Opinie o LeCar International Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LeCar International Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LeCar International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LeCar International Sp. z o.o. w Warszawa

Arek Nowy wpis

@grazia dlaczego nie polecasz ?

Jack Nowy wpis

Dobra firma, pracuje trzeci miesiąc i wszystko O.K. Szef miły, aczkolwiek wymagający. - Dostałem premię za dyspozycyjność! Polecam!

ZYGMUS Nowy wpis

NIE POLECAM.(usunięte przez administratora)

grazia Nowy wpis

nie polecam (usunięte przez administratora)

grazia

(usunięte przez administratora) pobierają kaucje z kart kredytowych i nie zwracają trzeba zgłosić oszustwo na policji bo może inni też zostali (usunięte przez administratora)

Raphi

Dla mnie działają sprawnie - ceny mają uczciwe, nawet niskie - polecam

Edyta

@Nie polecam, być może sytuacja zmieniła się i obecnie w firmie pewne kwestie wyglądają inaczej? Co sądzisz na ten temat? Jesteś obecnie pracownikiem LeCar International? A może Twoja współpraca z firmą się zakończyła i możesz podzielić się z nami opiniami z perspektywy byłego pracownika? Jeśli tylko znajdziesz czas, czekamy na Twoją odpowiedź.

Nie polecam

Myślę, że rekrutują cały czas bo rotajca była ogromna, zero szacunku, śmieciowe umowy, wypłata zawsze kilkanaśnie dni po terminie - jak ktoś się orientował co tam się dzieje to od razu uciekał. Szefostwo interesowało się tylko sobą, pracowników i klientów mieli głęboko...

Świetna firma to i praca pewnie jest świetna. Podpowiedzcie czy rekrutują obecnie?

Jan

Polecam LeCar Polska - wynagrodzenie OK (zawsze może być lepsze) , interesująca praca dużo kontaktów z klientami

Ja współpracuje od ponad roku z firmą Lecar Polska Sp. z o.o. i jestem zadowolony z współpracy. Szef jest bardzo wymagający, ale zawsze znajdzie czas żeby przedyskutować zadania. Zespół jest super fajny... Artur zawsze pomaga...

Przemek

Nie polecam, koordynator, który siebie nazywa kierownikiem. Później przychodzi kolejna osoba też kierownik. Słaba obsługa. Jak wyżej odradzam.

Damianek

Chcialbym prosic wszystkie osoby , ktore moga sie wypowiedziec o tej firmie o pomoc poniewaz prezes tej firmy wlasnie zalozyl mi sprawe , prosze o kontakt damisr@op.pl

Heriett

Wypozyczylam Auto w Firmie LECAR Polska sp. zoo Wroclaw. Czekalam 5 godzin na auto , bo Pani musiala umyc i nie mogli sie dodzwonic do osoby , ktora miala te auto dostarczyc Juz nigdy nie wynajme auta w tej Firmie ( mialo byc podstawione na czas ??). Menadzer ma wrecz cudowny sposob na zalatwianie osoby oddzwonie do 1/2 godziny??? ale i tak musisz ponawiac , bo Pan mowi ze dzwoni ( do kogo??, co mnie ich pracownica interesowala?? Mialo byc auto Peugeot dostalam OPLA, Czy Pana Menadzera Wroclawia interesowalo, ze ja siedze 5 godzin na dworcu i czekam ??. Stracilam Konferencje , stracilam kilka dni na przylot ( a przeciez moglam wziasc auto z Warszawy???, Chyba zapomnieli powiedziec, ze auto jedzie z Warszawy No i niestety spotkamy sie w Sadzie Nawet firma nie raczyla na koniec powiedziec Przepraszam Bo po co bylam przyjezdna???????????????? Odradzwm Wszystkim tym ktorzy chca wynajac auto i nie spedzic czesc wartosciowego swojego czasu na umowionym miejscu Milewska

A.

Nazwa firmy i lokalizacja kilkukrotnie zmianiana z powodu problemów finansowych i zaległości. Kombinacje i jeszcze raz kombinacje.

A.

Omijać. Umowy śmieciowe. (usunięte przez administratora)Zaleganie z wypłatami. Dla odważnych.

MK

Prezes firmy jest oszustem i złodziejem . Ma kilka spraw w sądzie. Ma całą listę wierzycieli na czele z Urzędem Skarbowym i ZUS-em. Firma nie ma nic na siebie. Jeżeli znajdą kolejnego jelenia do współpracy to nie ma szans na odzyskanie czegokolwiek .... Omijać

TIMtom

jaka firma taki koordynator :) hahahahaha bez szkoły i rozumu o braku jakiejkolwiek elokwencji i kulturze pokroju ogra nie ubliżając temu zielonemu z znanego wszystkim filmu ;) śmiech na sali, dla odważnych droga otwarta, ja polecam krótką wakacyjną przygodę dla folkloru i przygody ;) a serio to omijać szerokim łukiem!

Krzysiek

Tomek - 2012-09-17 18:19:26 Popieram. A prezes [usunięte przez moderatora] !!Prezes Prezesem , Ale [usunięte przez moderatora] Kordynator to największy burak jakiego miałem nieprzyjemność poznać , firma pomyłka , mam nadzieję że niedługo upadnie . Śmieciowe umowy , zero poszanowania dla pracownika, wynagrodzenie poniżej krytyki... odradzam wszystkim zainteresowanym.

Popieram. A prezes [usunięte przez moderatora] !!

Zostaw merytoryczną opinię o LeCar International Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LeCar International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LeCar International Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LeCar International Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Komitetu Obrony Robotników 39
    02-148 Warszawa

LeCar International Sp. z o.o.