Bartlowizna Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy i Karczma Bartla

Goniądz

Opinie o Bartlowizna Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy i Karczma Bartla

aldona

płaci za dobrze wykonana prace , stali pracownicy dostaja dobre pieniadze ale jest wymagajacy i ludzie szybko rezygnuja

ktoś

a UWAGA szuka na gastrona.pl

Uważajcie nad ofertą tego tzw. pracodawcy okrada pracowników z pieniędzy za pracę.

Mimo powszechnej opinii postanowiłam sprawdzić czy może jest inaczej- najbardziej zmarnowany czas w moim życiu a tu z powodu tego, że właściciel jest niewypłacalny jak i nie szanuję ludzi za ich wykonaną DOBRZE pracę, jak człowiek dowiaduję się, że jutro ma być w pracy a nie nie miał ustalane i jest za to brzydko mówiąc "opieprzany" to coś tu nie gra już na samym początku- szczerze nie polecam, poszukajcie sobie gdzieś indziej pracy i nie traćcie czasu :)Karma wraca i mam nadzieję, że kiedyś to się obróci :) A jeśli chodzi o personel to Pani W. jak i dwie inne kelnerki do tego barman są super!

karol

NIE JEDZCIE TAM DO PRACY WŁAŚCICIEL ALKO HOLIK I ZABRANIA PICIA A JAK WIEM SZUKA LUDZI UWAGA....

qawel

opinii o tym tzw. zł o dzieju nie chcę mówić tam nie płaci a mósisz robić krzyczy na ludzi bez problemu i często napity jest. NIE JEDŹCIE TAM DO PRACY!!! NIE PŁACI!!

adek

hehe o pracy w bartlowiźnie mozna by całą książkę napisać. dramat, horror, komedia i telenowela w jednym. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Bartlowizna Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy i Karczma Bartla - Goniądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bartlowizna Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy i Karczma Bartla