Góral Tomasz Praktyka Lekarska

Wrocław

Opinie o Góral Tomasz Praktyka Lekarska

Paweł

Bardzo miły i dowcipny ortopeda. Stara się dostosować proces leczenie do pacjenta - uważam to za bardzo istotne w ortopedii . Lekarz którego polecam

Wojciech

Lekarz z powołania, kompetentny, rzeczowy, wszystko tłumaczy, delikatny w badaniu, cierpliwy, a poza tym sympatyczny, miły człowiek. Polecam innym

baj

Pan Doktor szczegółowo tłumaczy w czym tkwi problem, odpowiada na pytania i przekazuje sugestie. Wizyta przebiega w miłej, spokojnej atmosferze

Olaf

Lekarz ma wiedzę, badanie przeprowadza dokładnie i szczegołowo, wszystko wyjasnia i odpowiada na pytania wyczerpująco. Polecam serdecznie.

gościowa

Doktor skrupulatnie odpowiada na wszystkie pytania, nawet te pozornie trywialne. Oprócz bardzo dużej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, doktor cechuje się przemiłym usposobieniem, co jest również bardzo istotne w zawodzie

nick

doktor wyjasnia wszystko bardzo powoli i dosadnie:) ma poczucie humoru i wizyty sa w fajnej atmosferze:):) bardzo kulturalny:)

Rafał

Jest to człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem- lekarz godny polecenia.

ga.la

Bardzo dobry lekarz, konkretny, kompetentny, cierpliwy (jestem po operacji ). Czuje sie dobrze i i jestem pewna, ze to jest zasługa Pana dr Górala. Polecam wszystkim,bo warto. Jeszcze raz dziękuje.

Izabela B.

Zawsze na uwadze ma dobro pacjenta ,o czym świadczy rownież jego pozytywne nastawienie. Serdecznie polecem i pozdrawiam!

Misia

Gabinet poleciła mi znajoma. Trochę czekałam na wizytę, ale było bardzo dobrze. Obsługa równie fachowa. RTG i chirurg na miejscu, nie trzeba jeździć bo wszystko na miejscu. Też polecam.

Agnieszka F.

Pan Tomasz Góral bardzo miły,profesjonalny,dokładny klinikaMedix nowoczesna b.czyste ponieszczenia .polecam.Ceny też przystępne

pacjentka Renata

Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjentów.

Kamil

nie znajdziecie nigdzie takiej troski i opieki nad pacjentem wymagającym, takim jak ja. Znalazłem tu zrozumienie i pomoc. Miałem operację i jest dobrze.

pacjent

Czysto, uprzejmie i profesjonalnie. Dotyczy to zarówno Pana ortopedy jak i personelu. Lekarz kompetentny i dający nadzieję. Niepowtarzalny klimat Medixu !

Mariola

Jestem pozytywnie zaskoczona po wizycie :)bardzo goraco polecam:)podejscie pierwsza klasa. Polecam

P.Olek

Zgadzam się z w/w opinią w 100%. Można by wymieniać same superlatywy: kompetentne leczenie, pełen profesjonalizm, niskie ceny, wiedza, doświadczenie,... POLECAM!!!

Natalia

Świetny ortopeda, nowoczesny gabinet w Medix-ie na Hirszfelda, miła atmosfera. Najważniejsze to jakość leczenia i dobre chęci. Naprawdę polecam tego specjalistę.

Anna

bardzo wysoki poziom etyki niespotykany u większości lekarzy, uczciwość, przyzwoitość . Po prostu polecam !!!

M.Karol

na prawde super lekarz ortopeda wspaniały i wyrozumiały bardzo go lubie i polecam. dziekuje panie doktorze

Darian

Bardzo kompetentny i miły lekarz. Poświęca pacjentowi dużo czasu, robi kompletny wywiad. Polecam

Janek

Bardzo dobry ortopeda. Widać ze zna sie na rzeczy i umie pomóc (skutecznie!). Polecam !!!

A.

Pan doktor bardzo mi pomógł. Jest kompetentny a przede wszystkim skuteczny. Polecam

Tom

Leczę się u pana dr kilka lat. Jest kompetentny i konkretny, nie owija w bawełnę. Jestem bardzo zadowolony-Tomek

Zostaw opinię o Góral Tomasz Praktyka Lekarska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Góral Tomasz Praktyka Lekarska