Estella Sp. z o.o.

Polkowice

Opinie o Estella Sp. z o.o.

Nitka

Zaczynam trzeci rok pracy w Estelli i co mogę powiedzieć? Jestem naprawdę zadowolona. Pracodawca wychodzi do pracownika. Nie występują problemy z płacą czy urlopami a każda prośba ze strony pracownika jest rozwiązywana w możliwie najszybszym czasie. Pracodawca stara się cały czas również podwyższać standardy pracy. Zostały zakupione w ostatnim czasie nowe sprzęty dla umilenia zarówno przerw (m.in. profesjonalny ekspres do kawy) jak i czasu pracy (nowa klimatyzacja na hali). Szczerze polecam

hehe
@Nitka 08.12.2017 12:55

ta "Nitka" to chyba (usunięte przez administratora)sam opinie sobie wystawił heheheh

Zuzanna K

Coś, ktoś, jakieś opinie na tematy pracy w Estalla ?

w

masakra!!!! :/

Anjjak

Witam, czy mozna napisać cos wiecej o firmie?

babcia

Naucz się pisać po polsku

Marian

Witam serdecznie, czy od 2013 co się zmieniło ?:)

Nowa

Pracuje od niedawna w tej firmie i powiem tak. Praca moze nie jest latwa ale to tylko szycie poscieli a nie odzierzy takze nie jest najgorzej. Ja pracowalam w gorszych warunkach (zimno, brudno itd.). Z tego co mi wiadomo to pracownice kture pracuja dlugo potrafia ponad 2 000 zl zarobic na reke to calkiem fajnie jak dla mnie. Ja tam nie narzekam i polecam.

beatka

Basiu jak dostałaś się do tej firmy estella bo ja też szukam pracy ale z tych opinii to chyba jest tam nie za ciekawie zresztą tak też słyszałam ze jest kiepsko

XXX

Zobaczymy czy nie będziesz narzekała jak popracujesz i jak będziesz traktowana

acha!

jesteś chyba jedyną osobą tak pozytywnie nastawioną co do tej firmy.jak przepracujesz miesiąc po sześć dni w tygodniu i sprawdzisz swój stan konta,to może wtedy coś napiszesz!

Basia

Juz pracuje narazie jest ok. Wielkiego wynagrodzenia to i morze nie ma ale lepiej pracowac niż być na kurioniowce i nazekac na caly swiat jak to ciezko jest. Prawda jest taka ze jakos dziwnie wszyscy milcza o wynagrodzeniach troche podejrzane ale coz porzyjemy zobaczymy jak bedzie narazie lekko to nie ma ale praca jest.

ona

skoro uważasz że w Estelli są możliwości i tak Ci się podobało,to dlaczego jeszcze tam nie pracujesz?ogłoszenie o przyjęciach do pracy cały czas aktualne!

Basia

Odnośnie zarobków co to znaczy do bani?? Ile to jest jakieś konkrety. W CCC zarabiałam 1 100 zł na rękę można tam zarobić więcej??

ktoś.

jeżeli nigdy nie pracowałaś na akordzie to nie radzę się tam wybierać.praca ciężka,tempo masakra a kasa ............. porażka!

ja

firma moze i piękna ale zarobki do bani

Basia

Możecie coś więcej powiedzieć o Estelli w Polkowicach?? Właśnie byłam na próbnym szyciu i z tego co widziałam to jest w miarę ok. Nie wiem jak zarobki ale firmę wybudowali dużą i ładną także możliwości pewnie są. Możesz mi \"kobieto\" powiedzieć co tam się dzieje złego?? Ja chcę poprostu pracować a do CCC nie chce iść bo wiem jak tam jest z doświadczenia. Dajcie więcej opinii.

Zostaw opinię o Estella Sp. z o.o. - Polkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Estella Sp. z o.o.