Opinie o Łochina Wojciech Pieczarkarnia w Dubów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Łochina Wojciech Pieczarkarnia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Łochina Wojciech Pieczarkarnia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łochina Wojciech Pieczarkarnia w Dubów

Marzenka

Mnie namówiła koleżanka i nie żałuje. Dobra praca z dobrymi płacami.

Zbieraczka

Praca ogólnie fajna, nie ma nocnych zbiorów a i koleżanki zbieraczki dosyć spoko. Miła atmosfera i dosyć dobra stawka godzinowa

Podobno dobre warunki pracy i nie najgorzej płacą. Sam wysyłałem CV ale narazie brak odpowiedzi, może mój brak doświadczenia zadecydował ^^

handlowiec

Mógłby ktoś powiedzieć coś więcej na temat pracy tam? Widziałem ogłoszenie na handlowca i waham się nad wysłaniem CV

Pracownik Biurowy

w ogłoszeniu zaznaczone, że praca od 8 do 16, a dopiero na rozmowie dowiadujesz się, że "czasem" trzeba zostać dłużej. Do tego jakieś zdalne dyżury "w niektóre" weekendy. O dodatkowych pieniądzach za ten czas oczywiście ani słowa. Druga sprawa, w ogłoszeniu podają, że 2 miesiące na okres próbny na umowę zlecenie, a potem umowa o pracę. Na rozmowie z kolei pieprzą o półrocznym stażu z UP za psi grosz (1590 zł) i proponują, że... sami dopłacą resztę pod stołem, bo oficjalnie przecież tak nie można. Krótko mówiąc, już na rozmowie widać poziom kombinatorstwa. Do tego w połowie do pokoju włazi "koordynatorka", która jest kompletnie nieprzygotowana i na pytanie "szefa" czy ma do mnie jakieś pytania, zadaje mi jedno od czapy, a przez resztę czasu wzrusza ramionami.

czy interesują mnie dni próbne

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Dagmara N.

Robota dosyć ciężka.chyba że zrywałaś wcześniej pieczarki to nie powinnaś mieć problemów. I nie tak żle płacą.Co do obecnej sytuacji to nie wiem jak tam jest, ale z tego co pisze Dubowianin chyba nie jest żle

Dubowianin

Słyszałem że się ostatnio polepszyło, wymienili troche pracowników i jest zdrowsza atmosfera

OnaOna

Pracowałam tam ponad rok i niestety musiałam odejść z powodów zdrowotnych... ale podobała mi się praca tam..brygadzistki zazwyczaj miłe i znały się na rzeczy, to że czasem krzyczały to nie znaczy że były złe

Teresa

Ja też pracuję już prawie pół roku i jest w porządku. Wypłaty na czas, nie ma nocnych zbiorów, stawka też ok. Nie wiem jak było wcześniej, ale teraz chyba jest ok.

Anka

Nie patrz na opinie w necie. To co tu piszą było dawno. Pracuję tu od roku i jest ok. Grunt, że nie ma nocnych zbiorów, bo u innych dyma się po nocach niestety

Pracownica

Witam, chciałabym podjąć pracę w tej pieczarkarni. Mógłby ktoś poinformować mnie bliżej o obecnej sytuacji w zakładzie? Słyszałam wiele opinii i mam mieszane uczucia.

tomasz

Witam, chcę podjąć pracę w pieczarkarni, chciałbym dowiedzieć się na temat pracy i traktowania pracowników.

ciekawy

Ciekawa informacja...

Boska

Dziekuje Bos za odpowiedz. Zycze zdrowia i wytrwalosci.

bos

Witaj poczytaj opinie a wniosek sama wyciągniesz tam ludzie są gnębieni gorzej jak w obozie niemieckim czy łagrach niema stałych godzin ,co do wypłat jeszcze ujdzie ale też są przesunięcia czasowe ,jak wytrzymasz stres w tej firmie widoc i nie ludzkie traktowania przez jedną brygadzistkę "B"która robi głupstwa apuźniej zwala na innych ta kobieta jest po jakichś przejściach i zachowuje się jak "kapo" tylko podpierdalać na innych zero organizacj pracy i nie zna się tuman Do kwadratu tak mogę napisać jest tam jeszcze jeden Matoł Ogar który udaje że się zna a gówno co umie nie polecam ludzie szukajcie normalnej pracy nie jesteś zatrudniona tyrasz na czarno a ubezpieczenie też sama zasiebie musisz zapłacić i niema świąt niedziel itp a nieraz pużna nocka od samego rana i dobrego słowa nie usłyszysz bo traktują cię jak woła ,robola

Boska

Witam, Chce podjac prace w tej firmie, czy moze mi ktos w miare obiektywnie i realnie przedstawic zakres pracy brygadzistek i zbieraczek? czy firma jest rzetelna? placi zgodnie z umowa na czas? Bede wdzieczna za odpowiedz. Jesli ktos nie chce pisac na forum, bardzo prosze o info na mojawp12@wp.pl

Wiesz kto

W poniedziałek składam wniosek o mobbing. Dowody mam twarde więc się nikt nie wymiga. POWODZONKA!!! P.S. nawet wasze kamery poświadczą to co mówię. A inspekcja pracy z białej przejdzie kontrolę przynajmniej wojewódzką. Łby polecą.

Wiesz kto

Teraz to się wam dobiorę do dupy!!! Żeś mnie Wojtuś wkurwił!!! Myślałeś że jak na mnie policję naślesz to ci ulży? Naślij chuju jeszcze raz. To ci i tego tłustego Jarocia udupie.

N.N.

Szef firmy wraz ze swoim nadwornym błaznem naprawia wizerunek firmy. Tym co krytykują firmę publicznie chce zamykać usta zgłaszając zawiadomienie o przestępstwie. BRAWO!!!

G.

"UWAGA"do wszystkich kobiet tam pracujących macie gwałciciela zatrudnionego w poprzedniej pracy tego dokonał i uniknoł kary i myśli że jest bezkarny i uwas też za pewne się ślini na każdą z was to tylko chwila kiedy któraś z was zostanie ofiarą tego zboczeńca więc ostrzegam przed Mieczysławem H. Jak nie wierzycie zapytaj cie się ludzi oni wam wszystko powiedzą ale nie wieżę żeby u was nikt o tym nie słyszał ciekawa jestem czy jego żona wie już otym czy nie wie jak święty a wcale nie święty za jakiego się podaje po dziwkach latał i lata jak ma tylko okazję ,i bardzo mnie dziwi ze tacy ludzie są bez kary kiedy to się skończy aż któraś z nas padnie znowu ofiarą tego zboka .

prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Łochina Wojciech Pieczarkarnia - Dubów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łochina Wojciech Pieczarkarnia?

Kandydaci do pracy w Łochina Wojciech Pieczarkarnia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łochina Wojciech Pieczarkarnia