiedyś jeszcze skorzystam z państwa usług-oczywiście kontaktując się z osobą konkretną stanowczą czyli pańską osobą----Z wyrazami ogromnego szacunku -Sławek.D.

Asd

Pracuje od dwoch w Cat Duchnice,widzialem dobre i zle rzeczy...ale odnosnie wypowiedzi xyz troche przegina...pewnie sam jest jedna z osob ktore donosza i probuja cos zyskac i wtedy odbijaja sie od sciany i wylewa lament na forum.

Michalina
@Asd

Kłamiesz

Michalina

Pracowałam wtej firmie dwa miesiące atmosfera nieciekawa. Kablują.A kierownicy hali Hyundai boją się Ukrainców a wyżywają się na Polakach.

Sławek

Omijać szerokim łukiem firmy Cat w Śremie.

Zostaw merytoryczną opinię o CAT LC Polska Sp. z o.o. - Duchnice

• Jak się pracuje w CAT LC Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CAT LC Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAT LC Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CAT LC Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CAT LC Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CAT LC Polska Sp. z o.o.