Opinie o Berthold Sichert Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Berthold Sichert Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Berthold Sichert Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berthold Sichert Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Bianka

Cześć, a jak atmosfera w biurach? Jest właśnie w internecie oferta pracy do obsługi klienta. Pzdr

jessi

ja jetem zadowolona z pracy ,pracownicy tez spoko

mimo wszystko

Tak czytam te dziwne posty i zastanawiam się czy to strona o firmie czy ludziach? Pracuje tam dość długo praca ok ludzie też pomocni nie rozumiem tylko dlaczego tak mało pracy ostatnio po za tym spoko. A co do wpisów tutaj myślę że jak każdy będzie pilnował swojego nosa będzie spoko, obracając kogoś poszukujecie na co was stać Ale podejść i powiedzieć nikt nie potrafi. Piszcie o firmie nie o ludziach bo tak na marginesie kiedyś może ktoś to sprawdzić pozdrawiam kloega

ŻEBRO

Firma jest ok tylko pracownicy są jak dzieci

Berthold Sichert Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko MAGAZYNIER- (JEDNA ZMIANA). Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
poziom 0

bardzo niekompetentna ekipa rekrutacyjna! rekrutacja na pierwszym etapie przebiegła świetnie, za drugim otrzymałam całkiem inne informacje, dyskwalifikujące mnie! radziłabym ustalić jakieś ramy, wymogi i oczekiwania co do szukanych kandydatów bo widać ze Panie całkowicie maja różne wizje poszukiwanych kandydatów i całkowicie odmienne wymogi! owszem firma najważniejsza, zgadzam się ale nie wprowadzajcie ludzi w błąd!!! czarno na bialym info w CV plus potwierdzenie na pierwszej rozmowie moich umiejętności i pełna zgodność....a druga rozmowa z kosmosu i nagle coś im nie pasuje!!! banialuki ludzia gadaja... tracą czas moj i swoj....

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Tak czytam te opinie i zastanawiam się czy piszą je poważni, dorośli ludzie czy przypadkiem ta firma nie zatrudnia dzieci bo tak zachowują się osoby wypowiadające tutaj. Praca jak każda inna, jeśli chcę się zarabiać to trzeba wywiązywać się ze swoich obowiązków i tyle. Jeśli ktoś się nie nadaje to go zwalniają, a jeśli komuś praca się nie podoba to sam rezygnuje i już. Nie rozumiem o co tyle hałasu. Jeden drugiemu wilkiem, jeden na drugiego gada, a żeby powiedzieć prosto w twarz co komu się nie podoba to już nikt się nie odważy, tylko wypisuje jakieś bzdury na forum. Gdyby każdy zajął się swoimi obowiązkami w pracy, to o ile przyjemniej by się pracowało. A poza tym jest to strona o opiniach ogólnych o firmie a nie jakieś personalizowanie po osobach, że ktoś śmierdzi, obija się, maluje paznokcie czy robi Bóg wie jakie inne rzeczy. Kto pracuje i się podoba niech pracuje, kto pracuje a się nie podoba niech się zwolni, a kto pracował i został zwolniony lub sam się zwolnił niech realizuje się w nowej pracy i tyle. Pozdrawiam ;)

kolega

Hej pracowałem w tej firmie nie mogę absolutnie narzekać na ludzi pracę itp gdyby nie to, ze znalazłem inną pracę został bym dalej bo atmosfera w pracy super ludzie pomocni nie zgadzam się z tymi opiniami, myślę że pisze to osoba która nie dała się lubić, jakoś nikt inny nie narzeka, zawsze znajdzie się pajac który w oczy nie potrafi powiedzieć żal mi CIĘ CZŁOWIEKU może gdybyś wziął się za pracę było by inaczej a pisanie publicznie o osobach jest co najmniej nie na miejscu myślę też, iż powinieneś wziąść słownik bo problem z ortografią widzę bardzo duży. Pozdrawiam moja ekipę z kontroli dziewczyny z szaf przygotowke oraz resztę ekstra ekipy

Mariola

Kasa marna robota nie jest zła kierownicy miałam wrażenie że jeden drugiemu robi pod górkę

Wiosna979

Cześć, właśnie myślę o tym, aby wysłać cv do tej firmy. Jaka atmosfera, jak tam ludzie?

jatamen

jest ok, pracuje a raczej zaczalem tam prace 2tyg temu

Zostaw merytoryczną opinię o Berthold Sichert Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Berthold Sichert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Berthold Sichert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berthold Sichert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Berthold Sichert Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 97 ocen.

Berthold Sichert Sp. z o.o.