Opinie o C.E.M. Podlaskie Centrum Kredytowo-Windykacyjne Michał Połonowicz w Goniądz

counter
2 5 30 5 1
Mateusz Nowy wpis

Jakie trzeba mieć ukończone szkoły ?

Janusz Nowy wpis

Wiecie może czy firma rekrutuje aktualnie? Warto aplikować? Jak atmosfera i zarobki?

johny Nowy wpis

teraz pracuje w Stolt Bemanning w Trondheim

worker

Pracuje w Trondheim w firmie "Job Zone " jako monter sufitów "Armstrong" ,a mieszka w hotelu robotniczym na ulicy Clara Holts veg.

Jord
@worker

Mieszka w Irlani. Pracuje w kwiaciarni. Był już tam kiedyś!! Znam adres I telefon. Ok

Aasa
@worker

Witam, proszę o potwierdzenie informacji czy dalej miejsce pobytu jest aktualne.

pomocny i życzliwy Nowy wpis
@Aasa

już nie mieszka w tym hotelu. chyba gdzieś się ukrywa bo nikt go nie widział a szuka go parę osób w Trondheim... pewnie uciekł na jakieś zadupie żeby sprawa ucichła. z Job Zona go (usunięte przez administratora) podobno wyszło że szukają go w PL a później pracował w Select Bemannig jako jakiś pomocnik chyba..

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Goniądz.

Jacek

Podpowiedzcie czy wszystko się już wyjaśniło? Warto starać się o prace w firmie?

Xyz

Białystok Elwira Połonowicz ale chłopak lubi udawać playboya i sponsorować ku..y. więc imię obecnej kobiety może dffghb.

Xyz

To pisz adres i dane sprawdzimy

pomocny i życzliwy
@Xyz

nie chce rozpowszechniać fałszywych informacji. podajcie jak się nazywa żona/partnerka chociaż...

pomocny i życzliwy

Ja chyba wiem o kogo chodzi i jeżeli to ta osoba, to znam dokładny adres łącznie z numerem piętra i pokoju... proszę podesłać więcej danych na forum, linków itp...

kaczmarski

Mogę pomóc, jeśli ktoś go szuka. kaczmar.79@o2.pl

kry

Trzeba zgłosić na policję. Oszukiwał ludzi na miliony. Policjant powiedział, że kwota 100tys to mała kwota

bezradny

Myślę, że na pewno już go dawno niema z tego co słyszałem oszukał kilkadziesiąt osób na kilka milionów złotych więcna pewno by tu nie siedział, niestety pewnie nawet jak go złapią to i tak będzie po pieniądzach

ratunku !!!

a wiemy czy Pani jest jeszcze w PL

Bezradny

Sam szukam takiej grupy chyba wszyscy się wstydzą tego, że dali się oszukać

ratunku !!!

czy jest grupa na face book ?

xde

jest jakaść grupa wydymanych na fb ?

szukający

cała masa ludzi, gość ma facebooka, może tam trzeba pisać pod zdjęciami komentarze, poniżej podaję link https://www.facebook.com/profile.php?id=100000256527079&fref=ts trzeba się zalogować

koles

to aż tyle osób?

oszukany

Wątpię żeby policja coś wskórała, go już pewnie dawno w Polsce niema, z taką sumą jaką przywłaszczył już dawno pewnie uciekł, nawet jak go znajdą skąd on odda pieniądze kilkudziesięciu osobom?

koles

co z Policją - działa w sprawie ?

Zostaw merytoryczną opinię o C.E.M. Podlaskie Centrum Kredytowo-Windykacyjne Michał Połonowicz - Goniądz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad