Tax-Net Sp. z o.o. Oddział

Bytom

Opinie o Tax-Net Sp. z o.o. Oddział

były klient

Firma nie jest godna polecenia.Rozliczano tam moją firmę dziadostwo niesamowite!! totalny brak wiedzy i doświadczenia pracownic które tam urzędują.Doceniają tylko klientów znajomych noszących upominki. Zatrudnienie na umowę dostają tylko członkowie rodzin którzy są zatrudniani po znajomości.Nie polecam a już w szczególności Oddziału Bytom gdzie tylko liczą się pieniądze i płatności-fry jeszcze w terminie a już trzeba płacić-masakra!!

alinka

Odradzam wszystkim ta firme. Traktuja ludzi jak maszyny , brak szacunku , 8 godzin w pracy ?? Choroba? Urlop? Zapomnijcie.dla nich jestescie tylko do 1 celu - robota kasa ...za marne grosze..balagan,brak informacji o zmianachw podatkach, ludzie warcza na siebie jak psy a ci ich jeszcze podpuszczaja..duzo, szybko bylejak -tego sie tam perfekcyjnie nauczycieno i zlewac wszystko klienta tez...by,e dalej szkoda zachodu

nn

Mnie się podobało. Odbyłam praktyki i osobiście uważam, że bardzo dużo się nauczyłam.

były klijent

nie polecam współpracy z tą firmą doradztwo beznadziejne nie patrzą na klientka liczy się tylko przelew i należności które trzeba im zapłacić

wika

Tax net znowu poszukuje pracowników. Powiedzcie mi czy coś się zmieniło w tej firmie czy jak wyżej, nie warto się nią interesować? Rzeczywiście tam nie ma umów o pracę i na okres dłuższy?

Gość

Firma koszmarna. Zero szacunku dla ludzi i ich pracy. Wyzysk i jawna niechęć do współpracy na ludzkim poziomie. Szczerze odradzam komukolwiek, kandydatom i klientom.

niepelnosprawny

Witam praca w tej firmie to wielkie niewolnictwo, brak szacunku asystentów i niepełnosprawnych ,płaca marne grosze,kaza zostawać po godzinach pracy, niech się tą Firmą Pip zainteresuje!!!!

zdzisio

Odradzam klientom jak i ludziom chcącym tam co kolwiek robić. Pogarda, brak szacunku, marnowanie ludzi i wykorzystywanie zwłaszcza przez właścicieli.

ktoś

Jak obecnie wygląda sytuacja w TAX-NET Katowice? Oczekuję tych pozytywnych jak i te negatywne!

aplikant

Czy ktoś mógłby opisać jaka panuje tam atmosfera i jakie warunki pracy?

Witam

Ja zaczynam w niedługim czasie praktyki w tax-net katowice, i tak muszę je odbyć. Będę miał trochę czasu na poznanie warunków w firmie.

Nat

Radzę uciekać przed tym pracodawca! Oferuje praktyki dla studentów, oczywiście praca w czynie społecznym ale zapewnia późniejsza możliwość zatrudnienia na umowę o prace. Co sie okazuje po 3 miesiącach... Tax net oferuje prace na umowę zlecenie za marne 900zl brutto - kpina! Dodatkowo niczego nie tłumacza podczas praktyk, każą po prostu wklepywać dokumenty do systemu!

Gosc

Podbijam, wie ktoś jak wyglądaja warunki w firmie TAX-NET?

Popo

Jak obecnie wygląda sytuacja w TAX-NET?

NIE MA UMOW O PRACE ??? CIEKAWE, TO DLACZEGO JA INNI MOI WSPOLPRACOWNICY PRACUJA NA UMOWE ZLECENIA I TO NA DODATEK PONIZEJ 1000 ZŁ?????

Gabriela

Niepołnosprawni - ulgi Dla znających przepisy jest to jasne. Osoby, które nie mają doświadczenia, muszą je gdzieś nabić ! Co do stawek - śmieszne na początku a jak dalej ?

kandydat

Zastanawiam się jak świadczy to o firmie skoro wolą zatrudnić niepełnosprawną osobę bez wykształcenia i doświadczenia, zamiast z wyższym Uniwersyteckim, z doświadczeniem i znajomością programów księgowych, która jest nawet gotowa pracować za najniższą krajową- jestem w szoku.

Zostaw opinię o Tax-Net Sp. z o.o. Oddział - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tax-Net Sp. z o.o. Oddział