Asprim Sp. z o.o.

Niedrzwica Duża

Opinie o Asprim Sp. z o.o.

Piotr

Nikomu nie polecę tej firmy, mamią ciekawą przyszłością, rozwojem zawodowym a co dalej zwalniają, rujnują komuś życie bo zwolnił się z dobrej pracy i przyszedł do nich

Bo osobom które się znają trzeba zapłacić lub przeszkolić a to z kolei kosztuje. Dlatego osoby kompetentne zwalniają się z firmy i idą do konkurencji lub zmieniają branżę na lepiej płatną. Podstawowa zasada pracujemy dla pieniędzy a nie dla idei

wiola

Zmiany zmiany zmiany nie ma odpowiednich osób do sprzedaży w rolnictwie pani co mieszkała w mieście co wie o rolnictwie. sprzedaje nie zna asortymentu.

Klient

od pewnego czasu jako klient tej firmy, widzę jakie dziwne zmiany zachodzą w tej firmie. coraz trudniej z kimś nawiązać rozmowę handlową. Co chwilę odchodzi z firmy ktoś kompetentny z którą można było porozmawiać i coś załatwić.

aureliusz

Dyziu "Koordynatorze sprzedaży" dlaczego wstydzisz podpisać się swoim imieniem?

Aureliusz

Jak pracujesz i masz wyniki to jest ok. Ale jak nic nie sprzedajesz to nic nie masz. Normalka. Polak mądry po szkodzie- niestety.

po rozmowie

Nie polecam wymagania duże a kasa malutka

odchodzący

Pracuje tam od kilku miesięcy i już szukam nowej pracy bo będę się zwalniał. na początku pensja ustalona i taka była po kilku wypłatach pensja obniżona z tłumaczeniem że Jest ciężki okres. Mimo że plan jest wykonany. a nowi pracownicy zatrudniani są bez doświadczenia w tym rynku pracy i kto ma pracować jak ludzie z doświadczeniem odchodzą z pracy lub są rzucani do innego oddziału oddalony o 80km w jedną stronę. Szczerze nie polecam

gg

są zwolnienia ciągle szef zatrudnia do malej firmy dyrektorów to skąd będzie dobrze młodych pracowników szef ceni a starszych już nie woli zwolnic

Kiedyś fajna firma ale od pewnego czasu zaczynają starzy pracownicy uciekać a nowi szybko rezygnują. płace coraz nisze często są obniżane od kwoty ustalonej mimo że wyrobisz plany i tak ci nie zapłacą.

Jakim pracodawcą Twoim zdaniem jest firma Asprim Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o Asprim Sp. z o.o. - Niedrzwica Duża

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asprim Sp. z o.o.