Opinie o Dom Pomocy Społecznej Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawie w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dom Pomocy Społecznej Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawie. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dom Pomocy Społecznej Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Pomocy Społecznej Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawie w Warszawa

Do teraz tak jest, że praca zdalna jest wykluczona? Zastanawiam się nad pracownikami biurowymi, jasne że opiekun nie może w ten sposób wypełniać swoich obowiązków. jakie prace w biurze są teraz do wykonania w ramach Domu? Jedyna oferta, która teraz mi się ukazała jest na stanowisko dyrektorskie

Wiecie, czy Dom Pomocy Społecznej Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawie udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nisza Nowy wpis

Nie ma pracy zdalnej

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Dom Pomocy Społecznej Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawie na stanowisko Pokojowa / Pokojowy?

Nowy wpis

Dzień dobry, przede wszystkim pytań dotyczących doświadczenia dotyczącego pracy na podobnym lub tym samym stanowisku pracy lub predyspozycji do pracy na oferowanym stanowisku pracy. A. Zięba

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Dom Pomocy Społecznej Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawie?

O pracę.

Robert
@agnieszka

Pierwsza jest podpisywana na rok?

@Robert

NIe

Robert
@agnieszka

To na ile w takim razie? Proszę o dłuższe wypowiedzi, pozdrawiam

@Robert

Dzień dobry, jeśli potrzebuje Pan dłuższych wypowiedzi proszę o kontakt telefoniczny. Maksymalnie na 3 miesiące, pozdrawiam.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Dom Pomocy Społecznej Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawie na stanowisko Dom Pomocy Społecznej zatrudni pokojową / pokojowego? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy

Czy w Dom Pomocy Społecznej im. Św. Franciszka Salezego zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak

Daria

Czy trzeba mieć ukończone jakieś szkolenia, aby ubiegać się o pracę w tej firmie?

agnieszka z.
@Daria

Dzień dobry, w zależności od tego na jakie stanowisko chciałaby Pani aplikować, zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Co wchodzi w socjal Dom Pomocy Społecznej im. Św. Franciszka Salezego?

agnieszka z.

Dzień dobry, np. dofinansowanie urlopów organizowanych we własnym zakresie, bezzwrotna pomoc finansowa lub rzeczowa w związku z trudną sytuacją rodzinną, życiową i materialną, bezzwrotna pomoc finansowa lub rzeczowa w związku ze zwiększonymi wydatkami w okresie świąt. Pozdrawiam, Agnieszka Z.

stefka

Może słyszał ktoś czy potrzebują ludzi i do jakiej pracy?

lady

Mam pytanie - dlaczego nikt z tym nic nie zrobił? Przecież ośmieszanie można nagrać i zebrać byłych pracowników, założyć sprawę, domagać się sprawiedliwości i być może zapewnić następcom godniejsze warunki pracy. Bardzo chciałam spróbować złożyć tam CV, a jestem spoza Warszawy, z małego miasta, z którego chcę się wyrwać i kuszące się wydawało zakwaterowanie, praca w systemie trzyzmianowym na umowę o pracę, tylko że minęło wiele miesięcy i oferta nadal aktualna, to mnie zastanowiło...

@lady

Zgadza sie. Oferuja zakwaterowanie tylko za uiszczanie oplat eksploatacyjnych. Od dawna probuje uzyskac informacje ile wynosza(bo zeby sie nie okazalo ze wyniosa prawie tyle co wynajecie pokoju) oraz czy jest wyzywienia i ani razu nie dostalam odpowiedzi. A wciaz na olx sa ogloszenia o poszukiwanych pracownikach.

Koedys brali kolo 100 i oboady mozna bylp sobie wykupic. Warunki moeszkaniowe ciezkie.

opiekun

DPS im. św. Franciszka Salezego, poszukuje opiekunów; słyszałam,że to Państwowy DPS; ale jak jest naprawdę to nie wiem. Nikt się nie orientuje, w jakim systemie pracują opiekunowie i czy mają też noce ? Pozdrawiam wszystkich opiekunów.:-)

@opiekun

Praca na 3 zmiany. Ogloszenie jest na olx

Grażyna

Szkoda, że od dawna nikt nie pisze. Może potrzebni sa pracownicy?

@Grażyna

Na olx sa ogloszenia ze szukaja

no no znowu udana impreza pelne stoly wszyscy zadowoleni duże uznanie dla kuchni maja dobre wyczucie smaku oby tak dalej

*stalkingu

W dobie dzisiejszej technologi bardzo łatwo można sprawdzić kto pisze na forum. Poza tym sprawa skaltingu stosowanego tutaj przez jedną osobę jest zgłoszona na policję, dlatego zastanówcie się czasami co piszecie.

słoik z bigosem.

hahaha :D jak widać panie WARSZAWIANKI też kulturą się nie popisują :) może z imienia? co bym mogła za te słoiki komuś tej słomy wiejskiej do mordki napchać :)

opiekunka

ale czat impreza wigilijna udana tylko szkoda ze tak mało pracownikow za stołami czemu nie przyszli czyzby bali sie szefa

jola kempinska

uważam że lepiej pewne sprawy postawić uczciwie ,niż pracować ,być może udawać dobrego człowieka ,a tu chować sie pod zmyślonym nickiem i dawać upust swoim frustracjom...........LEPIEJ BYC CZLOWIEKIEM NIŻ MAŁYM CICHYM SKUR....EM!!!przemyśl ;Kaju,Zuziu..............pozdrawiam wszystkich czytających mój post!

jola kempinska

dlaczego tak piszesz?????przecież wszyscy pracują ........jezeli jestes pracownikiem to przecież wiesz że NIE DA SIĘ BYĆ NIEROBEM w DPSIe........każdy pracuje jak umie.........ja też nie dostałam nagrody ,ale wcale tak nie uważam jak ty,widocznie dla osób decyzyjnych ja gorzej od tych nagrodzonych wykonywałam powierzone mi obowiązki.ponieważ nie zgadzam sie z taką decyzją poprostu po skończeniu chorobowego składam wymówienie i tyle........

kaja

zgadzam sie to jest skandal co wyprawia nie docenia dobrych pracownikow tylko nieroby sa nagradzani

zuzia

pierwszym*

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Pomocy Społecznej Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawie - Warszawa

Dom Pomocy Społecznej Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawie

Dom Pomocy Społecznej Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawie