CAT LC Polska Sp. z o.o.

Opinie o CAT LC Polska Sp. z o.o.

Serhij

Do kierownika, rób tak dalej. (usunięte przez administratora) pracę. Kijów już niedługo...

Pastuch

Oddział w Komornikach pod Poznaniem. Notoryczny brak ludzi. Ostatnio odeszło 2 magazynierów. Od 2 miesięcy nie znaleziono za nich zastępstwa. (usunięte przez administratora) . Gdy jest skrajna ilość pracy, gdzie magazynierzy pracują w pocie i kurzu, (usunięte przez administratora). Pracownicy są bardzo poirytowani tym faktem. Pensje same mówią za siebie. Od 2 miesięcy nikt nie chce przyjść do pracy. A mówimy o metropolii 1 miliona osób (Poznań i miasta ościenne). Totalnie odradzam

@Pastuch

Wiesz może, dlaczego jest taki problem ze znalezieniem nowych pracowników na stanowisku magazyniera w firmie CAT LC Polska? Ciekawi mnie, czy problemem są warunki pracy, w których należy pracować, czy może zupełnie inna kwestia. Odpowiedz, proszę tak, aby rozjaśnić ten brak zainteresowania tym stanowiskiem pracy.

Kris
@Paweł

Ja odpowiem.Na rozmowie obiecują po trzech miesiącach umowę bezpośrednio z firmą.Oczywiscie benefity i tak dalej.(usunięte przez administratora)Po czym oczywiście mijają miesiące a umowy nie ma.A jak dadzą łaskawie to potrafią obniżyć (usunięte przez administratora).Niby dają jakąś premie (usunięte przez administratora).Ludzie niedługo nikt tam nie będzie pracował chyba że ludzie z wydolnością 3 krotonie poniżej normy.

@Kris

Próbowałeś może dowiedzieć się, dlaczego mimo początkowych ustaleń po upływie 3 miesięcy pracodawca nie oferuje stałej umowy? Ciekawi mnie jak pracodawca argumentuje tę decyzję. Liczę na Twoją dalszą aktywność, aby odpowiednio wyjaśnić tę kwestię.

Kris
@Paweł

Oczywiście.Zawsze podobno francja jeszcze nie zdecydowala:))))))).Pomimo tego warunki defacto ulegaja pogorszeniu(jedna trzecia pensji jest zamieniana na premie ktora nawet nie jest wpisana w umowe).Ludzie już skladaja wymowienia a gwarantuje że na. magazynie w duchnicach zamiar ma zrobic to większość.

@Kris

Pracodawca ma świadomość tego, że takimi posunięciami może stracić obecnych pracowników? Skoro masz informację o tym, że pracownicy planują złożyć wypowiedzenia, to może będzie to najlepszy moment do tego, aby porozmawiać na temat warunków z pracodawcą. Myślisz, że takie rozmowy mogą coś zmienić?

Pastuch
@Paweł

Tak wiem.(usunięte przez administratora). Obiecuja nie wiadomo co a po miesiacu kasa sie nie zgadza.

Emeryt
@Kris

Zawsze maja jakas wymowke. A to Francja a to cos tam....

Rudi

Jezdzilem w kilku firmach ale w tej to jest przegjecie. Kilka nascie godzin w trasie a potem jeszcze zabieraja kase za jakies szkody ktorych nie bylo. Odradzam jezdzic dla tej firmy.

Adaś

Zgadzam się z poniższymi opiniami. To jest kryminał jak oszukują ludzi na kasę! Jako (usunięte przez administratora) wiem co mówię i wszystkim odradzam prace w tej gownianej firmie. Niech sobie (usunięte przez administratora)przerzucić parę paczek i dostanie 2koła to zobaczy o czym mówię.

Rozmowa, jak każda inna, merytoryczna,

Brak informacji zwrotnej, kompletnny brak odezwu w którym kierunku się idzie czy zatrudnią czy nie.

Sct

Szczerze? Robię w duchnicach, 5 miesiąc będzie mi szedł, dostałem 4 razy pensje, i ani razu mi się nie zgadzało, i to nie małe sumy. Raz mi się udało odzyskać ponad 600zl,a reszta stracona. Po zgłoszeniu tego (usunięte przez administratora). Czuję się jakbym pracował tu (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora), c(usunięte przez administratora) Nie będę dalej opisywał tego bo aż strach. Na dniach składam wypowiedzenie. A, już nie nie będę mówił o stawce która zmniejszyli i nikt nigdy nie widział całej premii ????

@Sct

Dzień dobry, rozumiemy rozgoryczenie, kiedy nie zgadza się wyliczenie pensji. Najlepszym sposobem jest wyjaśnienie tej sprawy w dziale personalnym, niezależnie czy chodzi o wypłatę dla pracownika etatowego naszej firmy czy pracownika zatrudnianego przez agencję pracy tymczasowej. Zapraszamy więc Pana / Panią do działu personalnego i omówienie problemu. Proszę również pamiętać, że premie są wypłacane wraz z wynagrodzeniem za kolejny miesiąc (premia za maj wypłacana z wynagrodzeniem za czerwiec), dlatego może Pan/Pani mieć wątpliwości co do wysokości premii. Dział Personalny CAT LC Polska

Sct
@CAT LC Polska Sp. z o.o.

Serio? Myślicie że to nie było przerabianie? Nawet listy obecności nie chcą mi pokazać. I ciągle odsylanie do kogoś innego. Premia... Żeby chociaż raz się podstawa zgadzał, i to nie tylko u mnie, 20 nowych osób przyszło na nowy dział i z tego 15 mialo problemy i od razu uciekli. Szkoda mojego czasu. Nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach pracy. Resztę opinni wystawie jak wypowiedzenie się skonczy. Pozdrawiam.

@Sct

Zgadzam sie z ponizszym. (usunięte przez administratora) na kazdym kroku i udaja greka.(usunięte przez administratora)......

Wymagaja zebys pracowal z trzech a placa slabiutko.

Kkkarma

firma po trzech miesiacach pensi nawet o (usunięte przez administratora).

Kkkarma
@Kkkarma

Przepraszam nie dopisałem obniżają ok (usunięte przez administratora)

Oszukany

Dlaczego blokujecie negatywne opinnie?

Oszukany

uwaga na tą firme!!!popracujesz 3 miesiace a potem obnizaja ci wynagrodzeniea nie to dowidzenia..Szkoda czasu firme.(wogole prawie nie daja. Ummowy bezposrednio)

QWERTY

Proszę nie kasować negatywnych opinii bo właśnie temu służy ta strona. Każdy ma prawo wypowiadać się źle lub dobrze, a kasowanie wpisów to ukrywanie całej prawdy.

@QWERTY

Zgodnie z pkt 6 & 4 (zasady korzystania z serwisu) regulaminu Gowork, administratorowi przysługuje prawo do usunięcia bądź moderacji treści, które uzna za bezprawne lub niezgodne z Regulaminem. Jeśli publikował Pan / publikowała Pani post zawierający takie treści, administrator skorzystał z tego prawa i Pana/Pani post został usunięty z widoku publicznego. Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii korzystając z adresu email: lcpl_opinie@groupecat.com. Zespół CAT LC Polska.

Rysiek
@CAT LC Polska Sp. z o.o.

Nie mówię tutaj o treści niezgodnej z regulaminem tylko o niepochlebnych opiniach na temat firmy cat. Pracownicy piszą niestety negatywne opinie bo taka jest prawda o tej firmie. A i tak wpisy sa kasowane. W zwiazku z powyższym nie uważam, że jestescie niezależnym serwisem.

Mateuszsc1990
@CAT LC Polska Sp. z o.o.

witam, kto prowadzi rekrutację na magazyn który znajduję się w Sosnowcu? Chciałbym poznać warunki i umówić się na jakieś spotkanie.

@Mateuszsc1990

Dzień dobry, prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@groupecat.com lub kontakt telefoniczny z Działem Personalnym, + 48 22 166 50 85. Dział Personalny CAT LC Polska.

rekruter
@CAT LC Polska Sp. z o.o.

Zasłanianie się prawem jest zwyczajnie żałosne. Zamiast cenzurować niewygodne dla siebie opinie, proponuję zacząć je czytać ze zrozumieniem. I pochylić nad problemami jakie wskazują opiniujący. A podawanie maila, czegoś w rodzaju książki życzeń i zażaleń. To już po prostu kpina z ludzi. Tak, ślijcie nam swoje negatywne opinie ale po cichu, tak by nikt ich nie widział. Drodzy Państwo, to nie te czasy, że łaskę mogliście komuś robić. Bo na twoje miejsce znajdę 10 innych. Dziś albo wy się staracie przyciągnąć pracowników, albo sami sobie pracujcie w opisywanych warunkach.

Mateusz
@rekruter

Taka jest wlasnie rzeczywistosc w tej firmie. Nie chca rozmawiac z ludzmi o problemach bo sami wszystko wiedza najlepiej. Jak zaczna odchodzic klienci jeden po drugim to juz bedzie za pozno. To ze doswiadzeni ludzie, ktorzy budowali ta firme odchodza to jest juz standard. (usunięte przez administratora)

Ela

Zgadzam sie, ze nje nalezy kasowac negatywnych opinii. Pracowalam w tej firmie i tez jej nie polecam, bardzo zla atmosfera w pracy w biurze w Duchnicach.

Tylkotyle

(usunięte przez administratora). Potrafia tylko zwiekszac ilosc obowiazkow i tyle. (usunięte przez administratora)

Tylkotyle
@Tylkotyle

(usunięte przez administratora) Przeciez chyba temu sluzy ta strona, zeby warzic opinie na temat tego pracodawcy. Jak bede chwalil tego pracodawce to tez to usuniecie?

Solidna, stabilna firma działająca na polskim rynku od 20 lat.

Fifi

Dorabiam sobie w Strykowie tna pól etatu.Robota jak robota układania kartoników ,rozładunek ciężarówek to co nie na paletach Fakt brakuje ludzi ze 2 , a na pewno jednego. Teraz widziałem ogłoszenie że zatrudnią osobę, no i dobrze ale robią jeden podstawowy błąd w tym ogłoszeniu i nikt dłuzej niż dzien 2 sie nie utrzyma bo wymagają uprawnien na wózki , a sa 2 czołówki i jeden piesek obsadzone . Potrzeba jest właśnie ludzi bez uprawnień do tej fizycznej roboty.Ja mam IIWJO ale jak sie zatrudniałem na te pól etatu wiedziałem że nie bede jezdził na wózku bo to robota dodatkowa i nie wiem ile zostane tam.Ale jeśli przyjąl bym sie i na skierowaniu na badania była by obsługa wózka , to po jednym dniu tej pracy juz bym noe przyszedł. Także drogie kierownictwo Cat ,owszem jest potrzebny człowiek w Strykowie mozę z dwóch ale bez uprawnien na wózki .Bo jesli ktos sie zatrudni jako oww a w rzeczywistości na wózku nie usiądze to nikt tam nie zostanie pozdrawiam Moje sugestie dla CAT LC Polska Sp. z o.o.: Zmiana tresci ogłosznia o prace w Strykowie , bez uprawnien bo nikt tam nie zostanie jak przyjdzie jako oww

StaryByk

Pracowalem trzy lata w dhlu potem dwa i pół w rabenie a w cat wytrzymalem tylko dwa miesiące. Zatrudniaja przez agencję czyli kase masz po dwóch miesiącach. Ogolnie wjecej gadaja jak to jedt wspaniale ale w rzeczywistości musisz robić za kilka osób bo brakuje im pracowników, wiec jak mam robić za kilka osób a kasę dostawać za jednego to dziękuję. Nie polecam.

Ktos
@StaryByk

Tytaj sie zgodze z przedmówca ze na rozmowie pięknie ładnie fajnie a pozniej trzeba zapierniczac za 3 osoby :)

@StaryByk

Dzień dobry, pracownicy tymczasowi otrzymują wynagrodzenie do 10dnia roboczego miesiąca. Nie może więc być sytuacji, kiedy pracownik nie ma wypłacanego wynagrodzenia w ciągu dwóch miesięcy pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości odnośnie wysokości wynagrodzenia, dział personalny firmy pomaga je wyjaśnić. Zespół CAT LC Polska.

@CAT LC Polska Sp. z o.o.

W naszej odpowiedzi pojawiła się pomyłka - pracownicy tymczasowi otrzymują wynagrodzenie do 10-tego dnia kalendarzowego miesiąca, a nie roboczego.

Styk
@Ktos

Tak właśnie wyglada praca w tej firmie. Na rozmowie ładnie pięknie czarują a potem lipa.

@Eryk, Dziękujemy za pozostawiony komentarz. Gwarantujemy, że zatrudniane osoby posiadają odpowiednie kwalifikacje w stosunku do wykonywanych obowiązków. Proponowane wynagrodzenie jest weryfikowane w oparciu o dane rynkowe. Ostatecznie na wynagrodzenie wpływ ma wiele czynników, m.in. umiejętności oraz doświadczenie Kandydata. Darzymy zaufaniem naszych pracowników i głęboko wierzymy, że każdy z nich wykonuje swoje obowiązki z należytą sumiennością. Jeśli jednak zauważyłeś jakiekolwiek uchybienia, uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem e-mail lcpl_opinie@groupecat.com. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę z której możemy wyciągnąć wnioski, by nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Zespół CAT LC Polska Sp. z o.o.

@sz_mar, dziękujemy za przekazane zgłoszenie. Dyspozycja bankowa zwrotu zrealizowanej przedpłaty została zrealizowana. Prosimy oczekiwać zaksięgowania środków jutro na Pana koncie. Pozdrawiamy, Zespół CAT LC Polska

Alex

Pracowałem kiedyś w tej firmie a teraz to podobno liczą się same cyferki. Ludzi mają w (usunięte przez administratora)

Eryk

Kiedys to byla fajna firma a teraz wszyscy z niej odchodza. Wynagrodzenie jest slabe wiec nowe osoby, ktore przychodza sa przypadkowe i pozniej jest efekt jaki jest, bida z nedza.

sz_mar

Witam Dokonałem przedpłaty 525 zł za przewóz motocykla Po dwu dniach dostałem telefoniczną informację że od 01.10 firma nie wykonuje usług dla prywatnych klientów. Wysłałem e-maila z zapytaniem o zwrot pieniędzy "W przeciągu tygodnia będzie dokonany zwrot" Upłynęło 10 dni pieniędzy nie ma a na ponownego e-maila nie otrzymałem odpowiedzi Poczekam trochę i trzeba będzie gdzieś zgłosić. NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o CAT LC Polska Sp. z o.o. - Duchnice

• Jak się pracuje w CAT LC Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CAT LC Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAT LC Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CAT LC Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CAT LC Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CAT LC Polska Sp. z o.o.