C.E.M. Podlaskie Centrum Kredytowo-Windykacyjne Michał Połonowicz

Goniądz

Opinie o C.E.M. Podlaskie Centrum Kredytowo-Windykacyjne Michał Połonowicz

worker

Pracuje w Trondheim w firmie "Job Zone " jako monter sufitów "Armstrong" ,a mieszka w hotelu robotniczym na ulicy Clara Holts veg.

Jord
@worker 02.10.2017 20:29

Mieszka w Irlani. Pracuje w kwiaciarni. Był już tam kiedyś!! Znam adres I telefon. Ok

Xyz

Białystok Elwira Połonowicz ale chłopak lubi udawać playboya i sponsorować ku..y. więc imię obecnej kobiety może dffghb.

Xyz

To pisz adres i dane sprawdzimy

pomocny i życzliwy
@Xyz 28.08.2017 16:57
To pisz adres i dane sprawdzimy

nie chce rozpowszechniać fałszywych informacji. podajcie jak się nazywa żona/partnerka chociaż...

pomocny i życzliwy

Ja chyba wiem o kogo chodzi i jeżeli to ta osoba, to znam dokładny adres łącznie z numerem piętra i pokoju... proszę podesłać więcej danych na forum, linków itp...

kaczmarski

Mogę pomóc, jeśli ktoś go szuka. kaczmar.79@o2.pl

kry

Trzeba zgłosić na policję. Oszukiwał ludzi na miliony. Policjant powiedział, że kwota 100tys to mała kwota

bezradny

Myślę, że na pewno już go dawno niema z tego co słyszałem oszukał kilkadziesiąt osób na kilka milionów złotych więcna pewno by tu nie siedział, niestety pewnie nawet jak go złapią to i tak będzie po pieniądzach

ratunku !!!

a wiemy czy Pani jest jeszcze w PL

Bezradny

Sam szukam takiej grupy chyba wszyscy się wstydzą tego, że dali się oszukać

ratunku !!!

czy jest grupa na face book ?

xde

jest jakaść grupa wydymanych na fb ?

szukający

cała masa ludzi, gość ma facebooka, może tam trzeba pisać pod zdjęciami komentarze, poniżej podaję link https://www.facebook.com/profile.php?id=100000256527079&fref=ts trzeba się zalogować

koles

to aż tyle osób?

oszukany

Wątpię żeby policja coś wskórała, go już pewnie dawno w Polsce niema, z taką sumą jaką przywłaszczył już dawno pewnie uciekł, nawet jak go znajdą skąd on odda pieniądze kilkudziesięciu osobom?

koles

co z Policją - działa w sprawie ?

zainteresowany

czy coś konkretnego wiadomo w sprawie

Kry

Mam też taką nadzieję. Sprawa już na policji

Riki

Oszukiwal ludzi mówiąc że załatwi za pół ceny z media Markt rzeczy oraz sprzedawał mieszkania fikcyjne i zaginął raptem schował soe pod ziemię z pieniędzmi a ludzie zostali na lodzie.mam nadzieję że Frania znajdą i wymierza mu godna sprawiedliwość.

kry

chyba się przyłączę do Ciebie.Może jakiś kontakt?

kry

jestem ciekawa w jaki sposób? Czy wyłudził pieniądze czy sprzedał coś za psie pieniądze. Czekam na odpowiedź

wojtass33

Uwaga na oszusta,Oszukał bardzo dużo osób.

Zostaw opinię o C.E.M. Podlaskie Centrum Kredytowo-Windykacyjne Michał Połonowicz - Goniądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C.E.M. Podlaskie Centrum Kredytowo-Windykacyjne Michał Połonowicz