Opinie o Indywidualna Praktyka Lekarska Rafał Więcek w Kraków

Indywidualna Praktyka Lekarska Rafał Więcek
0 0 30 5 1
Administrator Nowy wpis

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kraków.

Sylwek Nowy wpis

Ja też trafiłem do Pana Więcka z polecenia i teraz sam go polecam. Wszystko na najwyższym poziomie, jak trzeba zrobić badania to zaleca, jak rehabilitację to też, nie leczy w ciemno, zawsze miły i pogodny dla pacjentów. Polecam

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na wątku o Indywidualna Praktyka Lekarska Rafał Więcek w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Basia Nowy wpis

Czy jest powód, że tak rzadko piszecie?

Ranking

Są na forum jacyś pracownicy firmy Indywidualna Praktyka Lekarska Rafał Więcek? Jakie zalety wymienicie pracodawcy?

Barbara

Bardzo dobry lekarz! Pomógł mi gdzy wszyscy inni po kilku wizytach rozkładali ręce i mówili że więcej nie zdziałają! Bóle ustąpiły i nareszcie mogę normalnie chodzić! Polecam każdemu

Superman

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Więcka , bardzo szczegółowo i w przystępny sposób objaśnił co mi dolega, zalecił odpowiednią rehabilitację stopy, wykonał kilka badań. Kolejną wizytę mam za 2 miesiące, mam nadzieję, ze do tego czasu i w trakcie rehabilitacji poczuję sie lepiej. Mam zamiar jeszcze nie raz piłkę pokopać.

lawyer

ja z kolei miałem problem ze ścięgnem achillesa . Okropny ból . Na szczęście pan dr Więcek mi pomógł . Bardzo sympatyczny lekarz. A w gabinecie panuje bardzo miła atmosfera.

ErikaBaduh

Ja po ukazaniu sie w gazecie krakowskiej wywiadu ,ze prowadzi rehabilitacje dla kobiet w ciąży , stwierdziłam ,ze sie do niego wybiorę , ponieważ własnie będąc w tejże ciąży miałam straszne problemy z kręgosłupem . rehabilitacja dr Więcka oraz zalecenie od niego bym uczęszczała dodatkowo na basen bardzo mi pomogły .

holly

do gabinetu doktora skierowały mnie w większości pozytywne opinie w internecie. sama mogę dodać od siebie, że rzeczywiście zasługuje na uznanie, bardzo dobry lekarz jeżeli chodzi o kwestie medyczne ale i podejście do pacjenta, bardzo miły i sympatcyzny

inka

z doktora więcka jestem bardzo zadowolona, konkretnie podchodzi do wizyt, stara się poświęcić pacjentowi zawsze tyle czasu ile potrzeba żeby coś poradzić, przy tym skuteczny i profesjonalny

Ola

cóż można powiedzieć więcej niż zostało powiedziane? świetny specjalista - dobry ortopeda i miły człowiek który naprawdę chce pomóc

Renegade

Dr więcek bardzo sympatyczny lekarz . Chodziłam do niego na masaże .

osemka

A ja miałam problem z rwą kulszowa , miałam tam przepukline , teraz tak tego fachowo nie nazwe , bo już zapomniałam . Pamiętam ,ze była potrzebna natychmiastowa rehabilitacja , którą właśnie podjął dr Więcek . bardzo mi pomógł na tych wizytach

Mateusz

Ja też jestem zadowolony z wizyt u Więcka. U mnie chodziło o kolano które uniemożliwiało granie w nogę ale dzięki niemu wszystko dobrze się skończy - powoli wracam do formy i będę grać!

Albina

Witam ,ja z kolei byłam na wizytach rehbilitacyjnych u dr Więcka w momencie jak byłam po wypadku na nartach . W momencie kiedy upadłam na stoku but mi się z narty nie wypiął. Myślałam ze juz chodzić nie będę . miałam kośc pokruszona . na szczęście dzieki operacji i wizytom u dr więcka wsyztsko dobrze się skończyło.

Marcin

Emilia , a czemu odradasz wizyte u dr Więcka ? Lekarz bardzo w porządku .Przynajmniej zna się na rzeczy . ja chodziłem do niego na rehabilitacje po złamaniu ręki .

emilia

a ja niestety odradzam :(

Grzesiek

dobrze wspominam wizytę u dra Więcka, jeśli jeszcze raz kiedykolwiek miałbym się zgłosić do ortopedy to od razu się do niego skieruję, uniknąłem dzięki niemu operacji kolana, po której musiałbym znacznie ograniczyć aktywność, Więcek podszedł do sprawy inaczej i na szczęście dużo mniej inwazyjnie, a efekty- rewelka.

verka

polecam pana Więcka jako lekarza, zgłosiłam się do niego z kontuzją jakiś czas temu, mija chyba 2 miesiąc no i normalnie mogę już wrócić do sportu, więc wszystko ok, no i jako osoba jest bardzo kontaktowy, serdeczny, co w sumie też ważne przy doborze lekarza, bo kto by chciał iść do jakiegoś nieprzyjemnego :)

krystyna

Bardzo dobry, sumienny lekarz. Przykłada się do pracy, zawsze na wszystko odpowiada.

karmen

u Pana Więcka byłam pierwszy raz, musiałam zmienic poprzedniego ortopedę bo niestety bardzo mnie zawiódł, wizyta była bardzo dokładna, doktor zrobił obszerny wywiad, bardzo pozytywnie mnie to zaskoczyło, otrzymałam zalecenia, mam nadzieję, ze wszytko będzie ok, za jakiś czas wybieram się na kontrolną wizytę, jedynym minusem był trochę oddalony termin od moich oczekiwań, ale czasem tak bywa u obleganych specjalistów

Iwona

Byłam u dr Więcka juz na kilku wizytach w związku ze złamaniem nogi na nartach - nie było to bardzo skomplikowane złamanie ale mnie urzekło jego podejście do pacjenta, sposób tłumaczenia no i samo leczenie - wszystko odpowiednio i na czas a nie czekanie aż może samo się poprawi

daria

ja byłam na jednej wizycie. Pierwszy raz u lekarza takiej specjalizacji więc nie potrafię ocenić jak w stosunku do innych lekarz wypada. Ale ogólnie to nie mam na co narzekać. Wszystko było w porządku. Co prawda weszłam 5 minut później niż się umawialiśmy, ale to przez mardudnego pacjenta chyba, bo w poczekalni też marudził :) jestem skłonna polecić tego specjalistę

mareck

Doświadczony i z powołania. Takie są moje obserwacje dotyczące pana Rafała Wiecka. W gabinecie mnóstwo dyplomów zawsze dużo pacjentów. Nie zdarzyło się żeby był dla mnie niemiły albo niegrzeczny. Zawsze wszystko tłumaczy cierpliwie.

Stefan

Jestem pacjentem tego lekarza od pół roku. Jestem zadowolony z opieki medycznej. Zawsze jak potrzebuje to mnie doktor gdzieś wciśnie, więc spoko.

marian

Jako lekarz - bardzo dobry. Wie co robi. Zawsze odpowiada na pytania pacjenta i tłumaczy jakie są możliwości leczenia i rehabilitacji. Mnie odpowiada takie coś dlatego się u niego lecze

jacu

Moim zdaniem doktor więcek to dobry specjalista. Zawsze poświęca pacjentom tyle czasu, ile trzeba. Jest też empatycznym człowiekiem, ale jednocześnie ma analityczny umysł i dzięki temu jest tak dobrym specjalistą. Dziękuję za wszystko

tomm

Faktycznie. Po opiniach w internecie i po samych kolejkach do niego można sobie wyrobić opinię że jest bardzo dobry i rzeczywiście tak jest. Wie co robi, zna się na kosteczkach u czlowieka i tę wiedzę wykorzystuje z sensem.

Robek

Więcek to dobry lekarz. Niejednemu którego znam już pomógł. Polecił mi go sąsiad i rzeczywiście pomógł. Potrafi człowiekowi ulżyć w bólu i rozumie co to znaczy ból kręgosłupa

TakNie

Zostaw opinię o Indywidualna Praktyka Lekarska Rafał Więcek - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie