LeCar International Sp. z o.o.

Opinie o LeCar International Sp. z o.o.

Jan

Polecam LeCar Polska - wynagrodzenie OK (zawsze może być lepsze) , interesująca praca dużo kontaktów z klientami

Michał

Ja współpracuje od ponad roku z firmą Lecar Polska Sp. z o.o. i jestem zadowolony z współpracy. Szef jest bardzo wymagający, ale zawsze znajdzie czas żeby przedyskutować zadania. Zespół jest super fajny... Artur zawsze pomaga...

Przemek

Nie polecam, koordynator, który siebie nazywa kierownikiem. Później przychodzi kolejna osoba też kierownik. Słaba obsługa. Jak wyżej odradzam.

Damianek

Chcialbym prosic wszystkie osoby , ktore moga sie wypowiedziec o tej firmie o pomoc poniewaz prezes tej firmy wlasnie zalozyl mi sprawe , prosze o kontakt damisr@op.pl

Heriett

Wypozyczylam Auto w Firmie LECAR Polska sp. zoo Wroclaw. Czekalam 5 godzin na auto , bo Pani musiala umyc i nie mogli sie dodzwonic do osoby , ktora miala te auto dostarczyc Juz nigdy nie wynajme auta w tej Firmie ( mialo byc podstawione na czas ??). Menadzer ma wrecz cudowny sposob na zalatwianie osoby oddzwonie do 1/2 godziny??? ale i tak musisz ponawiac , bo Pan mowi ze dzwoni ( do kogo??, co mnie ich pracownica interesowala?? Mialo byc auto Peugeot dostalam OPLA, Czy Pana Menadzera Wroclawia interesowalo, ze ja siedze 5 godzin na dworcu i czekam ??. Stracilam Konferencje , stracilam kilka dni na przylot ( a przeciez moglam wziasc auto z Warszawy???, Chyba zapomnieli powiedziec, ze auto jedzie z Warszawy No i niestety spotkamy sie w Sadzie Nawet firma nie raczyla na koniec powiedziec Przepraszam Bo po co bylam przyjezdna???????????????? Odradzwm Wszystkim tym ktorzy chca wynajac auto i nie spedzic czesc wartosciowego swojego czasu na umowionym miejscu Milewska

A.

Nazwa firmy i lokalizacja kilkukrotnie zmianiana z powodu problemów finansowych i zaległości. Kombinacje i jeszcze raz kombinacje.

A.

Omijać. Umowy śmieciowe. (usunięte przez administratora)Zaleganie z wypłatami. Dla odważnych.

MK

Prezes firmy jest oszustem i złodziejem . Ma kilka spraw w sądzie. Ma całą listę wierzycieli na czele z Urzędem Skarbowym i ZUS-em. Firma nie ma nic na siebie. Jeżeli znajdą kolejnego jelenia do współpracy to nie ma szans na odzyskanie czegokolwiek .... Omijać

TIMtom

jaka firma taki koordynator :) hahahahaha bez szkoły i rozumu o braku jakiejkolwiek elokwencji i kulturze pokroju ogra nie ubliżając temu zielonemu z znanego wszystkim filmu ;) śmiech na sali, dla odważnych droga otwarta, ja polecam krótką wakacyjną przygodę dla folkloru i przygody ;) a serio to omijać szerokim łukiem!

Krzysiek

Tomek - 2012-09-17 18:19:26 Popieram. A prezes [usunięte przez moderatora] !!Prezes Prezesem , Ale [usunięte przez moderatora] Kordynator to największy burak jakiego miałem nieprzyjemność poznać , firma pomyłka , mam nadzieję że niedługo upadnie . Śmieciowe umowy , zero poszanowania dla pracownika, wynagrodzenie poniżej krytyki... odradzam wszystkim zainteresowanym.

Tomek

Popieram. A prezes [usunięte przez moderatora] !!

Jan

Bzdura, wyzysk praca na zlecenie to max możliwości. Odradzam.

Zostaw opinię o LeCar International Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LeCar International Sp. z o.o.